• The Undertaker
    5.2k
    "Od pamtivjeka" se zna da su Dinamu ključni ovo i sljedeće europsko kolo i "od pamtivjeka" se pripreme tempiraju da smo tada u top formi. Zato smo patili pred kraj polusezone. Sada mi u ključnim utakmicama ne možemo hodati i nadtrči nas osrednji protivnik kojem je ovo prva ozbiljna utakmica u sezoni. Dajte, nešto su ozbiljno promašili u pripremama i imamo to što imamo.
    O kvaliteti ekipa kad su fizički ravnopravne dovoljno govori prvo poluvrijeme.
  • Captain America
    17.7k
    Možda da je to čak kao Rožman izjavio negdje?Dragon1Warrior123

    Rožman je pizdio u emisiji na RTLu koja je pratila HNL :lol:
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Spominjete Čačića a 7-8 igrača je javno reklo da je sve bolje otkako je otišao.Krizy

    Naravno da je igračima bolje kada, kako su sami rekli, više rade sa loptom a manje trče na treninzima. Rezultate takvog pristupa vidimo u utakmicama kada Ivanušeca, 25-godišnjeg momka u naponu snage hvataju grčevi u 70. minuti utakmice iako Dinamo prije toga 10 dana nije igrao niti jednu utakmicu. Igrači vole takve trenere kod kojih se ništa teško ne radi na treninzima baš kao što djeca vole učiteljicu kod koje se na satu ništa ne uči nego se samo igraju igrice. Ne treba pitati igrače što se njima sviđa baš kao što niti djeca ne bi trebala birati učiteljicu jer će uvijek izabrati opciju u kojoj će se najmanje raditi a najviše zabavljati. Kod Čačića su pripreme bile takve da su jedva hodali nakon njih protiv Skhupija ali kasnije kad se pokrenula mašina trčali su jednako kao Chelsea, Salzburg i Milan.
  • Krizy
    43.2k
    trčali su jednako kao Chelsea, Salzburg i Milan.Maksim Maksimirski

    Jesi ti realan hahahahaha. Samo su Maccabi i PSG pretrčali manje od nas prošle sezone. Znači 30. od 32. momčadi po broju pretrčanih km po utakmici.
    Salzburg je po utakmici pretrčao 7.23km, Chelsea 2.11km a Milan 1.68km više od Dinama.

    I igrali smo za kurac, a tvrdoglavi genijalac Čačić nije mijenjao 3-5-2 jer mu je jednom prošlo. Rotirao je malo kao nitko prije a imao je širi roster dok nije pustio 80% zamjena. Čačić je ubio samopouzdanje svima ali dobru stvar je napravio s Ivanušecom na lijevom krilu i s trpanjem Hajduka.
  • Mališan
    1.8k
    stvorio se narativ da se njih dvojicu ne smije kritizirat kao da su jedini pravi dinamovci..Olmic

    Kritizirati se naravno može, ali degutantno je vrijeđati te nazivati klaunom i neznalicom bivšeg kapetana koji se vratio u dinamo s 29 godina dvije godine nakon osvajanja lige prvaka, koji je prvi javno istupio i podržao inicijativu navijača protiv lopovluka u klubu, osobe koja je pred kraj karijere kao ozlijeđeni kapetan odbijao primati plaću sve dok ne igra...

    Kritici ima mjesta, ali pukom vrijeđanju ovakve veličine ne.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Salzburg je po utakmici pretrčao 7.23km, Chelsea 2.11km a Milan 1.68km više od Dinama.Krizy

    Čestitam Chelseau i Milana na ta pretrčana ogromna 2 km više ali svi vidimo golim okom da je tada Dinamo trkački parirao tim ekipama a da jučer protiv AEK-a nije bio ni blizu. Zadnjih 10-ak minuta je bilo tužno, dinamovi igrači se više nisu mogli kretati niti izaći iz svojih 16, igrala se viktorija u kojoj je svaki napad bio šansa za AEK i samo je Livaković spasio da ne bude debakl. Da je utakmica trajala još 30 minuta (recimo da se igraju produžeci) Dinamo bi popio najmanje petardu. Fizička sprema je očit problem.
  • xavier
    12k
    Naravno da je igračima bolje kada, kako su sami rekli, više rade sa loptom a manje trče na treninzima.Maksim Maksimirski

    A kad je ovo točno postala činjenica? Nije li prošle sezone, nakon što je Bišćan preuzeo, bila priča kako ih je nagazio na treninzima kao nitko do sad i da su iz tog razloga malo "bez svježine" u privim utakmicama. Isto tako, kad je bio trener Rijeke, igrači su govorili da na treninzima trče "kao nikad". No eto, ti znaš da manje trče...zašto bi Bišćan sad radio na dijametralno suprotan način?

    Da se razumijemo, ja ne tvrdim ni jedno ni drugo, ali ispada da se Bišćanu prije ljeta spoticalo kako igrače previše gazi, da bi sad odjednom svi znali kako ih "ne gazi dovoljno".

    I naravno da je u krajnjoj liniji ionako bitno ono što će prezentirati na terenu, a ne način na koji će na treninzima do toga doći, ali samo želim reći da svi malo previše uzimate glasine kao "činjenice".
  • Krizy
    43.2k
    Čestitam Čačiću što smo odigrali najbolju Ligu prvaka u povijesti i prezimili. Također smo bili treći po pretrčanim km ali s pogrešne strane.
    Upali si koju utakmicu pod Čačićem, u 50 utakmica smo 5 puta sačuvali mrežu.
  • OsamŠest
    3.3k
    Prelako ste otpisali Igora. Podrška treneru!
  • Patak
    2.9k
    Kaj ne bi trebao biti neki kondicijski trener za kondiciju? Nekad je Miljenko Rak bio poznat po tome, a nek trener radi na taktici i drugim stvarima.
  • Krulek
    442
    Ne volim ponižavanje nikoga na osobnoj razini, ali ni pretjerano veličanje. To što je Bišćan, neupitno jedan od kapetana i legendi kluba, došao nakon osvajanja Lige prvaka ( na kojem je uzgred budi rečeno bio na klupi ) natrag u Dinamo i odbio plaću za vrijeme neigranja samo je dokaz da je pravi dinamovac. Imao je on i lošu komunikaciju u našoj repki, ali to je sada irelevantno.
    Ono što je važno je da li je sposoban voditi najveći hrvatski klub ili nije, da li je dovoljno stručan ili nije. O tome će govoriti rezultati, a ne pristrani navijači ili kritizeri. Trenutno je situacija izrazito loša, komunikacija također, a igrači očito fizički i psihički ispod svojih mogućnosti. Tko je kriv, zna se, uvijek po zapovjednoj odgovornosti od trenera do uprave. Nadajmo se skorom demantiju ove situacije prvenstveno na zelenom terenu.
  • Mališan
    1.8k
    došao nakon osvajanja Lige prvaka ( na kojem je uzgred budi rečeno bio na klupiKrulek

    Nevezano za temu, ali ovo je potpuno netočno. U ligi prvaka te sezone upisao je 9 nastupa,719 minuta(u prosjeku 80 minuta po utakmici) te je tome pridodao 2 asistencije.


    Ono što je važno je da li je sposoban voditi najveći hrvatski klub ili nije , da li je dovoljno stručan ili nije . O tome će govoriti rezultati , a ne pristrani navijači ili kritizeriKrulek

    Potpuno se slažem, rezultati jesu i biti će mjerilo, ali to nema nikakve veze s time oće li kritike biti prema njemu biti upućene na civliziran način ili će ga se krasiti uvredama.
  • Krulek
    442

    Isprike, nisam bio potpuno točan. Na poznatoj utakmici u Istanbulu je bio na klupi. Ali trenutno nevažno. Htio sam naglasiti da se svačiji rad smije analizirati, bez uvreda, ali i bez pristranog veličanja.
  • Mališan
    1.8k
    To je neupitno i ja to nisam nigdje napisao nego sam izrazio frustracije u skroz drugom smjeru
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Čestitam Čačiću što smo odigrali najbolju Ligu prvaka u povijesti i prezimili. Također smo bili treći po pretrčanim km ali s pogrešne strane.
    Upali si koju utakmicu pod Čačićem, u 50 utakmica smo 5 puta sačuvali mrežu.
    Krizy

    Ja čestitam Čačiću na tome što je daleko uspješniji trener od Bišćana po rezultatima koje je ostvario u Dinamu. U HNL-u prvak, Europa odlična (kvalificirao se u LP, uzeo 4 boda. Jesmo bili treći odozada po pretrčanim kilometrima u LP ali smo pod Čačićem bili u LP što je za Bišćana samo puki san. I to smo bili konkurentni u LP, dobili Chelsea. Također nije to bila razlika u pretrčanim kilometrima da su Chelsea i Milan pretrčali 115 km a Dinamo 70 nego je Chelsea pretrčao 115 a Dinamo 113. Sasvim solidno.

    Da se vratimo u sadašnjost: dugo pratim Dinama i znam da sada slijedi mučno razdoblje u kojem je trener ''hodajući mrtvac'' za kojeg svi sada samo čekamo da remizira sa Rijekom/Osijekom pa da i službeno postane bivši trener Dinama. Nemojte me optuživati da to želim i slično nego znam iz već milijun ovakvih slučajeva što sada slijedi. Nakon AEK-a idu 2 jake HNL utakmice (Rijeka, Osijek) i nema šanse da tu Bišćanov Dinamo uzme 6 bodova, kiksat će se, ode Hajduk na +10 ili koliko već i to će biti to od Bišćana. Možete me slobodno citirati kasnije, imali smo na HNL-u slične rasprave i prognoze i pogodio sam sve iako sam bio u debeloj manjini. Ne pravim se pametan, samo (opet) prognoziram.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.