• Benito
    875
    Ne vidim nikakvu odgovornost kluba u ovom slučaju ali bojim se da će se koplja lomiti na našim leđima...a sad u ove dvije utakmice koje će se igrati pregazit ih da ne znaju za sebe pa neka probaju s izbacivanjem i ovim klošarskim potezima neki drugi put i nekom drugom klubu
  • emilperska
    5.7k

    Apsolutno..

    U Ateni je jučer mogao biti bilo tko od nas kao turist sa ženama i navečer napraviti sranje. Odgovornost kluba kao kluba je 0.
    A da je šteta napravljena, napravljena je. Upast ćemo u neku kategoriju vjv kao Grci, imat ćemo zabranu gostovanju bilo gdje gdje postoje navijačke skupine na barem 2 godine.

    Nadam se da će dečki izdržati ovo, okrenuti stvari u svoju korist i da će se momčad dodatno galvanizirati. Jedno je da nas AEK naguzi na terenu, a drugo su smicalice van terena..
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ovi sto spominju izbacivanje ocito ne prate dogadjanja po europi i kao to rade talijani, nijemci i ostali. Ako AEK ne zeli igrati i trazi izbacivanje po meni se samo njih moze izbaciti zbog nepostivanja pravila UEFA-e.

    Mislim da se ne moze ni igrati prva iduci tjedna pa uzvrat tjedan nakon jer se ne bi znalo tko ulazi u LP za vrijeme izvlacenja grupa.

    Po meni ce se igrati pred praznim stadionima i dole i u ZG, i to mozda vec sutra.

    Inace, ocekujem neko sranje i od strane PAOK-ovih u st.
  • Logistika
    1.3k
    ali pazi gdje je Atena od ZG...ima 4mil stanovnika i pazi u sred sezone puna drzava turista ajde ti uganjaj par auta...
  • ksapi
    2.9k
    Ne razumijem da se klub uopće treba opravdavati da nije odgovoran za ovo, po kojoj logici bi itko iz kluba trebao znati da navijači dolaze i da će se ovo dogoditi?
  • seljak86
    2.6k
    100% sam uvjeren da je situacija obrnuta da većina nas ne bi bili ovoliki lešinari.
  • ksapi
    2.9k


    Ma kakvih par autiju, ima ona snimka iz podzemne od 150 ljudi s palicama u rukama, murja im je itekako podbacila
  • Ludovic IX
    7.3k
    Dario izjavio da bi se moglo dolje odigrati u petak..ali da se još ništa nezna
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Petak, pa utorak? Dobro da smo Loksu odgodili :lol:
  • Markelo
    2.6k
    Nek klubovi rade svoj posao a policija svoj. Ne može nogometni klub obavljat posao policije
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Da li je dozvoljeno dati misljenje vezano za navijace ? Volio bi objektivno dati misljenje, jer mnogi likuju nad nasim navijacima sada, doduse ne bi volio da se otvori dodatna rasprava.
  • mokoxax468
    704
    100% sam uvjeren da je situacija obrnuta da većina nas ne bi bili ovoliki lešinari.seljak86

    Ne bi možda ovdje na zoni, no generalni konsenzus javnosti bi bio sigurno drugačiji
  • Mihaljević
    9.9k
    Nije mi jasno jedino zašto se odgodila utakmica... Šta će sutra kao nešto promjenit oće se ovaj od 22g respawnat... Pa jebemu mater žele da nas se izbaciti , i pišu kao nećemo igrati sa fašistima... Pa nije Bišćan uzeo nož... Ljudi moji...
  • BBB Baranja
    330
    Grci=Srbi
    Ciganska posla
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.