• Common Sense
    798
    Klub ne može i ne smije biti transparentan vezano za liječničke preglede jer medicinska dokumentacija je tajna, a uvid u nju imaju samo igrač i liječnici koji su za klu učinili pregled. Pravo trećih osoba na uvid u medicinsku dokumentaciju nije dozvoljen.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Ove godine će nam EL ili KL doći kao naručena,kroz nju školovat Bulata,Kaneka,Kacu,Stojkovića, (taman će potpis biti negdje oko grupne faze), vračati u život Boška Šutala,Baturina dokazivanje na euro sceni,ima tu posla...
  • San Lorenzo
    15.6k
    sigurno potpisuju u sljedećih par dana
    — Mr Anderson

    To se govori već 20 dana.
    marcio amoroso

    S Kajzerice na Maksimir idu preko Slovenije.
  • Nogo
    3.6k
    Stojković prošao liječnički.
  • vjeko1701
    8.1k
    KL i školovanje još nekako al EL je itekako ozbiljno natjecanje sa ekipama protiv kojih moraš biti 100%. Ako želimo proći skupinu naravno. Ako je cilj boriti se za 3. mjesto u skupini, onda se mogu školovati mladi.
  • Nogo
    3.6k

    Dobio sam taj info. Ne znam jel sve prošlo i ima li toga još danas ali eto.
  • Georg Koch
    4.6k
    imas info da je sigurno lijecnicki danaa? 100% siguran, ili ?
  • Ludovic IX
    7.3k
    tri su moguća različita razloga zašto je ovaj transfer rok takav kakav je - da ništa ne znamo, da dogovorena pojačanja otpadaju ili dolaze mjesec dana..

    1. netko opako buši iznutra
    2. nesposobni su
    3. pokušavaju bit pošteni a ovi koji prodaju nisu naučili na to

    ja se nadam da je opcija 3 u igri
  • Ivanmtk
    1k
    ja mislim da je kombinacija 1i 3
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Index.yu : Razgovarali smo s Lukom Stojkovićem: Iznad pohvala, samokritičan i gladan uspjeha
  • Mihaljević
    9.8k
    Vele sa indexa da su ga uhvatili nakon liječničkog... Daj ih više predstavite... Ove sezone 2023/24 kao neke vradžbine na nas , hajduk nas mazne nakon što smo bili bolji 80% utakmice, protiv Gorice ne damo 20 zicera , AEK deja vu hajduka... Ajmo Stojkeeee
  • marcio amoroso
    36.4k
    sigurno potpisuju u sljedećih par dana
    — Mr Anderson

    To se govori već 20 dana.
    — marcio amoroso

    S Kajzerice na Maksimir idu preko Slovenije.
    San Lorenzo

    Samo da ne idu preko Međugorja.
  • CastAway1986
    1.4k
    Ismijavas Gojaka jeli?? Kamo srece da je jucer bio tu pa Amer Gojak je duplo bolji veznjak od Sučica i Ljubičića i dao je dosta Dinamu
  • CastAway1986
    1.4k
    Nego jeli i vi imate osjećaj da je Ljubicic koliko toliko bio bolji na lijevom beku nego u veznoj liniji, baš sam razočaran njegovim igrama!!Vidilo se dosta puta jučer koliko nam je falio Baturina jer u fazi napada Ljubicic i Bulat nisu imali rješenja nit poigravanja u obećavajucim prilikama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions