• dumitrumitu
    1.3k
    Bišćan moju podršku ima za sad. Nakon onoga što se dogodilo u Ateni nisam ni očekivao da ćemo proći. Ako nastavimo sa kiksevima u HNL-u i ne uđemo u EL, onda treba razmišljati o promjeni.
  • Krizy
    43.2k
    Spominjete Čačića a 7-8 igrača je javno reklo da je sve bolje otkako je otišao.
    Što se mene tiče Bišćanu je uzvrat kvalifikacijska utakmica, bar da se odigra s mudima a ne kao drugo poluvrijeme sinoć.
    Već je netko napisao da je i Bjelica krenuo u sezonu ispadanjem od Young Boysa i par grešaka u HNL-u, pa se digao i napravio odlične stvari.
    Nadam se da će i Bišćan uz par pojačanja napraviti isto, ali ako budemo izgledali u uzvratu kao u drugom poluvremenu ne bih imao ništa protiv otkaza.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Bruno nije rasni golgeter
    Špikić nije Olmo a ni Oršić
    i jebiga Ademija isto nismo zamijenili

    još bi mi mogli igrati nekako, ali nama treba rasni strijelac, Bruno se troši kao sidrun i normalno da ne može onda odigrati poziciju špice kako spada, nit mu leži.

    ja ne vidim kako ćemo mi zabiti 2 ili 3 gola ako mi jučer nismo igrali presing, čak ni u prvom poluvremenu, a oni nam dođu na centar
  • Orc123
    7.9k

    Potpisujem kolega, mozda se ne slazemo u nekim stvarima ali ovo potpisujem od rijeci do rijeci!
  • Nogo
    3.6k
    Ja bi ga pustio u uzvratu i ako ispadnemo od Aeka prvu utakmicu protiv Sparte. Ako to bude loše sve skupa uz par pojačanja onda adio. Dovesti nekoga tko može dignuti momčad i tko galami na klupi.
    To mi fali...kada njega vidim kako sjedi ili stoji i bleji u prazno, muka mi je.
  • bluepower86
    938
    Podrska treneru Igoru Biscanu! Ne kmecite,postali ste ko oni dolje juznije.
  • Captain America
    17.7k
    Podrska treneru Igoru Biscanu! Ne kmecite,postali ste ko oni dolje juznije.bluepower86

    giphy.gif
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Btw. jesam li ja lud, ili je netko pričao i Bišćanu da je ostavio loše fizički pripremljenu ekipu nakon priprema ono kad je otišao u repku mladu? Možda da je to čak kao Rožman izjavio negdje? Ne znam jel to netko na forumu od Rijeke pisao, ili se ovdje negdje stavilo. Možda bubam gluposti, ali to mi je baš ostalo u sjećanju nekako?
  • Mališan
    1.8k
    Podrska treneru Igoru Biscanu!bluepower86

    Većina ekipe kaj zaziva njegovu smjenu, naziva ga klaunom i žali za Čačićem žari i pali forumom za vrijeme utakmica na koje uopće ne dolaze, to dovoljno govori o njima.
  • bluepower86
    938
    Budimo objektivni niti jedan trener nam ne odgovara unazad zadnjih par godina osim Bjelice,oko kojeg je odredeni dio publike isto imao zamjerke.Krznar,Kopic,Cacic,sad Biscan konstantno kritike i nezadovoljstvo.Ajmo bit realni i objektivni da se uspjeh pod Bjelicom dogodio jer je covjek dobio pojacanja koja je zelio i na vrijeme,dok Igor ih nije dobio ili ce dobit naknadno.Kaneko,Ukrajinac,Sucic itd nisu pojacanja i igraci za lp i s time se moramo pomirit.Dajte covjeku vremena pa nisu Spikici,Moharami itd igraci ekstra kvalitete.Trebalo je bit transparentniji na pocetku sezone i reci da nam je cilj osvojit prvenstvo i uci u grupe europske lige ili lige prvaka i u redu.Ovako se radi nepotreban pritisak,ocekivanja su visoka,kadar nije poslozen.Cijene godisnjih/pojedinacnih pomalo i visoke za nas Maksimir.Mozda nam i treba da hajduk osvoji prvenstvo,da ne igramo ligu prvaka i da se ljudi jednostavno zazele Dinama a ne da smo naviknuti na pobjede i kmecimo nakon poraza od jednog “Aeka”.
  • bluepower86
    938


    Potpisujem.Isti ti su to radili Cacicu prije par mjeseci.Stvaranje negative od strane ljudi kojima uopce nije stalo do kluba nit su prisutni na utakmicama,godisnjom,clanskom i ostalim nacinima.
  • dZg1986
    518
    Imaš pravo, treba se staviti glavu u pijesak i sektaški podržavat trenera koji očito nije sazrio da vodi Dinamo, svaku utakmicu ponavlja iste greške, a imao si npr opciju Bjelice koji je već vodio Dinamo i koji bi se sigurno bolje snašao u ovakvoj situaciji, također i upravu koja radi neobjašnjive poteze u sezoni koja je najbitnija u zadnjih 15 godina.
  • bluepower86
    938


    Jedini koji guraju glavu u pijesak ste vi koji bacate floskule da je Dinamo pred padom otkad nema tatice.Tako iz sezone u sezonu.Stvarate atmosferu linca oko kluba.Igor i momci znaju cija je podrska bitna.Sigurno od trolovskih profila nije.
  • Mališan
    1.8k
    Tako je, jer Bjelica je Mojsije koji bi izbavio dinamov puk iz ropstva, u to možemo posve biti sigurni. Fascinantno mi je kako se brzo zaboravljaju neke stvari i izjave (oko svega, a vrijedi u ovom slučaju i za Bjelicu).

    Možda sam lud optimist, možda previše volim i cijenim Bišćana zbog toga kaj ga smatram oličenjem dinamovštine pa mu dajem i više kredita nego što bih trebao ili dao nekom drugom treneru, no siguran sam da nije zaslužio ovakve uvrede i da je najveća neznalica na svijetu, pogotovo od ovakvih bijednika iza tipkovnice koji uvijek nađu razlog za nedolazak na Maksimir, a kada treba pljucati, ispaljivati otrovne strelice na legendu kluba i sramotno ih vrijeđati prvi su u redu.

    Nadam se boljem izdanju u Ateni bez rupa u igri i da će nas Beli sve razuvjeriti.
  • Krulek
    442

    Tako je, treba sve svaliti na "trolove, mamićevce", oni su za sve krivi. Nakon toliko dugo godina čekanja oslobođenja od "totalitarizma" jasno je da je podrška Bišćanu i Šimiću kao perjanicama "slobode" neupitna. Da li su zato i njihove greške i promašaji bez prava na kritiku i rađa li se to novi " totalitarizam"?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.