• NORTE
    9.9k
    Može link u DM?Imamo Dinamo

    Novi video napada Aekovih huligana na Boyse je objavljen na fejsbuk stranici Tifo tribina.


    Percepcija u javnosti zbog lažljivih grčkih i hrvatskih medija:
    Zagrebački huligani poslali djecu s kave u 23:07 u bolnicu, ubojice ovo ono.


    Istina:
    Aekovi huligani molotovljevim koktelima, bakljama i noževima napali Boyse pa bježali pored svog stadiona.
    Nijedan Aekov huligan nije u pritvoru unatoč sedam zarezanih Hrvata.
  • superhik
    10.6k
    Sada sam ja taj koji iznosi neprovjerene informacije, ali ova potvrđuje jednu od početnih teza, a upravo ju je iznio Denis Šeler.
    Navodno da je ubojica iz redova AEK-a. Vjerojatno je to i razlog zašto je ubijeni prema policijskim izvještajima odbio liječniku pomoć
  • ksapi
    2.3k


    Ovo je sada doslo s vise strana, navodno je lagana euforija medju deckima u zatvoru :grin:

    Najnoviji video dokazuje ono sto govorimo danima, istina izlazi na vidjelo.

    S navijacke strane, ne znam jesam li ikad ovo vidio, govna bace 5 koktela na nase i apsolutno nitko se ne povlaci, a par minuta nakon vec grci bjeze. Vojska!
  • superhik
    10.6k
    Treba oprezno sa informacijama, ali navodno da je to potvrdio odvjetnik naših. Vjerojatno se radi o snimci koju AEK nije htio dati na pregled
  • zagr
    505
    ultrasi drugih europskih država znaju istinu, jedino grci i naši novinari su pinokio.
  • ksapi
    2.3k


    Naravno, u moru dezinformacija moguce sa ni ovo nije istina (barem ne kompletna), ali sve polako ide u jasnom smjeru.
  • Zagreb1992
    1.5k
    A sad grlo poderati u utorak za Dinamo i za ekipu koja je u pritvoru
  • Captain America
    15.3k
    Najmanje što UEFA može napraviti je zatvoriti tribine za utakmicu u Grčkoj. Zbog psihopatskog čina njihovog idiota, Dinamo ispašta. Naravno, vlada mora reagirati za ove u zatvoru.
  • NORTE
    9.9k
    Kad ovo izađe u medije očekujem u Zagrebu veliki prosvjed podrške uhićenima.
  • zagr
    505
    antifa ubio svoga! hooligans_cz objavio!
  • bluepower86
    853
    Momciiiii uskoro ste na Hrvatskome tlu! Decki izdrzite!
  • BlueVelvet
    336
    Polako ljudi, more krivih informacija je dolazilo, pričekajte malo..
  • Salva
    2.4k
    S navijacke strane, ne znam jesam li ikad ovo vidio, govna bace 5 koktela na nase i apsolutno nitko se ne povlaci, a par minuta nakon vec grci bjeze. Vojska!ksapi

    Točno to. Zamisli muda, ljudi stoji i ne trepću a okolo lete kokteli i signalke. 20 sekundi kasnije kreću naganjat Grke. Banda broj 1 za ulicu, bez ikakve rasprave.


    A što se ovih informacije tice, polako, sve je to neprovjereno i vrlo vjerovatno neistinito.
  • zagr
    505
    pogledaj i najnoviju objavu od Denisa Šelera na fejsu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.