• Mrvica
    3.3k
    Mene samo zanima jel dokazano da je netko od naših izbo dečka?
  • Mihaljević
    8.2k
    Ja mislim da je tu samo bio neki stari sukob nekog navijača PAO-a i AEK-a... A naravno da nije dolazano da ga je neko od naših izbo...
  • zagr
    505
    grci nemaju veze sa navijacima, pa svake godine je normalno jedno ubojstvo tamo.
  • BBB Sibenik
    4k
    Poprilično sam uvjeren da su to Grčka posla, ni prvi ni zadnji put u kojem se koriste noževi doli. Ovo nas stil nije nit će ikad bit
  • Mrvica
    3.3k
    Kao šta je rečeno ne izgleda mi kao naš stil i ne vjerujem iskreno u to niti ću vjerovat. Definitivno izgleda kao Grčka posla.
  • Sajla
    3.5k
    piše da je uboden u ruku i da je oštećena arterija pa je iskrvario. ne relativiziram to što se dogodilo, radi se o glupoj, nepotrebnoj smrti, o ljudskom životu koji je zaustavljen... ali "izboden" zvuči kao da ga je grupa ljudi bola noževima s namjerom da ubije.
    ovo je užas, ovo je katastrofa i ne mogu riječima opisati kako se osjećam.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ima li kakva sluzbena informacija o utakmicama ili nista jos ? Ne sviđa mi se nimalo ova kombijacija 15. i 18., velike probleme s nadoknadama utakmica cemo imat s ovako gustim rasporedom
  • Nogo
    1.3k
    Ipak, kako doznajemo, UEFA će pred Dinamo postaviti rigorozan uvjet. Bude li na Maksimiru ikakvih izgreda, sumnjivih transparenata, rasističkog ili inog skandiranja koje bi se moglo protumačiti problematičnim - Dinamo je u Europi bivši.
  • Patrik11
    120
    Potvrdeno da ce se igrati 15.
  • Eduardo
    17.6k
    Žalosno je da su ljudi spremni ginuti ili ubijati druge pod krinkom nogometa i pod krinkom toga da žive za svoj klub... pogotovo pod grbom i krinkom kluba za koji navijam od rođenja. Ovo je nešto što se nikad neće zaboraviti i nešto što je obilježilo klub za sva vremena bez obzira na to što klub kao klub ne snosi niti gram krivice za ove događaje.

    Čemu ovo? Koje je opravdanje? Imaš klub koji si izvukao iz okova i ropstva, klub koji nakon toliko godina koliko toliko osluškuje bilo tih istih navijača i ti radiš ovo? Zbog čega? Ovo je pogrešno s toliko aspekata da se uopće nema što pisati i objašnjavati. Sve što se događalo do sada u bilom kakvom kontekstu povezanim s Dinamom je kamilica za ovo, kamilica. Ovo su ljudi s teškom i opasnom dijagnozom.

    Trenutno možda ni ne znamo tko je tu s kim i tko je tu koga, no na kraju dana i za 5, 10, 15, 20 godina ime Dinama će i dalje biti glavna poveznica s ovom tragedijom. I jebe mi se za Talijane, Engleze, Srbe, Poljake i Grke i što se ovo dogodilo niti prvi niti zadnji put u svijetu ultrasa kojima u ovom slučaju Dinamo sigurno nije svetinja. Huligani koji su svrha sami sebi... ovo je najveća ljaga ikad bačena na klub i lijep početak neke nove ere kluba koju smo toliko čekali.
  • Patrik11
    120
    Utakmica s lokomotivom bi se mogla odigrati
  • Mihaljević
    8.2k
    Nek MUP digne policiju na noge, šta Dinamo može napravit da se ne desi opet takav događaj? Stavit Rileta i Šutala sa pištoljima ispred stadiona? Ma ti Grci su ludi kao puške...
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne mogu nas izbaciti radi nereda koji nisu bili na stadionu za vrijeme utakmice. Uopće mi nije jasna bilo kakva kazna za klub, ne može klub nikome zabraniti da ode u Grčku. A i Grci seru, u neredima su sudjelovali i AEK-ovi navijači kao i navijači Panathinaikosa, sve govori da je sukob dogovoren. Najveći krivac je policija, a svatko tko je počinio neko kazneno djelo nek odgovara za sebe.
  • Benito
    598
    I da je navijač PAO-a ubio navijača AEK-a kaj vjerujem i da je tak bilo jer su poznati po tome, uvijek će bit da su to cijelo sranje pokrenuli navijači Dinama i to je ono kaj me najviše boli, da se naše navijače povezuje s događajem koji je završio ubojstvom...katastrofa dan i katastrofa za sve i ništa drugo nego razočaran i tužan
  • zagr
    505
    opet su mi čudni grci hvale se kak su izboli našeg, slika ovog istog fraera kaj je umro!?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.