1.5k
    Rijesiti Prag za pocetak pa skupljanje bodova u EL. Nema predaje
  • Krulek
    442
    Vida je odigrao profesionalno, to nije sporno, jedino je u najmanju ruku trebao izostaviti proslavu pogotka protiv svog nekadašnjeg kluba kako to profesionalci inače rade. Tu je postupio krajnje bezobrazno i to će ga pratiti i dalje i kod igranja u reprezentaciji. Totalni autogol, nisam to očekivao od mog Slavonca.
  • Filip 91
    720
    Biscanu smrade - odjebi...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Zamjena domacinstva = mudo labudovo.
    Spikic.. ako si poklonio Bockaja, Jankovica, Cuzu itd. nadi nacina da i njega poklonis. Ides 1 na 1 s golmanom i pucas ravno u njega, naravno nije prvi puta. Ivanusec je u jednom trenutku zestoko popizdio na njega pokazujuci mu da se otvori u prostor na desnoj strani.
    Biscan, stari ovo je tvoj poraz. Kad ti ekipa izgubi 3 puta u kratko vrijeme u sudackoj nadoknadi onda se lagano rada gubitnicki mentalitet. Za razliku od Cacica si dobio lijevog beka, napravio nisi nista. Uhvatio si rezultat, povukao se, prekidi ti stekaju, a Peric ti prosjedi na klupi cijelu utakmicu. Koji kurac? Sad odjednom ni Peric ne valja? Previse gresaka, ispuhana momcad.. Nama treba EL barem, a protiv Ceha koji su u dobroj formi ne znam sta ocekivat..
    Muka mi je, iako je Shakhtar bio za prolaz skupine LP, ovo mi je zeru gore jer je Livakovic penal obranio, jer nam ga je Vida zabio i zbog svih okolnosti oko ovog susreta.
  • dZg1986
    518
    Evo sad ćemo čuti jelBišćan pravi dinamovac, koliko mu je stalo do Dinama pa da nam riješi muke i sam da otkaz jer ovo nema smisla više
  • blue heart 72
    1.7k
    Ne mogu doći k sebi. Jednostavno sam bez riječi. Nit mi je do analiza, ni do ničega. Boli, boli, boli. Osjećam se gore nego nakon Newcastlea
  • Crle
    514
    Majku ti jebem, zabiješ ovakav gol i onda slaviš kao da si ga protiv zvezde zabio
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Nek mi bilo ko objasni kako je moguće da dva igrača koja stoje manje od pola m jedan pored drugog, prilikom skoka lopta se odbije od napadaca u stopera u ruku i sudi se penal.
    Moj zadnji upis vcrs, e da “bilo bi mi lako da te ne volim”!
  • Džudžan86
    251
    Kako se ne ubit nakon ovog
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Da malo budem Vidoviti Milan napisat ću kakav tijek utakmice očekujem:

prvih 15 minuta: njihov pritisak na krilima publike, možda čak i povedu na početku.

od 15. do 60-65. minute: smirenije razdoblje igre gdje će Dinamo biti dominantan, gdje će kao i u prvom poluvremenu u Zagrebu dokazati da je kvalitetom bolja ekipa od AEK-a i u tom razdoblju (kad dinamovi igrači još mogu trčati) očekujem da će Dinamo zabiti poneki gol i izjednačiti ili čak povesti.

I na kraju veliki rasplet: dolazi zadnjih pola sata utakmice gdje slijedi fizički pad dinamovih igrača i crna rupa, posljedica toga bi moglo biti primanje jednog ili dva gola kojima će AEK osigurati 1X i prolaz dalje.

Volio bih da me demantiraju dinamovi igrači i da 90 minuta budu na nivou.
    Maksim Maksimirski

Da citiram svoj post prije utakmice. Igrači Dinama su fizički u najgorem stanju otkad pratim klub a to nije kratak period. Da se otišlo u produžetke Dinamo bi teško stradao tako da ovaj gol Vide možda jest bolniji ali u suštini ne mijenja ništa.

Protiv Sparte će se sve morati rješavati najdalje do 60.minute u obje utakmice jer zadnjih 30 minuta će se, kao i u oba meča sa AEK-om, igrati viktorija na gol Dinama a nisam siguran da će Livaković uvijek braniti čudesa ako on uopće i bude u Dinamu kada se budu odigravale utakmice.