• Majki2111
    2.6k
    Nije, u palačinkarnici navečer. Bili su klinci neki. U kafiću na početku Rive, odnsono Marjana i u kiosku kod autobusnog. Jedino me prodavačica upozorila da pripazim,al to je bilo već na samom odlasku. Fakat preuveličavate. Ništa veliko nisam napravio.
  • Nolifer
    6.7k


    Ma to je nenadmašno, ali bilo je par epizoda kad sam bio na krstarenju Jadranom, pa smo na brodu pjevali himnu pored otoka di je bilo puno njih, samo su gledali i čudili se :lol:
  • Oluja
    3.7k
    lijepo od tebd da si skroman i ponizan ali ne umanjuj svoj cin. Ti ocito nisi svjestan kakva se ekipa okuplja u palacinkarnicama. Velik si i prihvati to.
  • plavi67
    920
    U palačinkarnicama samo zlo vlada
  • Droljo
    5.1k
    A prodavačica u tomija? Sa nekim stvarima se ne treba igrati ako nisi spreman na naj gore...
  • serbus
    3.6k


    Samo je jedan majki... xfire prihvati to :lol:
  • Nolifer
    6.7k


    Nemam sa tim problema. On je unikat, neponovljiv. Pitanje samo kako će mi lokalci tu na moru reagirat kad vide kakav je to novčanik :rofl:

    A prodavačica u tomija? Sa nekim stvarima se ne treba igrati ako nisi spreman na naj gore...Droljo


    A kaj se tiče tog Tommya, eno jučer na placu nije radio jer su ga preksinoć opljačkali.. A jesu se obogatili :lol:
  • Eduardo
    17.6k
    Ova stoka davno je prešla granicu 'normalnog' i civiliziranog ponašanja, ako su je ikad i imali. U Danskoj je lik neki dan na ulici napadao ljude nožem, ali je naletio na frajera koji se nije povukao nego mu se suprotstavio i uz pomoć drugih namjestio rebra. Mislim, nije ovo ništa novo ali je postalo previše gadljivo za gledati.

    Ovdje se konkretno radi o Belgiji i migrantima iz Maroka. Grupni napadi na djecu i mlade događaju se naravno na dnevnoj bazi, a bit će i gore. Kaži nešto odmah si rasist, odmah se na noge dižu sve moguće udruge jer imigracija je dobra i ovo nema nikakve veze s imigracijom ili bojom kože... Sve je ok, događa se među svim rasama. Traži se samo hrpa opravdanja za stoku koja uništava tuđu zemlju i društvo bez trunke poštovanja i želje za prilagodbom.

  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    ustrajmo u svojim načelima, naše vrijeme će doći

    EzcUsB_UYAAGF3v.jpg:large
  • Krizy
    36.8k
    Zaostala stoka koju je zapad veličanstveno dočekao.
    Kao što sam već par puta pisao, Poljska je najbolji primjer kakvu politiku treba imati prema kozojebima koji su još uvijek u 15. stoljeću.
  • DrawTube
    3k
    I onda se ljudi čude kako Afd ima 20% u Njemačkoj, kako Geert Wilders bude ozbiljan kandidat u Nizozemskoj...

    Međutim i dio ljevice je shvatio ozbiljnost problema, evo npr danski Socijal Demokrati imaju strog pogled na imigraciju

    Treba pratiti i kod nas stanje, međutim mislim da Indijci i Nepalci nisu poput ovih, svi oni su došli raditi tu a ovi su pošli u đihad
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Kolega imamo dinamo neugodno sam iznenađen članovima koji nisu upoznati sa Majkijevom hrabrosti.serbus

    Vrlo su mi neozbiljni, na granici neprihvatljivog...
  • marcio amoroso
    32.5k
    međutim mislim da Indijci i Nepalci nisu poput ovih, svi oni su došli raditi tu a ovi su pošli u đihadDrawTube

    Ni blizu nisu isti. Živio sam gore, a sad živim tu i ogromna je razlika. Hrvatska ima veliku sreću što je dobila ove strance. Naravno da se i među njima nađe poneka budala, ali ni blizu kao oni gore. Ono šta se na zapadu dešava je užas i neće izaći na dobro. Meni je to bio glavni razlog da se odselim.
  • Panker1312
    130
    I onda se ljudi čude kako Afd ima 20%DrawTube

    bojim se i da oni imaju putra na glavi..malo sam ih istrazivo, dosta povrsno doduse, al me jedna informacija, malo je rec, iznenadila..

    naime Alice Weidel jedno od vodecih lica stranke doktorirala je bankarstvo, radila kod židova u Goldman Sachsu porobljavao sa kamatama i kreditima, živila u Kini godinama, homoseksualac/lezba kak god je i ima posvojenu djecu i živi u dijelu Europe sa najvećim postotkom islamskih došljaka..

    e sad mene zanima, kak netko s takvim CVom moze pretstavljati odnosno uvjeriti glasaca da mu vjerujem da ce biti drugacije..
    nemam pojma, znam samo da ne vjerujem nikome pa ni onima kojima bi volio :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.