• NitkoBitan
    17.1k
    Ispada da se od prve ponude od 12 milijuna doslo na 25 sa bonusima :cool:

    Sumnjam da bi se za veci iznos mogao prodat top klubovima, a i od njih nemres ocekivat daljni postotak od prodaje tako da je po meni ovo odlican posao (ukoliko je istinito da se radi o 25 milijuna fiksnih sa bonusima).
  • Lynx17
    4.1k
    Ispada da se od prve ponude od 12 milijuna doslo na 25 sa bonusima :cool:

    Sumnjam da bi se za veci iznos mogao prodat top klubovima,a i od njih nemres ocekivat daljni postotak od prodaje tako da je po meni ovo odlican posao (ukoliko je istinito da se radi o 25 milijuna fiksnih sa bonusima).
    NitkoBitan


    Bez taj % od buduceg prodaje ja nebi niti usao u pregovore.
  • Klenx
    5.6k
    Ukoliko ovo bude jedini transfer kapitalaca ovo ljeto, pregrmit ćemo nekako.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Ne znam jesi li me skroz razumio. Kazem da od top klubova (Arsenal i slicni) i ako ugovoris postotak od prodaje (recimo % razlike profita) novac vjerojatno neces dobit od tog postotka. Ako im igrac valja onda ga zadrze i ne prodaju a ak im ne valja daju ga za male pare da ga se rijese.
  • Mihaljević
    9.8k
    F3R9f6ZWIAARJsl?format=png&name=small

    Igor bi mogao i na ovo... Već 2-3 utakmice se spušta Miške između Šutala i Rileta na središnjeg stopera, Ljubo previše izgubljen , Špika izvan forme, a Petka ne šmeka .. Igor je sa svakom ekipom je igrao 3-5-2 od Rudeša do U21 repke... Kad se vrati Bole Šutalo bit će ovo još bolje... A čini mi se da bi i Takuru ovo bolje odgovaralo ... Ovo je puno ofenzivnije ali samo za HNL.
  • Lynx17
    4.1k
    Ne znam jesi li me skroz razumio. Kazem da od top klubova (Arsenal i slicni) i ako ugovoris postotak od prodaje (recimo % razlike profita) novac vjerojatno neces dobit od tog postotka. Ako im igrac valja onda ga zadrze i prodaju a ak ik ne valja daju ga za male pare da ga se rijese.NitkoBitan

    Oprosti, prebrzo sam procitao. Mislio sam da je rijec o Ajax.

    Da, slazemo se. Nemas korist od taj % ako je to u top klub koji ga nebi dalje prodali. Ali u klubovi poput Ajax, Leipzig, itd., tamo jednostavno moras imati taj %.
  • Georg Koch
    4.6k

    Ne prizivaj ovo.
    Niti sada u kljucnom dijelu sezone mozes preci na ovu formaciju, jer treba vremena za uigrati sve zivo. Leko je to pokusao dolje, smijurija su bili, vratio se na 4 pozadi, napravili veliki, dobar niz. Nebitni su oni dolje, nego govorim noviji adekvatan primjer.
    Niti je Ljubo izgubljen, niti je Ukrajinac za stopera, a pogotovo Stojkovicevu ofenzivnu ljepotu gubiti da igra LWB. Nema smisla niti logike. Ovo bi jedino odgovaralo Japancu koji je ovaj sustav igrao zadnjih par sezona.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Ne bude bio ovaj Puhalo u napadu ispred Petkovica. Ak se Petko do sada nije prodao nit ga se s ikime vise povezuje nit nece. Vjerojatno mu ide novi ugovor i on bu i dalje nasa prva opcija iduce 2-3 sezone.
  • Orc123
    7.9k
    Ljudi moji, sve je divno i krasno ali jos nitko nije sluzbeno u Dinamu. Cak ni Alzirac koji je punih tjedan dana u zg! I mislim da nije realno ocekivati ni Kacu, ni Stojka u prvih 11 pogotovo ako Ivanusec ostane. Nit su Ivanusec, nit Majer ni brojni drugi bili instant pojacanja, nit ce to biti ova dvojica....iluzorno je ocekivati to, oni su ulaganje u buducnost i da s vremenom postanu vazan kotacic u Dinamu. Pustite sto pisu novine, oni nemaju blage veze!
  • Mihaljević
    9.8k
    Naglasio sam da je ovo za HNL , Stojke bi bio više LMF a ne LWB , Mykha više napadački ne obican stoper, za Kaneka je ovo odlično... hajduk je i sad smijuruja.... Velika je razlika između 5-3-2 na to što ti misliš i 3-5-2...
  • Jurki
    11.7k
    auuu @Orc123 kaj ti se dogodilo?
    Da vise ne skaces na svaki novinski natpis :rofl:

    Da si pocel na dolaske gledati ko na prinove? :rofl:
    Šala mala naravno. Naj se srditi.
    Ako dojdu Kaca, Stojke, Alzirac i Finac. Imamo roster s kojim mozemo lako kombinirati EL i Hnl.
    Iskreno ove godine zelim mirniju plovidbu do naslova prvaka vise od bilokakvog eventualnog cetvrtfinala EL
    Kanta ko kanta ali vise nego ista treba hejterima, novinarima i svoj ostaloj svatskoj sviti da ih ne nazovem ruznijim imenom zacepiti gubicu.
  • CastAway1986
    1.4k
    Ma ja samo čekam Mahira da eksplodira ove sezone bar 15 komada
  • Neki tip
    21.3k
    Ček, pogubih se u upisima.

    Jel Pohjanpalo opcija za napadača koja se navodno razmatra (pa spada u ovu temu) ili je forumaška izmišljotina kao Despodov (uuuu, kako bi ja da on nama dođe.. da, da i ja, gledao sam ga protiv Levskog.. o da, meni je on super, bio dobar protiv nas.. jel gledaju oni Despodova? Ma sigurno gledaju kad mi gledamo. I eto Despodova u priči o dolasku u Dinamo) pa bi zapravo išao u Skautsku službu, ali nekako se tu uhvatio?

    Pohjanpalo je, dakle, forumaška želja/zajebancija ili napadački Titraoui?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions