• Krizy
    43.2k
    Rijeka se s Farskih Otoka vraća subotom a utakmica bi trebala biti nedjeljom. Hoće li HNS odgoditi kao Hajduk - Gorica ili će Rijeka morati igrati?
  • pencilneck
    657
    Farski Otoci su sad, a 27.8. kad mi igramo s Rijekom je termin između 2 playoff susreta. Nema razloga da se tu išta odgađa, pogotovo sad kad ćemo mi već imati 2 zaostale utakmice.
  • Revan
    62
    da ali ako ce kalkulirati da zele slobodno izmedju dva Lillea, mi ne mozemo nista
  • pencilneck
    657

    Rijeka je potrošila svoj joker odgode, tako da nam ne mogu odgodit tu utakmicu.
  • Krizy
    43.2k
    Ako ste mislili da je Karoglan rekorder, ipak nije tako.
    Mislim da je Vjekoslav Lokica otkaz dobio već nakon prvog kola, dok su Valentin Barišić i Luka Bonačić otišli a da momčad nisu vodili u niti jednoj službenoj utakmici :rofl:
  • Eduardo
    20.1k
    U studenom stižu HNL sličice u izdanju paninija :smile:
  • Munjka
    0
    Rijeka ce morat igrat. Na Farske otoke mogu ic i s rezervnom momcadi. Da ne zaboravim, sramim se ubojica i terorista iz Atene koji se Hrvatima predstavljaju. Isprika grckom narodu zbog organiziranog terora i iznimne sramote ucinjene hrvatskom narodu. Ti tzv. bbb, to nisu Hrvati, to su ubojice i teroristi i normalni dinamovci se imaju ogradit od tih stakora
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ban! Brzo si završio svoju karijeru ovdje.
  • seljak86
    2.6k
    mrš trolčino
  • BornaPŽ1986
    1k
    No, ono što će zasigurno obradovati sve poklonike pulskog kluba, još je važnija vijest da pulski prvoligaš čini velike napore kako bi uspostavio novu suradnju s hvaljenim i iznimno voljenim u Puli, urugvajskim stručnjakom Gonzalom Garcijom.

    Glas Istre
  • mali M
    5.1k
    Ma ja uopće ne brinem za nas.. ovo su dobri primjeri kako će se svima komplicirati situacije kroz sezonu. I samo bih dao svoju neku procjenu. Prošle godine su me na snetu ismijali i izvrijeđali kad sam na početku sezone rekao da će velika četvorka se opet poredati na vrh, vjerujem da će slično biti i sada samo bi kao najvećeg Dinamovog konkurenta ove sezone naveo Rijeku.. isto su kao i mi zeznuli tekmu sa tovarima, ali trenutno mi Jakorova Rijeka izgleda kao veća prijetnja nego Hajduk.
  • Eduardo
    20.1k
    Tovari su jutros srušili klupski rekord po broju članova - 90,521!
  • OsamŠest
    3.3k

    Svaka im čast. Mislim da će ove sezone srušit još jedan rekord - 19 godina bez naslova.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Tovari su jutros srušili klupski rekord po broju članova - 90,521!Eduardo

    Izgubio sam osobnu na moru na par dana, moram provjerit da i mene nisu uclanili...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.