• PlavacZRima
    289
    Ostala ekipa iz 8 24 odlična,rade dobre vlogove, dovode zanimljive goste i po meni dosta realno pričaju o Dinamu ne pretjeruju niti u jednu krajnost. Denis mi se ovak čini dosta antipatičan i stalno baca kao neke priče iznutra al sve nekako u rukavicama priča. Ak imaš prave informacije iznesi sve javno a ak nemaš bolje nemoj nikaj pričat.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Ja Podcast 8 24 pogledam zato jer je to jedini podcast na internetu gdje su svi sudionici navijači Dinama. Momci imaju dobre namjere ali osim Brzaka kojeg nažalost već neko vrijeme nema u podcastu nitko od njih nije baš veliki nogometni znalac. Mnogo manje znaju o nogometu i Dinamu nego što to zna prosječan forumaš na Zoni Dinamo.

    Npr.onaj profesor što uvijek sjedi desno nikad nije čuo za Krassoa koji je u St.Etienneu dominirao i prešao u Zvezdu iako se taj Krasso spominjao i u kontekstu Dinama. Nije to toliki problem što nije čuo za Krassoa ali kada se dotični profesor još čudi kako Liverpool ili neki sličan klub nije doveo igrača koji u St.Etienneu ima 17 golova i 12 asistencija onda postaje jasno da čovjek ne prati baš nogometna zbivanja. Naime profesor je mislio da je Krasso izdominirao u Ligue 1 ne znajući da je St.Etienne ispao prije dvije sezone u drugu ligu i to je ispao vrlo pompozno sa ogromnim neredima o kojima su pisali svi europski mediji.

    Onog što sjedi lijevo su u prošlom podcastu pitali nešto u vezi broja stranaca u dinamovoj ekipi kad se igrao dvomeč sa Young Boysima i on se očito nije sjećao kad je bila ta utakmica. Nešto je odgovorio kako misli da je to bilo ono razdoblje kad je Dinamo bio nakrcan strancima (valjda misli na razdoblje Addya, Pinta, Goncala, Machada, Soudanija) a ta utakmica je bila nedavno za vrijeme Bjelice. Jedini pravi stranac je bio Theophile, zato je gledatelj i postavio to pitanje.

    Ima još dosta takvih primjera gdje se vidi da dečki (osim Brzaka i donekle Relje) dosta površno prate sve to ali pošto su oni jedini podcast u kojem su svi dinamovci onda ipak radije njih pratim nego neke druge. Šteta da kao klub imamo tako siromašnu podcast scenu i da nemamo više opcija.
  • reziser
    6.8k
    https://ibb.co/sPStDLg

    Bilo kuda zona dinamo svuda :heart:

    Pozdrav svim dečkima ma gdje bili :strong:
    Držite se, nema predaje :pray:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Pozdrav Režek :cheer:
    Sutra po povijest :strong:
  • reziser
    6.8k
    naravno, nema ni trunke sumnje u prolaz
    Prati se iz daleka..
  • Droljo
    8k
    Dobro jutro svima...Gražvydas Mikulėnas
    ...koji slave...
  • Krizy
    43.2k
    Osim onima koji ne vjeruju u prolaz Dinama večeras :wink:
  • Droljo
    8k
    Mamu im podcjenjivačku 4.50 stave na dinamo.
  • vjeko1701
    8k
    Meni oni nit imaju znanje nit produkciju a nakon slizivanja s Lešinarom i prodavanja njegove magle pod "insajderske informacije" su mi čak postali i opasni za Dinamo jer šire dezinformacije od dokazano toksičnih izvora (cvileći Lesi). Kaj se mene tiče, tu su odabrali jeftin senzacionalizam umjesto ikakvog privida kvalitete.

    Tribina primjerice, ok, dva glavna su Hajdukovci ali uvijek barataju činjenicama, gotovo nikad glasinama i rijetko kad su nerealni. Van eskapada s Velom juniorom koji je ozbiljno narušavao kvalitetu, oni su po meni najkvalitetniji podcast koji se bavi HNL-om. Dok god je tako, briga me za kog navijaju.
  • Droljo
    8k

    To ti nije pravi 'menu'. Fali ti rakijica..
  • mali M
    5.1k
    Imam samo jedno pitanje... Koliko je moguće da se Majkijev novčanik zapečati u neku prozirnu kutiju i stavi na police u uredima Zone? :lol:
  • Infinity
    16.4k
    Jel nam placas najam ureda? :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.