• GZomanid
    685

    Već je bilo takvih situacija, ne treba se previše brinut oko toga jer ti na kraju zamjere i "kolcem i lancem" i "sudac cigane" i sve druge gluposti koje su nam skroz uobičajene i benigne..
  • serbus
    4.1k
    Nadam se da su danas birtije oko stadiona prazne, ostaviti se pivi danas i svu moguću lovu u plave kutije,a glas na tribini ostaviti...

    Ako dečki izdrže u Grčkoj gladni i žedni valjda i mi možemo jednu večer trijezne glave na tekmu svaki euro više dobro dođe.....
  • Georg Koch
    4.5k
    Moram ja dodati malo i neke analize
    Ocekivani 1.sastav Dinama po Transfermarktu vrijeci cca 80mln.€.
    Ocekivani 1.sastav Aeka po Transfermarktu vrijedi cca 35mln.€.
    Idemo zgazit ovo!
    Nama su mediji napunili glavu i strah Aek-om, kao i Astanom i svime.
    Isti mediji koji su vec osudili nase za ubojstvo, isti mediji koji su prije mjesec dana prodali Livakovica i Ivanuseca. Svaka cast AEK-u, dobra ekipa ali mi smo svemirski brod za njih i ti trebamo pokazati veceras!!!!
  • Muka
    357


    Ne dramatiziraj. Bircevi ce biti puni, podmazat ce se grla i grmit cemo kao i inace da se cuje do Atene. Finacijske pomoci deckima nece isto nedostajati...ne budimo katastrofični već pozitivni. Ajmo Dinamo! :strong:
  • jedan u nizu
    8.3k
    zamislite scenu di dinamo ispadne danas, a i onda u playoffu EL i zavrsi u KL .... i sad zamisli da dode do finala tamo, a finale se igra tamo u ateni ... :D
  • Neki tip
    21.3k
    Moram ja dodati malo i neke analize
    Ocekivani 1.sastav Dinama po Transfermarktu vrijeci cca 80mln.€.
    Ocekivani 1.sastav Aeka po Transfermarktu vrijedi cca 35mln.€.
    Idemo zgazit ovo!
    mm8

    Ma šteta opterećivati temu teškim analizama, a i postoji posebna tema za to pa možda tu prebaciti:

    Taktički kutak
  • xavier
    12k


    Do sad je kolega @Krizy bio bez konkurencije na takvim temama, ali novi kolega je startao baš žestokom analizom :sweat:
  • DrawTube
    4.8k
    Gazi Aeka!
  • Krizy
    43.2k

    Baš ste zlobni :lol:
  • Mihaljević
    9.8k
    rile1.jpg
    Mi smo Dinamo Zagreb kraljevi europskih pretkola!!! Između ostalog imamo najboljeg golmana prošlog SP-a , stopera vrijednog samo nekih tridesetak milijuna , mladića sa brojem 10 koji je nasljednik Realove desetke... Ima li to Aek? Nema. Dinamo je favorit i protiv najvećih klubova liga petica a ne bijednog kokošarskog grčkog kluba...
  • Neki tip
    21.3k
    Ma, čangrizava starčad, njurgamo na svaki k. :lol:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Samo neka poginu nasi na terenu, ostalo ce doci
  • Gelipter
    3.7k
    Još mi odzvanja fanatično navijanje od prve do zadnje minute prošle sezone na Maksimiru protiv Čelzija. Tak nekaj očekujem danas uz suzdržavanje od svake i najmanje provokacije ili "grube" riječi koja bi nas mogla dodatno koštati. Tko danas na sjeveru ne da nogometnih "120 posto" od sebe navijajući da grlo puca, žile iskaču na vratu i da dlanovi žare, bolje da se ne pojavi. Tu mislim naravno na navijače, ali i one koji su odabrali sjever dole zbog cijena.

    Dinamo je najbolji, Dinamo je slavan, nitko u Europi njemu nije ravan!
  • Ludovic IX
    7.2k
    Prva tekma protiv grka koju sam gledao na Maksimiru bila je ona protiv Olympiacosa na -13 (činilo se ko -20). Na 1:0, nas današnji trener je imao zicer za 2:0 ali nismo zabili i onda su zabili oni i ostali smo drugi u jedinoj sezoni kad drugi iz skupine nije išao dalje. Tj 2 su išla a 4 nisu.

    Druga je bila protiv Paoka di nam je trebala bilo kakva pobjeda za proljeće u Europi ali Vaha se odlučio da mu igru vode stoperi i da samo izbacuju loptu gore na naše napadača i naravno da smo primili gol i opet ispali iz Europe.

    Treća će bit danas jer nisam bio protiv Olimpiacosa kad nam je isto trebala pobjeda za proljece ( a i tad se dobio gol iz mrtvog kuta iz prvog udarca njima prema našem golu) tako da je vrijeme da se napokon razbije to prokletstvo protiv grka.

    Samo hrabro od prve minute i pobijediti makar jednim golom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.