• Mihaljević
    9.8k
    Kačavenda lajko komentar na Instagramu @dinamozag2 ... Potvrda.
  • Orc123
    7.9k

    Ja mislim da to vise nitko ne zna sta je s njim....
  • Noel
    6.1k
    Pohnjapalo? Sjećam ga se iz Bundeslige ,solidan napadač.. netko više ga pratio u zadnje vrijeme?
  • SAS1987
    14.7k
    netko više ga pratio u zadnje vrijeme?Noel

    Nadam se da Šimić :lol:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Pohnjapalo? Sjećam ga se iz Bundeslige ,solidan napadač.. netko više ga pratio u zadnje vrijeme?Noel

    Prošla sezona 19 golova i 7 asistencija u serie b.
    Pretprošla 16 golova i 1 asistencija u Turskoj.
  • Noel
    6.1k
    Da vidim po statistici dosta dobar. Bilo bi to lijepo pojačanje uz Kačavendu i Stojkovića. Širina u napadu kakvu Dinamo treba imat.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ako, ako bi dosao, cak bi mogli brobati igrati sa fincem kao spica a petko poluspica uz dva krila i jednog ofanzivnijeg veznog kraj misica
  • vjeko1701
    8k
    U HNL-u...protiv donjeg doma...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Upravo to, probat pa vidjet, tko zna sto europa nosi. A mozda se pokaze kao dobitna kombinacija. Pogotovo sa sirinom klupe mogli bi rotirati igrace koji bi to trkacki mogli iznijeti
  • Orc123
    7.9k
    Kaca, Stojke, Titraui i Finac bi bili bas veliki upgrade na ovu momcad!
  • Jurki
    11.7k
    Loksa je ko trailer za Dinamo :lol:SAS1987

    Epic komentar..svaka cast majstore. Kapa do poda.
  • emilperska
    5.5k
    Sad su i SN objavile nesto na tu ideju, ali o tom razmisljam vec duze vremena.
    Mislim da ce Kacavenda ako zeli uspjet na visoj razini (Dinamo) zavrsiti kao Moro. Povuci ce ga na 8icu. Moro je prije ozljede vise igrao desetku nekad osmicu (rijeđe), nakon ozljede u ozujku 2018., se kod Bjelice vracao na vise pozicija, ali ugl 6 i 8. Mislim da nes tak ceka Kacavendu..
  • Mihaljević
    9.8k
    Da... Nama i treba ofenzivniji igrač od Ljubičića i Bulata na osmici , Kača je eksplozivan i gotovo sigurno će igrat na osmici...
  • Georg Koch
    4.5k
    Pozdrav svima od zagrizenog dinamovca iz hercegovine.
    Sto se tice Kacavende i Stojkovica, ogroman plus za nas tim. I zbog sirine, a pogotovo zbog buducnosti. Meni je stojkovic logicma zamjena za baturinu koji ce realno ici iduce ljeto/ljeto iza. Mada ga svi sele na lijevo krilo, ali nebitno, moze igrati oboje, jos jedan plus!
    Kacavendu vidim u malo ofenzivnijem Kovacicu. Mada ne znam moze li ijedan od njih zaprijetiti Spikicu na RW(jer blago receno tapka u mjestu duze vremena, iako se trudi i gine, zato ga respektiram), jer mi nemamo niti blizu opasnost za protivnika sa desnog kao lijevog krila.
    Imam osjecaj da ce doci jos bar 1 bomba zvucno pojacanje, a mislim i 2. Sve u svemu, uz ostanak Ivanuseca i Petka, ovaj upgrade sa dvojcom iz lokosa, pravimo dost dobar tim...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions