• marcio amoroso
    36.8k
    A bome, ne bih rekao da se poljaci, talijani i ostali stide ovakvih stvari.IstinaZaDinamo

    O Bože dragi :monkey:
  • emilperska
    5.8k
    U Dinamu su upravo odlučili da se večeras vraćaju za Zagreb. Što je dovoljna potvrda da se idućih dana utakmica neće igrati.

    TN, Germanijak
  • Kepec
    5.8k
    Sramotno je, da. Otić u drugu zemlju 1500 kilometara s namjerom da se rade neredi, tuče i razbija. Ali to nije ništa novo, događa se na gotovo svakom europskom gostovanju klubova iz Italije, Francuske, Poljske... Problem je u izgubljenom životu i da nije do toga došlo ne bi se ni utakmica odgodila, ne bi se ni pričalo toliko o tome. Tko je, kako i zašto nitko ne zna niti će se vjerojatno ikad znati, osim onih koji su tamo bili. I zato bi stvarno trebali prestati ispisivati strane i strane o nagađanjima, osjećajima i događajima o kojima znamo zbog dva članka na indexu. Užas, katastrofa, nikako dan,odnosno noć za sjećanje. Ozljeđenima brz oporavak, kako našima tako i njihovima i nadam se što prijem povratku koreografijama, grafitima, humanitarnim akcijama i ostalim stvarima koje su pozitivna strana ove kulture.
  • Common Sense
    809
    Kolektivna krivica u pravnom sustavu ne postoji i za počinjene zločine ne može odgovarati kolektiv, već isključivo krivac, počinitelj. Ne može cijelo selo stradati zato što je pojedinac nešto ukrao. Nismo više u srednjem vijeku.

    Treba dobro istražiti tko je sve sudjelovao u ovom neredu i strogo kazniti odgovorne, ne bi me čudilo da je tu bilo i navijača Olympiacosa, Panathinaikosa, Srba, Delija, itd.
  • Jaro
    7.5k
    Susramlje zbog naših kolega, prijatelja, poznanika sa tribine, susjeda itd koji su otišli tamo jučer.
    Eto
    Droljo

    Svi koji su isli - isli su zbog sebe, svojih uvjerenja, vrijednosti i motiva. Nemam uopce potrebu osjecati "susramlje" .
    Takodjer nisu isli ni prvi, a ni zadnji put - to je dio drustva koji je odabrao i zivi na taj nacin - nit se mogu ponositi niti sramiti njihovim djelima, kao niti bilo koje druge skupine ljudi ili pojedinca.
    Sutra ce napraviti nesto dobro - isto tako to ce biti njima na ponos, a ne meni.
    Subkultura koja zivi svoj zivot i zivjet ce neovisno o meni i tebi.
  • Gelipter
    3.7k
    Tko god se osjeća dijelom tribine ili Dinama ne može mu biti svejedno jer ovo sve skupa može imati nesagledive dugoročne posljedice na mnoštvo razina kaj se tiče kluba. Možda sam pod šokom i totalno sam sjeban od jučer navečer, ali ovo je baš katastrofa sve skupa. Ponovno se vidi koliko je u Hrvatskoj isto šugavaca koji su kao zapete puške čekali da se ovak nekaj dogodi da bi mogli likovati, lešinariti, blatiti. Loše je sve krenulo ove sezone bome nakon kaj se napokon počelo vidjeti svijetlo u klubu i kad se dosta toga podiglo i okrenulo na pozitivu. Svim ozljeđenima brz oporavak!
  • BornaPŽ1986
    1k
    Očevici sinoćnjih scena danas su govorili za grčke medije.

    "Došao je jedan mladić i rekao mi 'pazi, za pola sata će doći Hrvati, skupi što možeš i istjeraj ljude' i za pola sata su se i pojavili. Znalo se kako će se to dogoditi", tvrdi vlasnik trgovine u blizini OPAP Arene.

    Znali, nisu reagirali.
  • Logistika
    1.3k
    I polako ljudi. Znamo kakvi su mediji. Po natpisima ispada da su nasi kao križari na konjima i sa mačevima ujahali u Atenu. Svega ce tu biti po nasim deckima. Sto je gore napisano zajebana je Atena svega tu ima...ajde znaj mozda je Panathinaikosov netko...sad se pise uboli ga oa ga palijama prebijali...grcko zutilo ce od ovog napraviti show.
  • vjeko1701
    8.6k
    I ja se osjećam ko govno a nit jeo nit mirisao. Ovo je sramota za sve nas kolektivno, kako god se ko osjećao po tom pitanju. Ne piše se poimence ko je to radio već "Hrvati" i "navijači Dinama"...a siguran sam da će ovo imati dodatnih posljedica za klub.

    Naravno ako padnu na jadne pokušaje AEK-a pa nas izbace, to je za klub gotovo pa ravno katastrofi, posebno u nekom slučaju pokazivanja mišića i višegodišnjeg izbacivanja. Naravno, osobno u to ne vjerujem, mada me ne bi iznenadilo da se od nas radi primjer.

    A svi sa umovima hormonalne djece kojima je smisao života ići po svijetu i šibati se s drugima koji su isti takvi a onda usput i povući normalne ljude u to mogu samo reći: "Vi niste Dinamo, niste nikakvi branitelji časti, obična ste grupa divljaka kojima nije mjesto u sportu niti u civiliziranom društvu."

    Dinamo ekspresn treba radit damage control, na sve moguće način se se distancirati, odmah poslati UEFI dokaze da smo napravili sve kaj je bilo moguće a za sve sudionike ovih sranja tražiti zabrane prisustvovanja sportskim događajima i izbacivanje iz članstve kluba ukoliko su članovi.
  • Logistika
    1.3k
    Kakvu je kaznu dobila Zvezda nakon Tattona?
  • Ludovic IX
    7.3k
    Sportske pišu da je potvrđen 15.8 kao datum prve tekme..
  • Revan
    62
    to je Partizan bio
  • Salva
    2.5k
    Partizan*
    Ne znam točno ali nisu ih izbacili iz Europe.
  • Logistika
    1.3k
    pardon da. Kakva je kazna bila?
  • austrijanac
    4.2k
    Dobra kazna je sto ocigledno druga tekma nece bit domaca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.