• Nevo7
    780
    Ako Šimića toliko opstruiraju, podmeću mi nogu, miješaju mu se u posao, zakaj ne izađe u javnost, odradi intervju sa nekim novinarom od povjerenja ili više njih pa sazove pressicu u Maksimiru gdje će ukazati na kosture iz ormara i objasniti zakaj nam sportska politika kluba liči na škotski karitas.
    Ako je fakat onemogućen u radu, pa bit ću još više iz njega i trenera jer postoje objektivni razlozi zakaj nam ne ide i da nas namjerno Vlatka, Barišić, Lana grupa ili istrani blokiraju. Da bi im punu svoju podršku. Ako nije tako, možda su samo škrti i nesposobni?
  • Captain America
    17.7k
    možda su samo škrtiNevo7

    "Moramo racionalizirati troškove." Prva izjava osobe zadužene za sportski sektor nakon dolaska u Dinamo. Nakon večeras Livi zaslužuje kolko god traži za novi ugovor.
  • Nevo7
    780
    bjanko ček bi mu dao i rekao otvori sjedi u auto, ja te vozim, idemo po podsljemenskoj zoni, biraj koja ti se vila sviđa.
  • The Undertaker
    5.3k
    Dečki, mi ne možemo trčati u 46. minuti. Nema to veze sa pojačanjima, upravom, Šimićem i posjetom.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    I tu je ocito tocno ono sto su Rijecani pricali da kod Biscana igraci vise trce na treninzima nego na utakmici.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Dečki, mi ne možemo trčati u 46. minuti.The Undertaker

    Nema to veze s kondicijom
    Kolko god nespremni bili, dok izades odmaran nakon poluvremena moras barem prvih 15 minut parirati protivniku
    Da se pad desio oko 60-65 minute onda mozemo raspravljati o fizickoj spremi, ovo je druga taktika na poluvremenu
  • Jurki
    11.7k
    ovo je druga taktika na poluvremenubbb medimurje

    A taktiku tko slaze?

    Znas da ti je u ovakvoj situaciji 1:0 isto ko i 0:0 i kaj napravi?
  • bbb medimurje
    3.2k
    A taktiku tko slaze?

    Znas da ti je u ovakvoj situaciji 1:0 isto ko i 0:0 i kaj napravi?
    Jurki

    Naravno da trener, zato i velim
    Nije do kondicije nego do taktike
  • Noel
    6.2k
    Ako ne prođe Aek u subotu vjerujem da je Biščan bivši. Ne znam ko bi preživio takav start u sezoni. 5 bodova u 3 kola HNLa i ispadanje iz 3 pretkola Lige Prvaka.
  • The Undertaker
    5.3k
    I taktika i kondicija. Samo što taktiku možeš ispraviti u sljedećoj utakmici a kondiciju ne stigneš.
  • dinon7
    870
    Sportske opet spominju dolazak Vidovića, isto tako tvrde da je Alzirac propao radi liječnikog jer u Dinamu nisu htjeli riskirati.
    Bono navodno potpisao u Saudijsku Arabiju, spominjem to jer se Sevilla često spominjala u kontekstu Livija.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Kad ce predstavljanje Kacavende i Stojkovica?
  • Olmic
    3.6k
    prema mojim info oni tek danas imaju lijecnicki
  • Zagi
    7.7k
    Kad smo već kod Kačavende, ono jučer je bila idealna utakmica da uđe zadnjih 30 minuta.
    Promijenio bi tok događanja, siguran sam.

    A i Stojković bi dobro došao naravno, pogotovo u vidu ozljede Ivanušeca.
  • Orc123
    8k
    Bez kvalitetnog veznog, iskusnog igraca plus jedan robusni agilni napadac, bez toga ne znaci nikakav Kacavenda ni Stojkovic, a ponajmanje Vidovic! Mi u vezi nemamo koga uvest s klupe pa udje zeleni Sucic! A prave zamjene za Petka nemamo jer Emreli je za HNL....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions