• K3p
    168

    Mi vrlo jednostavno nemamo kapetana na terenu. Nema osobe koja vodi, to ristovski nije, to mišić nije, a bome nije ni petković. I to je to.

    Bojim se da je greška učinjena dovođenjem biščana, a ne bijelice. Ne zato što je bišćan loš, nego je ovo pre veliki zalogaj možda i za bjelicu koji je kud i kamo iskusniji. Pa kome pravo, kome krivo.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    I na kraju dana,ja ne vidim uopce nacin na koji mi mozemo proc i to me u cijeloj priči najvise zabrinjava.

    Nemam problem s tim da ne igramo ligu prvaka,al na ovakav način izgubit utakmicu je pomalo čak sramotno.

    Ja sam zadovoljan tamo s 0-0, iako vidim da ovdje ima optimista al mi trenutno nemamo takvog igraca koji ce tamo napravit dar mar.
  • boem
    309
    Pogledao sam sad sažetak još, ne mogu vjerovati da je uz sve viđeno u prvom poluvremenu utakmica ovako završila...
  • vjeko1701
    8k
    Da nije bilo incindenta i svega oko toga, izgubiti ili ispasti od prvaka Grčke nije nikakva sramota. Meni je zabrinjavajuć način na koji smo danas izgubili i paralele sa načinom na kojim smo izgubii od Hajduka.

    Naravno, moglo je sve drugačije promjenom par sitnih detalja al tu smo di smo. Ni klub ni kriminalčevi srtvinari u i oko kluba ne pomažu sa situacijom i potpaljuju dodatno vatru. Ljetna ekskurzija Boysa je također mnogima sjela ko budali šamar.

    Jednostavno se od male grude jako brzo pokrenula lavina sranja i ovo je užasno osjetljiv trenutak za klub a trenutno nema nijedne osobe na koji se bilo tko od nas može sa stoposto povjerenja oslonit da će na svojim leđima klub izvest iz toga svega.
  • Jura
    225
    Podržavam Bišćana i treba mu dati kredita ali drugo poluvrijeme je bilo katastrofa, mogli smo izgubiti i sa većom razlikom. U Ateni moramo ići glavom na kopačku ako mislimo proći. Sjever top navijanje i to baš cijela tribina.
  • Nevo7
    770
    "Što učiniti u uzvratu?
    Teško ćemo previše moći napraviti. Treba psihički dići dečke i spremiti se za rat. Treba vidjeti i kakvo je stanje s igračima, Špikić je osjetio probleme na poluvremenu. Nisam siguran da imamo i približno kvalitetne zamjene za tih prvih 11-12 igrača. Ali idemo se boriti i probati napraviti sve da se vratimo kao pobjednici."

    Luzerski, gubitnički mentalitet. Čačić je momčad navodno izgubio kad je rekao da nisu za igrači za Europu ili momčadi lige petice, tak nekaj. Ovaj kaže da mu igrači nisu niti za zamjene. Nadam se da je nakon ove tekme karantena i da neće dolaziti u dodir sa komentarima trenera nakon ove utakmice.
  • Noel
    6k
    Da se išlo na 0:0 u Zagrebu ali ratnički nebi rekao ni A. Al tolko jadno bez energije pogotovo sa klupe tužno. Tribine u fantastičnom izdanju no trener stožer i igrači to ne prate.
  • Jaro
    7.3k
    ovo bi bila revolucija - izolirati momcad od trenera... da je na terenu sve savrseno - ovakva izjava je dovoljan razlog za pedalu.
  • seljak86
    2.5k
    Jel moguće da je ovo stvarno izjavio trener jedne sportske momčadi?
  • rob ljubavi
    868
    Mamićevci, plazite van polako a?
  • Facke
    3.6k


    Same zbog te izvaje je zasluzil otkaz.
  • LovroZG
    1.3k
    Mamićevci, plazite van polako a?rob ljubavi
    Genijalan argument na sve šta je napisano na ovoj temi. Ajmo se malo nabit u rovove jer su se neki usudili kritizirat ovakvo drugo poluvrijeme.

    Iskren cu bit, mozda je dosta nepopularno misljenje i tesko za progutat al eto da kazem. Mozda su neki igraci svjesni da im se neulaskom u Ligu prvaka otvara prilika za transfer u inozemstvo, eto. Ponavljam, mozda.NitkoBitan

    A koji bi to igrači bili? Livi koji nas je spašavo? Šutalo koji je bio dobar, Ivanušec koji je isto bio dobar (čak je bilo dosta njurganja kad je izlazio) ili Petković koji je odigro svoju tipičnu tekmu, možda malo ispod prosjeka?
  • Revan
    62
    da se nadodam u revijalnom tonu, koliko Dinamo ima teske zdrijebove, toliko BBB imaju dobre ovo ljeto nakon Astane
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.