• ksapi
    2.9k
    Imam nekoliko informacija iz prve ruke da legitimiraju i cak privode ljude po gradu u obiljezjima. Stvarno bolesno, podsjeca na one dane teske borbe i doba na istoku.

    Imam jednu kratku poruku za 190: nista nas zaustaviti nece, kao sto nije ni do sada!!
  • BBBaranja
    2.5k
    Ovo je bolesno što čitam,toga nije bilo ni u bivšoj državi..
  • Zagreb1992
    1.7k


    Zato svi pamet u utorak jer će se svaki mali kiks dočekati da se udari još jače na ultras skupine
  • deda
    32.7k
    kakvo privođenje, šta privode djecu koja idu na trening?
  • Cosey
    510
    Da, nevezano sad za ovu tekmu, ali kaj radi specijalna policija na tekmama u zadnje vrijeme?
    Čemu to dramatiziranje?
  • ksapi
    2.9k


    U obiljezjima grupe, ne kluba. Ali ne prezaju niti od klinaca, da
  • emilperska
    5.7k
    Ima ih jako puno po centru. Kao neka panika je, ne znam..
    Nek se rade bave granicama i migrantima. Ti AEKovi navijaci ionako izgledaju isto kao ovi iz hotela Porin, a njih primamo kao glavna radodajka.
  • obelix
    92
    Ma ne vjerujem u ovo, legitimiranje, a pogotovo privodnje. Kaj je ovo??? Sutra ujutro misa i nakon toga BBB majica i do grada na par sati...da vidimo

    Mislim da nije tog bilo ni nakon 1.5.2010.. mozda samo taj dan
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ovo su ozbiljne stvari. Treba s time izac u javnost (preko Zone/medija) prvenstveno da se dobije objasnjenje takvih postupaka.

    Sutnjom (ili piskaranjem) se ne postize nista.
  • NORTE
    11.5k
    Ove legitimacije svakako nisu normalne i pokazuju smjer koji su dobili od naše vlade.

    Pretpostavljam da su ova privođenja i legitimacije po centru ipak rana prevencija pred ovu utakmicu, iako možda zaista i nije tako jer gostujući su navijači zabranjeni pa država kreće u obračun protiv Boysa koji nisu bili u Ateni.


    Kao što je rekao onaj odvjetnik:
    NACIONALNI JE INTERES zaštiti i vratiti 100 hrvatskih državljana iz Grčke.
    Nažalost, to nije slučaj s ovom državom i njenim narodom koji se naslađuje nad sudbinom dinamovih navijača.
  • Fanboy
    2.6k
    Treba poslat transparentima i poruku vladajućima za sramotan odnos prema zaštiti hrvatskih državljana...

    Druga stvar, čim se malo slegne atmosfera oko utakmica dečki će se vratiti u to sam siguran. Bolje bi bilo da utakmica nije odgođena jer se ništa nije dobilo, a produbila se agonija. Čim prođu tekme dosta će se zaboraviti...Ovo je čisto trpanje njihovih problema pod tepih i traženje krivca u drugima.
    Ne treba zaboraviti ponašanje medija i politike u odnosu prema dečkima. Sramota...
  • Bruh
    956
    Mediji kao glas naroda a predstavljaju samo jednu stranu priče... to sve treba regulirati pogotovo jer su naši mediji većinski od naših istočnih susjeda ili su jednostavno protiv svega poput indexa.
  • NORTE
    11.5k
    Na fejsu je objavljen video napada Aekovih huligana molotovljevim koktelima i bakljama na Boyse, a kasnije su bježeći sedmoricu Boysa noževima zarezali i ubadali.

    Na Rtl-u su jučer iz Atene izjavili da Dnk analiza može trajti tjednima ili mjesecima.
  • Nino Bule
    13.8k


    Gledam snimku bacanja koktela i u soku sam kakvu su pricu grci iskonstruirali, ovi aekovi sugavci su talog navijackog svijeta od koktela do nozve briga ih za smrtne posljedice i onda poslje kuknjava i izigravanje zrtve.
  • zagr
    505
    konobari im umjesto kave podmetnuli molotovlje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.