• Orc123
    7.9k
    Decki mi smo prvo pol. Igrali odlicno! Znaci nije da trener nema viziju igre! E sad događa nam se vec vise utakmica pad nakon 60min, jel to do trenera, jel do priprema kondicijskih ili je stvarno do nedostatka sirine to cemo vidjeti! Biscan nije los trener a trenere ne možemo mijenjat ko carape! Da je Uprava ispostvovala a Biscana NIJE i jednaka ili jos veca odgovorbost je na njima! Sve se jos stigne spasiti! Biscan je kriv ali definitivno nije najveci krivac! Orsa ti ode na zimu, ademi malo kasnije zamjene se mosu dovele za njih a jos od prosle godine muku mucimo sa veznim i napadacima/krilima!
  • bbb medimurje
    3.2k
    Ovim tipovima treba jedan takav trener sa kičmom i trener diktator a ne trener prijatelj. Treba im trener koji će popizdit i poslat ih u neku stvar kad treba a ne pokisli čovjek koji nikad ne diže ton glasa.Maksim Maksimirski

    Jednostavnije, Nenad Bjelica
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Bjelica je san snova ali trenutno nedostižan. Sada ćemo tražiti Bjelicu za siromašne.
  • Captain America
    17.7k
    Sada ćemo tražiti Bjelicu za siromašneMaksim Maksimirski

    Sopić :lol:
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Sopić :lol:Captain America

    Gle ako ništa drugo, bar bi nam bilo zabavno. :rofl: :rofl:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Sopić je top rješenje. On bi sigurno donio energiju.
  • Jurki
    11.7k
    ono kaj trubim vec par godina. Stranca koji ima muda i koji ne jebe zivu silu.
  • vjeko1701
    8k
    Kao pomoćni trener možda...
  • Captain America
    17.7k
    ono kaj trubim vec par godina. Stranca koji ima muda i koji ne jebe zivu silu.Jurki

    4 sezone koje su bile itekako uspješne smo imali karizmatične likove na klupi. Neno, mlađi bjegunac i Čačić. Gle čuda, kad su nas vodili beskarakterni likovi Cvitanović, Jurčević, Krznar, Kopić i sad Bišćan imamo velike probleme. Samo slijepac ne vidi što igračima treba.
  • Orc123
    7.9k
    Sto bi tocno dobili promjenom Biscana trenutno? Mislite da bi doveli nekog top trenera? Sopic? To isto kad vele nije isto igrati u belupu, gorici ili Dinamu! Kedno je kad se zatvoris u bunker i molis boga da ne dobis gol ili kad trebas stvoriti neku igru da bi bio dominantan! Nitko osim mozda Keka i Bjelice koji je nedostupan ne bi donio nesto vise! Ima ih ali su nama uz ovakvo skrtarenje uprave nedostizni.
  • IstokKa96
    671
    Razlika izmedju Trenera i trenera se ocituje u 3-5-2 protiv Atalante i demontazi respektabilne ekipe iako su igraci 'prvi put' igrali tu formaciju i zamjene protiv Gorice u recimo 60.-oj minuti J.Sutalo za Bernauera...treba znati znanje, a jos vise ga treba znati prenijeti
  • xavier
    12k
    Ja sam bio za Bišćana i bio sam siguran da je pravo rješenje. Moram priznati da više nisam siguran, ali naravno da je puno prerano za promjenu trenera. No da trenutno nisam zadovoljan, nisam.

    No dajte malo stanite na loptu. Čačića se sad odjednom naziva "karizmatičnim trenerom". Dobro, pa što tako kratku memoriju imate? :eyes:
  • Fanboy
    2.6k
    Meni su Rosas iz Šibenika i Gonzalo Garcia iz Istre bili sjajni, odličan nogomet i točno se vidio napredak obje momčadi. Ne vidim zašto mora biti top ime ako se pokazalo, pa trenera kao i igrača vidiš na prvu da je kvalitetan, kao i neke mane koje imaju. Svaki top trener je imao negdje svoj početak, nisu svi krenuli na vrhu.
    Tomić je igrao sjajan nogomet, samo je primao koliko i zabijao. Jakirović se i ovdje spominjao, za sada dobro vodi Rijeku.
    Vjerujem da bi uz ova dva gore trenera dobili na brzini, i da bi tehnički dio momčadi došao još više do izražaja jer Mišić, Baturina, Petko su izuzetno tehnički potkovani igrači koji ovdje nemaju dovoljno prostora ni slobode jer je igra dosta statična.
    Po meni je odlazak Menala velika greška jer nam fali brzine, Drmić ne igra iako nam kronično nedostaje napadač, Perić i Perković bez minuta...
  • IstokKa96
    671
    @xavier sigurno da nije karizmatican, ali nije ni ova trenutna letargija na klupi, da ne velim agonija
  • Orc123
    7.9k
    Definitivno sam protiv ishitrenih poteza i smjene trenera jer onda ako cemo posteno nek se prvo smijeni cijela uprava i nek dodju sposobni ljudi, onda nek i dovedu svojeg trenera! Ne moze stalno trener niti zrtveni janjac a Biscana ne bi mijenjao za 100 cacica. Takvog egoistu koji je gajio nogomet 90. Nikad vise ne bi zelio na klupi!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.