• markoli
    1.7k
    Obrana Rudeša je užas. Svako kolo naprave poklon za protivinika, jučer ti Varaždin nije iskoristio u prvom poluvremenu.
    Inače too golčina Postonjskog za 2-0.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Rudeš je užasan...mislim da bi se HNS trebao nekako pozabaviti ekipama iz druge lige koje ulaze u prvu. Sad već imamo mali uzorak cik-cak perioda. Imamo te nekakve klubove sa pristojnom HNL tradicijom i kad su oni u prvoj ligi, to liči na nešto, konkurentni su... onda jedan od njih mora ispasti i ulete klubovi poput rudeša/dragovoljca koji sa drugoligaškom ekipom igraju prvu ligu, od prvog kola je evidentno da će ispasti iz lige, služe kao kanta za napucavanje i pitanje je vremena kad će se raspasti...mene ne bi začudilo da rudeš na kraju prvenstva ima manje od 10 bodova.
  • markoli
    1.7k
    Ono što me čudi za Rudeš je to da su nedavno bilo u 1. HNL i jedva su se iščupali zbog čudesnog proljeća, pa su dogodine uvjerljivo ispali. Sad se opet vrate, ali izgleda ništa nisu naučili.
  • xavier
    12k
    Jednostavno je razlika između prve i druge lige ogromna i zapravo je čudno koliko dugo smo imali niz da je klub koji je ušao u prvu ligu, uspio prvu sezonu i ostati tamo.

    Ako ništa drugo, sad klubovi barem žele u ligu više. Godinama smo imali situaciju da od 5 klubova u vrhu druge lige, 3 ne žele ući u prvu što je prilično loše utjecalo na regularnost natjecanja.
  • Jaro
    7.3k
    a i danas postoje ljudi kojima je liga10 premala i zagovornici su vracanja na 16 klubova...
  • xavier
    12k


    Meni je to neshvatljivo. Od prvog dana mi nije bilo jasno zašto igramo one glomazne lige kad je liga 10 uvijek bila jedini ispravni način. I to ovakva. 10 klubova, četverokružno.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Početkom 90tih sw nikom nije htjelo zamjeriti pa se išlo da svaki grad koji je imao drugoligasa i treceligasa u jugoligi, bude u prvoj hnl ligi.

    Ali je predugo trajalo da bi se shvatilo da je imat prvoligaša, skup sport.
  • xavier
    12k
    Pa ovaj biser mi je sasvim promaknuo. Radi se o izjavi Pere Dugandžića, bivšeg policajca, a sad voditelja zaštitarske službe na Pampasu:


    "Da se mene pita, ja na Opus Arenu uopće ne bih puštao gostujuće navijače. Izričito sam za to da se traži njihova zabrana dolaska. Imamo lijep i moderan stadion, što će nam tu netko tko će izazivati nered, paliti stolice, bacati baklje... Ove koji su bili u Ateni i napravili onaj kaos sigurno ne bih puštao na stadione, takvi ljudi ne trebaju biti na sportskim događajima - izričit je bio već spomenuti Pero Dugandžić.
  • Cosey
    507
    a i danas postoje ljudi kojima je liga10 premala i zagovornici su vracanja na 16 klubova...Jaro

    To nisu normalni likovi. Mi smo bliže ligi 8 nego ligi 12. Dobro je netko gore prokomentirao, imamo situaciju zadnjih sezona da je ovaj deseti klub sprdnja. Rudeš 2019. Inter, pa Hrvatski dragovoljac sad ćemo ponovno vidjeti kaj je s tim Rudešom. Prošle sezone Šibenik i Gorica, to stvarno nije bilo dobro.
  • SAS1987
    14.7k
    Da se mene pita...xavier
    ... ja Pere Dugandžića nebi pustao u more jer prlja vodu.
  • xavier
    12k


    A baš to.

    Mislim svaka njima čast na stadionu, ali jasno je za što stadion služi. Najbolje da nema gostujućih navijača, a možda bi bilo najbolje da nema ni domaćih. Da ne zaprljaju stadion.

    Zapravo mislim da bi najbolje bilo da se utakmice i dalje igraju u Gradskom vrtu...nije red da netko prijavim cipelama uneredi Pampas.
  • Oluja
    4.3k
    1685256882770-png.5214940

    I tako, treba zabraniti gostujuce navijace koji pale stadione...
  • Infinity
    16.4k
    Misljenje tog tipa dijeli i lijep broj navijaca Osijeka. Vjerojatno su svi tip ljudi koji dobije zivcani slom kada im se prvi put nove bijele tenisice zaprljaju.

    Mozda su tog misljenja jer im je mrsko doci na utakmicu, ali stadion je tu da bude pun i da sluzi svrsi. Stadion je tu da gledateljima pruzi sto bolji dozivljaj pri gledanju utakmice, a ne da bude lijep na slikama.
  • Raul
    115
    Danas dvije utakmice. Osijek ide na njima uvijek neugodno gostovanje u Puli nakon teškog prizemljenja u Turskoj kod razdrmane Istre koja je popila 6 komada od najvećih rivala Rijeke. Sva tri znaka su moguća.

    Belupo ide na prepun Poljud u nadi da će što duže držati nulu i preko kontri nešto napraviti, ali očekujem hendikep Hajduka.
  • Zagi
    7.7k
    Ono što oni ne žele jest neminovnost da će biti žestoko nadglasani na vlastitom stadionu.
    Samo to ne mogu reći, jasno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.