• The Undertaker
    5.1k
    Na stranu nebulozne izmjene, mi trkački nemamo snage za 60 minuta nogometa i to je katastrofa. Neki nemaju ni za toliko. Ne vidim kako se to može popraviti za 3 ili 7 dana. Ne znam kako izgleda Sparta ali ovo je očaj od pripreme ekipe.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Sam je otpisao preko nekoliko igrača...

    Nismo ni ti, ni ja poklonili jankovića rijeci
    db-izbjeglica

    Mislim da sam lider na ovom forumu kad je riječ o propitivanju tog transfera :lol:
    Kulenović je i dalje na plaći, a tretira ga se kao radioaktivni otpad, ok, lik nije Fabrizio Ravaneli, ali ima 22-23 godine, svaka sezona mu je bolja od prethodne, a trener ga otpiše ne davši mu baš nikakvu šansu za dokazivanjem, (?!) dok istovremeno amenuje dolazak Ercegove zamjene Bakrara?!
  • Orc123
    7.8k
    Mi to jos mozemo proci jos! Rusili smo takve ekipe u gostima....mora nam se spojiti jedna eobra utakmica 90min!
  • Captain America
    17.6k
    Tu je bio problem kaj je doslovno SVE ulazilo jer smo bili kanta u obrani + nesretni.Mlađi referent

    Najveći Krkijev krimen je bilo vođenje prvotimaca na Island zbog kiksa na Maksimiru. Dečki su bili bez odmora nakon Europskog i nisu imali pošteni odmor. To je došlo na naplatu u drugoj polovici 10. mjeseca.
  • Orc123
    7.8k

    Btw. Ta zamjena za Ercega Bakrar se prodao u MLS za 2 mil eura i tamo ima 3 nasrupa i 1 gol sad, igra standardno! Dpk s druge strane ovaj koji nas Muze vec skoro 4 godine placu igra svake godine sve bolje ali nekim slucajom to jos nitko od relevantnih ljudi nije primjetio pa da posalju ponudu za njega kakvu takvu, bar da ga skinu s place Dinamu! Zazivanje Kulenovica je smijesno jer ro nije ni za rotaciju! Bio je rotacija u loxi!
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Mislim da sam lider na ovom forumu kad je riječ o propitivanju tog transfera :lol:
    Kulenović je i dalje na plaći, a tretira ga se kao radioaktivni otpad, ok, lik nije Fabrizio Ravaneli, ali ima 22-23 godine, svaka sezona mu je bolja od prethodne, a trener ga otpiše ne davši mu baš nikakvu šansu za dokazivanjem, (?!) dok istovremeno amenuje dolazak Ercegove zamjene Bakrara?!
    San Lorenzo

    Da ne spominjemo kako je jedno vrijeme forsirao topića, koji danas i u zadnjim utakmicana nije bio ni u zapisniku, drmić mu je trinaesto prase, kulenović je tretiran kao pas lutalica (možda i zasluženo)... a emrelija, koji je napadač, danas opet gura na krilo, gdje je poluupotrebljiv...a prije par dana je otpisao menala, koji je krilo, sa čak i boljom statistikom od špikića, koji je iz nekog razloga konstantno prvi izbor...

    Sve sasvim logično...
  • Mrvica
    3.9k
    Ne želim filozofirat ali ovaj čovjek nam fali više nego bilo tko. Ono mahanje trakom ispred sjevera nema šanse da bi dopustio, dajem glavu u roku odmah. Čovjek koji je bio trener više od samog trenera kad je trebalo, čovjek koji je bio oličenje pravog mangupa! Ne znam, ali mi se čini da upravo fali on da digne moral igračima kad ne diže trener. Meni je bilo muka gledat sve ovo a nisam jedini. Bišćanu fali taj pobjednički mentalitet, uleti na glavu, grizi do samog kraja. Urlaj, viči, pa i šamaraj ako treba. Ako je istina ono šta je rekao za uzvrat onda ga j**i, tako se ne vodi Dinamo. Kakav strah, uđi u tu utakmicu bojeći se samo onog gore, a ovo sve dolje je potrošni materijal ako se tako moram izrazit. Padali su i veći. Čekat ćemo taj uzvrat i nadat se da će biti bolje, imam vjeru u dečke ali pod hitno promjenit taj mentalitet.

    1932198.jpg
  • Bruh
    925
    Svakako mi se sviđa kaj je i zapad bio malo nabrijan na tekmu ne sjećam se iskreno kad su toliko puta ponovili Zagreb tako glasno
  • San Lorenzo
    15.4k

    Jedan trener koji je bio aktualan prije par godina je iskoristio puni potencijal Petkovića, na kojem svi poslije njega jašu, ali i Gavranovića te već pomalo zaboravljenog Marija Budimira...nama je danas nametnuta ideja da Dinamo mora imati 20 jednako kvalitetnih igrača da bi dobio aeka na svom terenu, budući da smo imali 'samo' 11-12 igrača, izgubili smo, a od blamaže nas je spasio golman, koji nam je bio igrač utakmice i u Kazahstanu...a na 0-0 nam je spasio guzicu i protiv Gorice...a i protiv hajduka u superkupu...
  • Klenx
    5.6k
    Ma kakav preokret u Ateni, momčad je lo style 2009.godina i trener je Kruno Jurčić gdje znaš da sa svakim li la protivnikom ide pušing.
    Danas je cijeli stadion vidio da ćemo posaugat dva komada kad je krenulo drugo poluvrijeme, samo je pitanje kako.
    Ako oni ne mogu, sami ćemo si ga zabit. Svaki korner opća opasnost.

    Fizički mi je muka od igre u 2.poluvremenu.
    U ovako bitnoj utakmici, koja usmjerava sezonu, zbog svega što se događalo zadnjih 7 dana, za 100 uhapšenih ljudi.
    Nakon što si ih razbio u prvom i vodiš. Sramotno.
  • NitkoBitan
    17k
    Iskren cu bit, mozda je dosta nepopularno misljenje i tesko za progutat al eto da kazem. Mozda su neki igraci svjesni da im se neulaskom u Ligu prvaka otvara prilika za transfer u inozemstvo, eto. Ponavljam, mozda.
  • marcio amoroso
    36.4k
    O utakmici i atmosferi je sve rečeno, a ja bi samo nadodao da imam osjećaj da se u Dinamo polako uvlači luzerski mentalitet i da Dinamo ima veliki problem sa nedostatkom mudonja u momčadi. Sve su to divni i krasni dečki kojima sam do neba zahvalan za bezbroj momenata koji su mi priuštili, ali nema tu mudonje kao što je bio Ademi. Nema jednog Dilavera i takvih frajera.

    Unatoč svemu su ti dečki još uvijek najbolje šta ovaj klub ima. Puno bolji od navijača kojih na ovako bitnu tekmu dođe samo 13 tisuća (mislim da je bilo više i da brojači lažu) i puno bolji od uprave koja ne radi ama baš ništa da bi klub napredovao.

    Zato jos jednom hvala dečkima na terenu i mislim da će ova legendarna generacija biti upisana zlatnim slovima u našu povijest, ali mislim da je vrijeme za smjenu generacije, a nadam se da će ju voditi ljudi koji stvarno znaju posao. Ja u ove koji trenutno vode transfernu politiku nemam povjerenja. Ne da nemam povjerenja nego smatram da su totalne neznalice.
  • flexXy
    2.3k

    Bas im raste mogucnost za transfer kriminalnom igrom protiv malo ozbiljnijeg protivnika
  • NitkoBitan
    17k
    Ako su klubu slabije financije logicno da planirani prihod popunjava prodajom igraca.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Nogomet je jednostavna stvar a kod nas krucijalni igraci ne igraju svoje pozicije vec duže: Ivanušec i Ristovski.

    Tko kupi Ivanušeca kao krilo,grdo ce se zajebat on je prije svega vezni igrač.

    U Bišćana sam prvi put poceo sumnjat na kraju prošle sezone kad sam shvatio da ce mu Moharami bit u prvih 11, prvi gol je opet njegov prvo ga Ristovski spasi jer udje jako u duel umjesto njega i onda ovaj samo da očisti,on udje u sredinu sa loptom i vruci krumpir proslijedi Mišiću.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.