• Facke
    3.6k


    Kakvi transferi? Nis od toga. Samo nas budu igraci napustili a dopeljali bumo veliko nista.
  • Captain America
    17.7k
    Imat će bar ispriku zašto štede. Očekujem još večeras da propadne dvojac iz Loxe.
  • Markelo
    2.6k
    Pustimo Vidu, blento na klupi je popušio tekmu
  • Zagi
    7.6k
    Dobro ali čiji je ono igrač na korneru?
    E ako pogledam snimku i ispostavi se da je Moha jebeno opet....
  • Olmic
    3.6k
    marin ako mislis drugi gol
  • Crle
    515
    Vida smeće
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ovo je Bišćanova poraz, jebiga. Ovo je vec treca utakmica koju gubimo u produžetku, bez ikakvih izmjena - razumijem da nije zadovoljan rosterom ali stari moj pa da ne vjeruješ ni jednom jedinom igraču na klupi?

    Iz ove momčadi vrlo izvjesno odlaze barem dva igrača - Ivanušec i Šutalo - a njih se ne može zamijeniti preko noći tako da će ova momčad biti samo slabija u narednih mjesec dana. Ovo nije za otkaz i ne vjerujem da će ga dati ili dobiti, nije sramota ispasti od AEK-a, ali ovo nije dobro. Ova momčad naprosto nije toliko loša koliko lošom ju prikazuje vlastiti trener.
  • Captain America
    17.7k
    Je, zato i pizdim cijelu večer jer me ovakav razvoj događaja veseli. Ono o čem je nas nekolicina pisala još početkom sedmog se ostvaruje, a proglašavani smo paničarima. Potraži, moj post nakon Bišćanovog angažmana i vidit ćeš da sam bio skeptik od prvog dana.
  • Bruh
    946
    UEFA izbacila i nas i Hajduk... stvarno smiješno suđenje na samoj utakmici u oba slučaja makar i bila krivica trenera ovo je bio kretenizam
  • flexXy
    2.3k
    Covjece, 90.min pokaze 5min. Bar 2 zamjene moraju bit spremne da uzmu minutu vremena. I onda imas jos 2 za minutu. Ovako ispadnemo smijesni i na ovu sprdacinu od penala popusimo. Al jebo ja njih i njihov var kad se ovakve stvari ne gledaju
  • Zagi
    7.6k
    Kad Petko prebacuje.
  • Muka
    357


    Glodavče jedan mali! Smrade! Znam da cu dobiti ban ali neka... lijep pozdrav!
  • Crle
    515
    Ono govno najveće kako je slavio
  • San Lorenzo
    15.5k
    Ako se ne varam cijela uprava je na izletu u Ateni...prošli put kad su bili skupa u Šibeniku na polufinalu kupa epilog je bio znamo koji, isto očekujem i večeras...novi tjedan, novi trener, pružanje podrške ovom tipu neće izroditi novog Fergusona, nego samo produbljavanje krize.
  • dZg1986
    518
    Ne znam stvarno zašto se napada Vidu, on je samo odradio svoj posao. Naš nesposbni trener je za ovo kriv. Nevjerojatno kakav amater
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.