• Sunja86
    1.2k
    Bisćan i Šimić su dovedeni samo kao marionete u borbi za prevlast u Dinamu koja i dalje traje!
  • Krulek
    440
    Možda ne treba dramiti, ali boli +5, sutra možda i +8 hajduka u HNL-u , a osobito 5-6 mil.eura u zvezdinom džepu u LP na račun Dinama ako ne prođemo aek što je s ovakvom igrom i trenerom preoptimistično. Ali, daj Bože da budem demantiran.
  • ivosivo
    190
    Za pobjediti tamo trebamo trenera koji ce motivirati momcad, trenera sa mud…. Nadam se da ce Biščan svoja pronaci do tada.
  • Nevo7
    770
    Čačić je televizor u boji za ovog anemičnog kukavicu. Perić koji je prošle godine bio standardan, dobar pa čak je bio i u momčadima kola u Europi, danas nije niti misaona imenica kod Belog. Radije mu bek Ristovski igra stopera. Moharrami puno zuji malo meda daje a još je sklon kiksanju. Nitko mu ne može osporiti da trud ali klasa nije. Bomba druge francuske se pokazala upitnom. Odlaskom Šutala nastat će crna rupa u obrani, a mi nemamo nikakvu zamjenu. Mihaljičenko je najbolji lijevi bek u ekipi. I jedini. Perković je od najvećih talenata na smjestu stopera u ligi postao strano tijelo a da nitko ne zna razlog za to. Pa pošalji ga nazad u Istru da se razvija a ne da priliku čeka na tribini.
    Mišića forsiramo i normalno da nemamo zamjenu za njega jer kaj će nam, smjernice sportske politike su jasno zacrtane. Kao kaj su zacrtane smjernice protivničke momčadi: zaguši Mišića i umrtvio si Dinamo, promjeni taktiku na poluvremenu, napravio si raspad sistema u Dinamu. Ljubičiću se kuži da je nekada igrao tog srednjeg veznog, osmicu, box-to-box, ali mu fali utakmica. Sva sreća pa smo pogodili pa imamo rotacije za njih, Alžirac dolazi i jeftin je. Ah, da, ciganimo se za igrača od 500 tisuća eura. Bulat, kad ga krene i kad ima nekog iza sebe je bolji od Baturine, Ljubičića i ostalih. Ivanušec toplo-hladno, ali bitno ga je zadržati, hvala Vlatkice. Špikić... Kaneka muči jet-lag, vremenska zona, hrana, jezik, kultura, religija. Kak sam i prognozirao, najmanje tri, četiri mjeseca prilagodbe. Petković nam služi za vezati dva, tri igrača u napadačkom skoku i za podvaliti loptu i graditi igru. Emreli bljesne u špici pa za nagradu ga struka opet baci na krilo gdje nestane. Ako mu Drmić nije po volji, neka ga proda, posudi, zamjeni, umirovi, a ne da nam čovjek sa najvećom plaćom sjedi na klupi, a po prikazanom isto nije za Dinamo. Menalo očito ide pojačati konkurenciju koja nam zna za to pošteno vratiti.
    Također, stručni stožer je procijenio da Tolić, Kulenović, Janković, Đira, Ćuže, Bočkaj, Soldo, Brkljača i ostali ne mogu niti jedan posto pomoći ovom energičnom Dinamu pa su ih se rješili ili će ih se rješiti. Bravo, svaka čast.
    Bjelicu smo izgubili, Čačića otjerali, Jovičevića potrošili, ostaje nam jedino Kek.
  • Orc123
    7.8k

    Frende sa onakvom chelsom smo imali srece jer su bili katastrofa i realno na genijalnost orse kojeg vise nemas! Salzburg je bio toliko mlada ekipa s kojom smo morali i mogli ostvariti puno vise! Mi smo tad imali kvalitetnoju momcad nego sad! Imao si 2 od 3 najbolja igraca mozda u povijesti dinama! Sad ih nemas!
  • dinon7
    849
    Glave gore, opća mobilizacija. Treba otići na trening i dati dečkima podršku. Opet ću reci, ako ćemo biti kompletni, mi tamo možemo pobjediti. To smo prvo poluvrijeme j pokazali. Bit ćemo jači za Baturinu, nadam se na krilu Kaneku i Ristovskom na desnom beku. Imamo šanse
  • Orc123
    7.8k
    Nista nije izgubljeno! Dinamo ovo moze okrenuti!
  • Samo Dinamo
    106
    Bišćan ima momčad vrijednu 100M. Pravi trener bi s njom mljeo HNL, i nikad ne i izgledala ovako bezvoljno ili umorno kao u drugom poluvremenu. Ev. greske uprave su jedna stvar, ali mlitav trener je mlitav trener.
    Moguće da je ova sezona stvarno propala i već sad treba planirati slijedeću. Zakapariti Bjelicu, Jakiroviča ili Garciu odmah.
  • vjeko1701
    8k
    Međutim, Bišćan nije razina Dinama niti je zaslužio voditi Dinamo. Zaostao je 25 bodova u prvoj sezoni za Bjelicom koji je Dinamu osigurao europsko proljeće i srozao Rijeku koja je do tada bila ali pari sa Dinamom.Fanboy

    Ovo je hrpa gluposti. Naslijedio je Rijeku od koje je i Kek digao ruke jer je vidio kud ide ta politika. Prije toga su ispali od Sarpsborga, trenutno bili 5. sa dvije pobjede u deset kola. Srezan buđet a ekipa popunjena mladima od kojih su dva najbolja bila Lepinjica i Štefulj koji danas nakon par godina "odrastanja" ne bi bili prvotimci Rijeke. Na kraju sezone je imao 67 bodova (Dinamo čak 92). Kek je sezolnu ranije osvojio 70 bodova a imao je Bradarića, Mišića, Gorgona, Eleza, Gavranovića...itd. Bišćan je od tih imao samo Gorgona koji je veći dio sezone bio ozlijeđen.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Sa takvim kadrom plus Orsa I Ademi mi smo prosle godine na jedvite jade prosli Bodo koji nije ni upola kvalitete Aeka!Orc123

    Dobilo se! To je velika razlika!
    Poslije se dobilo i chelseu!
    Igralo ravnopravno sa salzburgom...
  • Orc123
    7.8k

    A od Aeka smo ispali?
  • Fanboy
    2.6k


    Pa nije Orša sam dobio Chelsea, on je napravio svoj dio posla, ali je momčad igrala borbeno i junački sa ekipom koja je tada pred godinu dana uzela tu istu LP.
    Salzburg je mlad već godinama i ruši velikane, to ne umanjuje igru Dinama...

    Imao si Oršu i Ademija i pod Kopićem pa smo igrali katastrofalno, Hajduk nas je ponizio na Maksimiru i kasnije smo imali velik debakl na proljeće. Imaš trenutno 3 startera reprezentacije u momčadi koja je igrala završnicu Lige Nacija. Dodaj tu i Petkovića koji je bio jedan od najboljih igrača te završnice. Dinamo je i dalje jak, ne treba tražiti alibi jer se okvir svega vidi i u HNL-u.

    Momčad djeluje baš kao u vrijeme Kopića, Krznara i kasnije Čačićeve faze. Mlitavo, bojažljivo i bez ikakve taktike te bez vizije. Igraju sa promjenjivim ritmom, no kako utakmica odmiče tako postajemo sve gora momčad na terenu.
  • LovroZG
    1.3k
    Ja se slažem da mi nemamo klupu, tj. igrače za nogomet kakav želi Biščan i da bi bilo super da smo dosad doveli više pojačanja, al Biščan se očito bavi krivim stvarima.

    Kakva god nama bila klupa, ona nije kriva za to šta smo mi fizički pali u drugom poluvremenu, a nismo igrali neki gegenpressing da crknemo do poluvremena. I protiv Hajduka smo na kraju padali. To je puno dublji problem od toga da nemamo kvalitetu na klupi. I taj je isti problem imo na klupi Rijeke. Dal je to slučajno il simptomatično ne znam, al je zabrinjavajuće.

    Ristovski na stoperu mi se ne sviđa, al danas me i Moha podsjetio zašto mi ide na kurac, al nema potrebe da po deseti put pišem isto. Rješenje za oba problema je vrlo jednostavno.

    I "motivirajuće" izjave brinu. Ovo nije trenutak za upiranje prstom u upravu, sa bogami ne treba ni dodatno srat po klupi nakon šta je 4 igrača ubacio u igru i zgubio tekmu. O izjavi za uzvrat da ne govorim...
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Razočaran sam i na sebe, što me ovo toliko pogodilo, što sam ljut, ne mogu zaspati, nemam potrebu za snom i ne mogu se smiriti... a sutra je radni dan.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Momčad djeluje baš kao u vrijeme Kopića, Krznara i kasnije Čačićeve fazeFanboy

    Pod Krznarom smo mi uredno slagali po 20+ šuteva po utakmici, fulali zicere, gađali stative.
    Tu je bio problem kaj je doslovno SVE ulazilo jer smo bili kanta u obrani + nesretni.

    Ante je imao pozitivan period, ali Bišćan je egal Kopiću. Baš sve isto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.