• emilperska
    5.5k
    Ja opet ponavljam, ako postoji plan i program da je ovo prijelazna sezona u kojoj se gradi nova dinastija kao i 2017/2018 pa smo od 2018. gazili do 2023. ajmo rec na Bjelicinim ostacima iz 2018., ali i s njegovim mentalitetom, ja u tom slucaju kao pretplatnik prihvacam ovakav tijek sezone i svejedno cu ic na svaku utakmicu. Ali ako je ovo sve sta se događa bez plana i programa i sad je odjednom Rukavina prvi pick za zamjenu za Ivanuseca, a ganjamo naslov. Onda nek sve ide u kurac.
    Komuniciranje da je ovo prijelazna sezona bi spasilo i Biscana kojem bi dalo alibi da ovu sezonu stvarno istestira sta misli, ostvari europski minimum i napravi temelje za novu dominaciju. Svi klubovi to rade. I Real i City imaju takve sezone . Ali za to mora postojati jasni i detaljni plan koji djelomicno treba iskomunicirati..
  • Mihaljević
    9.8k
    https%3A%2F%2Fstatic.hbvl.be%2FAssets%2FImages_Upload%2F2021%2F06%2F17%2F674bec9a-1d59-4797-8cdb-02b7988dd93d.png

    Frey vrijeme je! Sad ako ga ne uzmemo...
  • Nogo
    3.6k
    Ja bi samo volio ako se ide u rekonstrukciju da Šimič stane pred novinare (može uz Perasicu) i objasni ljudima šta se smjera. Kaže tipa probati ćemo nešto,dovesti ćemo to i to. Graditi ćemo igru na mladima uz Lokomotivin duo + par pojačanja....
  • Facke
    3.6k


    Ja ovim nasim novinarima nebi ni rec rekel.
  • nwankwo646
    342
    nijedan insajder nema sve informacije :) pričekaj pa vidi šta će bit sa ovom četvoricom...
  • vjeko1701
    8k
    Tebi sam rekao da me slobodno zaobilaziš...a ako nazivanje Mamićem nije uvreda ne znam kaj je.

    Molim modove da to malo izreguliraju.
  • Patak
    2.9k
    A što više netko iz kluba ne kaže na koje se igrače računa, na koje ne, koga se želi zadržati a tko ide, koga se misli dovesti (ajd taj dio nek rade u miru bez javnosti dok ne bude gotovo). Ova neizvjesnost je već stvorila psihozu. Nagađamo oko Šutala, Ivanušeca, Petkovića, Livakovića, Drmića, Perkovića..., a do nedavno i Menala, Bočkaja...
  • Mihaljević
    9.8k
    Sorry stavio sam sliku Freya a dobili smo Anterwp, pa kažem da ga sad moramo dovest , nešto sa slikama ne valja ovih dana...
  • Infinity
    16.4k
    Koji ozbiljan klub izlazi u javnost s tim informacijama? Imam neke veze u jednom treceligasu, pa kad dobijem informacije o igracima kazu mi da ne pricam.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Jebo me pas ako ja išta više razumijem u ovoj priči...jedan od talentiranijih mladih stopera lige za kojeg se dalo 2 milijuna eura i koji je sve utakmice koje je odradio, odigrao dobro, nema mjesta u zapisniku ni oko prve momčadi već četiri mjeseca?
    Opet ću biti dosadan i vratiti se na Jankovića koji ode u Rijeku, a u užoj rotaciji nama ostane Marin?
    Koliko god svi krokodilske suze ronili čim se uputi kritika, nemože se ne primjetiti određeni broj nelogičnosti u zadnjih par mjeseci.
    San Lorenzo

    Ovo su pitanja svih pitanja,očigledno je negdje grdo zapelo u odnosima sa Istrom,ovo mi je jedino logično objašnjenje, nešto je i Matteoni pisao neki dan o tome i mi sad bušimo moguće bonuse.

    Takodjer velika nelogičnost da je priliku dobio i Sučić prije Jankovića koji je u ovom trenutku bolji igrač sa vec sezonom u kontinuitetu iza sebe i koji bi sa Mišićem bio kompatibilniji, pogotovo u HNL-u.
  • Infinity
    16.4k
    Nisi dobar link kopirao. Kopirao si Google pretrazivanje, a ne link fotke. Nakon sto si ju otvorio onako kako si otvorio si trebao drzati prstom i ici na 'otvori u novoj kartici', pa kopirati link kad ti je tu samo fotka, a ne da ispod iste imas ostale google prijedloge.

    Ja sam ti sad izmijenio post pa pogledaj.
  • Olmic
    3.6k
    I kaj cemo sad nakon kaj smo belgijce izvukli. Bez Ivanuseca, Sutala, a pogotovo Petka nemamo kaj trazit u Belgiji.. jednostavno nikog osim livija ne prodat i gotovo
  • Maximo
    490
    Možemo doć na tekmu, rukovat se i upisat 3-0 poraz :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions