• Mr Anderson
    8k
    Kačavenda i Stojković sigurno potpisuju u sljedećih par dana, ali navodno i Ivanušec sigurno odlazi. To je "insajderska" iz Lokomotive. Ne znam otkud njima da Ivanušec sigurno odlazi ako Dinamo traži minimalno 12 milja.
  • marcio amoroso
    36.4k
    sigurno potpisuju u sljedećih par danaMr Anderson

    To se govori već 20 dana.
  • striko
    1.5k
    Da danas predstave i Gojaka bio bih zadovoljan
  • sport
    3.3k
    Što se nama događa kad probijemo bok,ništa,nemamo u 16 m igrača koji napada prvu stativu,naših ubačaji sa strane su uglavnom na drugu stativu," u ništa".U odnosu na prošlu sezonu nema Orše,Akija,Ktc-a,Lauritsena od igrača koji su igrali ili bili bar dostojna zamjena.Bez obzira na dolazak Šimića odluke donosi ekipa koja je i prije bila u klubu.Meni izgleda da je njihov cilj kako što duže zadržati svoje guzice u udobnim maksimirskim foteljama,usput pokazati Šimića i Bišćana nesposobnim uz pomoć pojedinih novinara.Znaći ako trener još na pripremama u Sloveniji traži pojačanja,pa nakon svake utakmice to ponavlja pa jučer kaže da su pojačanja trebala biti tu prije mjesec i pol siguran sam da ga ne bojkotira prijatelj Šimić koji je manjina u Upravi.
  • Orc123
    7.9k

    Pa istina Gojak nije vrh igrac ali ako usporedimo njega i Sucica trenutna kvaliteta je nebo i zemlja. Hojak sa svojom trkom i agresijom uvijek je donosio impuls s klupe!
  • Dautbegović1
    92

    Zašto to Šimić trpi,izađi i reci ljudi je.. me nego ništa napravit
  • marcio amoroso
    36.4k
    Zašto to Šimić trpi,izađi i reci ljudi je.. me nego ništa napravitDautbegović1

    Ovo i ja ne razumijem, a očito je da je ovo čista sabotaža. Dario mora istupiti i reći šta je točno.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Slazem se, ako ga sabotiraju neka sazove presicu i iznese prljav ves
  • jedan u nizu
    8.3k
    i onda ce popiti nogu, i onda ostajemo bez covjeka na nasoj strani u upravljackoj strukturi kluba, i glava se vraca na velika vrata.
    budite razumni ljudi
  • Nogo
    3.6k
    Po novome traži se nova 6ica i napadač. Traže se klubovi Krdzalicu i Topiću za posudbe, a Menalu i Kulenoviću za transfer van HR.
    Vjerujem da će još neki na posudbe/prodaju do kraja roka sem prvih 11 igrača.
  • Zagi
    7.7k
    Sučić nikad nije niti trebao biti prva zamjena u vezi. S 19 godina i nula iskustva može eventualno zamijeniti Miška zadnjih 15ak minuta.

    Ta uloga (Gojak) je bila za Ljubičića koji bi zadnjih 30 minuta na svježinu stvarno nešto i donio.
    Al Ademija nisi zamjenio, Bulat je slomio nogu. U ključnoj utakmici Baturina je virozan i srušilo se sve kao kula od karata u drugom pol.
  • sport
    3.3k
    Pa valjda zbog demokracije gdje većina odlučuje.Meni je problem što ga mediji i pojedini navijači krive za sve kao da on samostalno donosi odluke kako je bilo u vrijeme velikog vođe.
  • Klenx
    5.6k
    Znaći ako trener još na pripremama u Sloveniji traži pojačanja,pa nakon svake utakmice to ponavlja pa jučer kaže da su pojačanja trebala biti tu prije mjesec i pol siguran sam da ga ne bojkotira prijatelj Šimić koji je manjina u Upravi.sport

    Sve to stoji i razumljivo je.
    Međutim, jesi tražio francuza? Jesi, i dobio si ga i plaćen je preko milju eura.
    Jesi tražio japanca? Jesi, i dobio si ga.
    Jesi tražio ukrajinca? Jesi, i dobio si ga.

    Jel imaš cijelu ekipu kao prošle godine? Imaš.
    Razumijem sabotira se, podmeću se klipovi, podjebava se i prca, govna ne znaju drugačije ali frende ti si Dinamo. Kakva mrtva kuknjava.
    Svaki protivnički korner ti je opća opasnost. Tvoji su pak totalno bezveze. Odigrao si 6 utakmica ove sezone ekipu ti hvataju grčevi nakon 70 minuta i nakon što si 10 dana bez utakmice.
    Drugo poluvrijeme se raspadaš redovno, izdominirali te tovari, Astana, AEK, pa i Gorica je imala dve zicerčine za pobjedu.

    Prestani plakat i pokaži zube. Nisi odigrao 30 utakmica pa da ste izmoždeni zbog tanke klupe.
    Već prvih 11 ne liči na ništa nakon 45 minuta tekme.
  • Maximo
    490
    Mislim da se s ovim kadrom možemo posvetiti EL...realno trebamo još 4 igrača i to ako ovi ostanu(tu računam da dođu stojko i kača) dakle sigurno napadač i 6-ica i to jasno bilo bi dobro neka kvaliteta, a ne popuna...ali kako se trenutno dovode igrači u dinamu, sve me strah, ljudi se već slikaju s dresom i dobro da već ne odigraju utakmicu za dinamo i onda propadne transfer...
  • The Undertaker
    5.2k
    Uz dužno poštovanje, jel imamo kakve informacije o tome ili je to nagađanje? Za odluku su dovoljno glasovi Šimića i Vlatke. Ako taj odnos ne funkcionira onda Šimić nema što tražiti u klubu, pod uvjetom da je on odgovoran za pojačanja.
    Mi (barem ja) zapravo ne znamo kako klub funkcionira, kako donosi odluke, tko je odgovoran za što itd...Uglavnom nagađamo na osnovu novinarskih članaka i par rečenica u predstavljanju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions