• dZg1986
    518
    Kakve floskule, kakav trolovski profil? Jer imam drugačije mišljenje od tebe, jer ne zabijam glavu u pijesak? Ako nešto ne valja, onda se valjda može jasno reći da ne valja. Nismo sekta, ne mislimo svi isto.
  • bluepower86
    938
    Nismo sekta ali je poanta da vasa negativa i kritike su zapocele prije sezone dok nije bilo osnova za njih.Zato je ocigledno da prizeljkujete neuspjeh.Ponavljanje razno raznih fraza i floskula koje podsjecaju na svakodnevne clanke iz Atene koje nemaju veze s vezom.Igor Biscan je sve ono sto Dinamo treba bit.Ponosan,castan,gospodski pravi purgerski klub.Po vasim upisima Biscan i Simic su “olos” s ulice.Lp
  • bluepower86
    938
    Primjera radi clanci gdje se kritizira jer nisu dovedeni Kacavenda i Stojkovic.Sad kad su pred potpisom pila naopako da su trebali doci prije 3 mjeseca.Kako god okrenes ne valja.
  • dZg1986
    518
    Ja sam prije nego što je Bišćan izabran rekao kako je Bjelica bolja opcija, i još uvijek stojim iza toga. Ali šutio sam kao i većina drugih, dali smo Bišćanu vremena, međutim očito je da nešto ne valja. Ne može biti pozitive, ako je trenutno stanje negativa. Slažem se da ima ljudi koji i dok nam ide potkopavaju i šire negativu, ali ja sigurno nisam taj, nije ni većina na forumu. Može Bišćan biti kao osoba najbolji na svijetu, preslika purgerstva, ali on je trener Dinama, a sudimo ga po rezultatu, koji nije dobar zasad. Nisu ni on ni Šimić ološ, ali nisu ni svete krave pošteđeni od kritika.
  • Orc123
    7.9k
    Kako se moglo ispast prije par sezona od YB a dans se ne moze ispast od Aeka? S tim da jos nismo ispali! Ajmo dat treneru i momcima podrsku i mogu rec da ja bas vjerujem da mozemo preokrenuti!
  • xavier
    12k
    Ljudi su skloni potezima u afektu i tako često imamo pozive na promjene trenera iako s druge strane isti ti ljudi zazivaju "kontinuitet" i "davanje vremena treneru". Vi koji mislite da Bišćan treba dobiti otkaz, koga bi u ovom trenutku doveli?

    Ja sam nakon Gorice pisao kako smo uzeli superkup, razbili Astanu i Istru te izgubili od Hajduka, ali taj poraz se stvarno mogao izbjeći da nije bilo Petkovićeve nonšalancije i Livakovićeve neodlučnosti, i odigrali nulu s Goricom, da je tek Gorica tu "kiks", ali da se to događa.

    Dogodio se sad i AEK gdje smo doma izgubili utakmicu koju smo jako željeli dobiti. No ne treba zaboraviti da su komentari nakon prvog poluvremena bili jako pozitivni. I onda se dogodio raspad u drugom za koji definitivno ne možemo reći kako "nije trenerova greška". No isto tako, ako mi je ocjena samo jednu utakmicu ranije bila kakva sam napisao da je, onda ne znam što bi se u ovoj utakmici trebalo dogoditi da okrenem palac dolje Bišćanu, posebno nakon dobrog prvog poluvremena.

    Kako sam već napisao, nekim stvarima nisam zadovoljan. Prvenstveno nedostatkom energije, jer sam bilo da će upravo to biti forte Bišćanove momčadi, te sasvim nelogičnim ulogama nekih igrača na terenu. No opet, nije da smo jučer igrali protiv neke bezveze momčadi. Do prije 5 godina takve smo utakmice glatko gubili. Naravno da svi stremimo bolje i da to nije opravdanje, ali po meni Bišćan jednostavno još ima kredita.

    Želimo li prolazak protiv AEK-a? Naravno da želimo. Je li to hipotetsko ispadanje smak svijeta i razlog za otkaz? Rekao bih da apsolutno ne. No isto tako, kako sam i napisao, neke stvari se što prije moraju promijeniti i pomaci se moraju vidjeti.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ako se osramotimo u subotu, Vahid trenutno nema kluba, po meni najbolji trener koji je vodio dinamo. mirne savjesti bi ga doveo jer mi je neopravdano da se naši dobro plaćeni igrači jedva vuku po terenu drugo poluvrijeme. Dragi Bog me ne može uvjeriti u neki umor nakon pauze od 10 dana.
  • The Undertaker
    5.2k
    Dinamo je prije par godina bio ekipa u stvaranju gdje su se vidili jasni pomaci nabolje, nakon čega smo došli do visoke razine. Sad je ekipa u raspadanju. Trend je bitno drugačiji. Tražeći mrvu optimizma uspoređuju se kruške i jabuke.
  • Orc123
    7.9k

    Pa jel bilo peije sezonw jasno da neki odlaze? Zasto se nije reagiralo prije! Zasto osim Maxa nitko nije prosao pripreme? Znalo de da se ide u rekonstrukciju ali se samo kukalo kako se mora stediti! To nije odgovornost Biscana!
  • Dudu9
    816

    Prvih 11 svi su prosli pripreme i Dinamo je duplo skuplja momcad od Aek imas dobro 1 pol, i onda drugo katastrofalno normalno da je trener kriv jer to se vodilo na igri momcadi pa nismo igrali protiv City pa da nemozemo 1 akciju napraviti nego grcevito branit zadnjih minuta
  • Jurki
    11.7k
    Znalo de da se ide u rekonstrukciju ali se samo kukalo kako se mora stediti!Orc123

    Tocno je da ta politika štednje ne donosi u ovom trenutku bas nist korisnog.
    Međutim isto tak mi ne mozemo napraviti rekonstrukciju ekipe u jednom prijelaznom roku. Otislo/otici ce previse igraca u prekratkom roku da se to moze samo tak premostiti.
    Upitno je koji klub moze napraviti vecu rekonstrukciju a da bude priblizno na istoj razni.
    U Europi kaj se bu napravilo to ce se vidjeti.
    Međutim doma se nesme dozvoliti da se posrne nikako ne ove godine.
    Zaboravljamo malo i to da se nismo rijesili štakora u upravi.
    Oni zasad šute, ali su tu, ima ih i rovare iznutra. Jebiga sve to utjece i na dolaske igraca s kojima moramo napraviti gore spomenutu rekonstrukciju.
    Ako treba zrtvovat ovu sezonu u Europi ok.
    Nadam se da se bu novim statutom koji bi se trebal donjeti na skupstini ove godine i to pocelo cistiti.
    Nist jos nije zapravo propalo. Odlicna partija u Grckoj moze sve promijeniti i kaj se Europe tice.
  • Eduardo
    20.1k
    Po vasim upisima Biscan i Simic su “olos” s ulicebluepower86

    S obzirom na to da sam pročitao većinu toga a ne sjećam se da sam negdje naletio na taj ili približno sličan epitet koji je prišiven spomenutima volio bih da mi linkaš gdje si to iščitao.
  • Jurki
    11.7k
    Prvih 11 svi su prosli pripremeDudu9

    Reprezentativaca nije bilo desetak dana (Livi,Petko,Rile i Moha). Baturina i Perkovic jos nekoliko dana vise.
  • Orc123
    7.9k

    Kojih prvih 11...19. Pocele peipreme a reprezentativci dosli 29. I 4.7.! Pojacanja dosla 3 tjedna kasnije skoro!
  • Olmic
    3.6k
    stvorio se narativ da se njih dvojicu ne smije kritizirat kao da su jedini pravi dinamovci..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.