• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    3:0 danas
    Petko Ivanusec Kaneko
  • OsamŠest
    3.3k

    Ma sigurno da je za van, al to je Biščan. Međutim, zna on i zagrmit, motivirat.. Svatko tko ide na utakmice to vidi dolje kod klupe..
  • Zagi
    7.6k
    Nema puno stvari koje Bišćan manje voli od novinara i pogotovo ovih presica s repetativnim pitanjima.
    Meni je njegov stil potpuno okej.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Bišćan je još rječit... kakvo mi je mišljenje o novinarima odgovarao bi sa: da, ne, možda, vidjet ćemo, ne znam i moguće
  • Mlađi referent
    12.3k
    Baturina 2x
    Ivanušec
    I Perić glavom…. Zgazite cigane!!!!
  • NitkoBitan
    17.1k
    Znate kaj je moguce... Neki pisu da je uboden nozem u lijevu a ne u desnu ruku. Ovaj momak u crnom naletava s leda i udara ga palicom prema ledima medutim pogada desnu ruku kako ju ovaj dize u samoobrani.

    Moguce da ovaj u crvenoj majci i kacigi (AEKovac) poteze noz i slucajno zakacuje Mihalisa u lijevu ruku. U prilog tome ide i to sto se taj u crvenoj majci okrece prema crnom i svjestan je da taj napada.
  • masacusec
    3.5k
    Ekipa, previše zalazite u forenziku!
  • purger1911
    15
    Malo vracam temu na tekmu. Prosim, ak ima netko tko prati grcku ligu da malo usporedi nas
    i njih, iz neutralne pozicje ak je moguce(misljenje, ne statistike tog vec imamo). Iznenadil me je
    jako Panathinaikos protiv Marseille, bili su boljsi celu tekmu. Paok nisam gledal jer mi je mucno
    svaki put kad vidim hajduk al paok je na navodno dosta losiji od dvojca aek i panathinaikos.
    Unapred fala !
  • db-izbjeglica
    15.3k
    danas na stadionu treba biti jako pametan....gledat će se i najmanji detalj, svaki povik, svako skandiranje. nadam se da su svi odgovorni toga svjesni... znam da ovo ne može imati veći odjek...ali ono, apeliram na sve da budemo pametni...bez ubij, zakolji, gazi, vrijeđanja po bilo kakvoj osnovi, spominjanja pravoslavaca, cigana, srba, pedera... :pray:
  • NitkoBitan
    17.1k
    danas na stadionu treba biti jako pametan....gledat će se i najmanji detalj, svaki povik, svako skandiranje. nadam se da su svi odgovorni toga svjesni..db-izbjeglica

    Bit ce nekog vida podbadanja sigurno. Opet ce Grci plakat da je to za izbacivanje iz Europe a UEFA nece moc nista :100:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    strašno važna utakmica...jako sam nestrpljiv, ulog je jako velik.
    nakupilo se svega...vidjet ćemo od čega je momčad satkana.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Bit ce nekog vida podbadanja sigurno. Opet ce Grci plakat da je to za izbacivanje iz Europe a UEFA nece moc nista :100:NitkoBitan

    ne treba nam to...ajmo jednom biti pametni i složni!
    ajmo obaviti utakmicu bez vrijeđanja, bez uplitanja politike, bez pirotehnike!
  • Keyser Soze
    10k
    Za dobrobit kluba danas na utakmici samo podrška Dinamu!
  • xavier
    12k
    Vidio sam da su se Grci inače jako naljutili na Engleze jer su ovi napisali da su za sve ovo najviše krivi upravo Grci i da im treba uzeti finale KL, koje se treba igrati upravo na stadionu AEK-a, ako nisu u stanju držati red.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.