• Jaro
    7.3k
    po meni minimalna. Nebu se Biscan kockao tamo - igrat ce Spikic jer je dio uigranih 11 vec dosta dugo. Od novih ce igrati Miha i to je to...
  • IstokKa96
    671
    @dZg1986 ta teorija je vjerojatno i najtocnija jer je trenutno u modi udarat po klubu, a nas je jako malo 'na braniku'.
    Vjerujem da je situacija u klubu komplicirana na vrhu, to se odrazava na sportski sektor, a sportski sektor utjece na nase (ne)raspolozenje...
  • emilperska
    5.5k
    Mislim da je nerealno da u istom trasfer roku odu sva 4 nositelja. To ni Glava nije radio u najgorim import - export - rikverc fazama. Fkt ne vjerujem da ce se to desit. 2 max po meni osim ako cemo Konf.ligu igrat, onda vjv 3.
    Klikbajt clanak na koji sam se i ja upecao. Petko ide u Seriu B moj kurac kad se moram tak izrazit.
  • Mihaljević
    9.8k
    I ja to mislim jbg , Mykha je pojačanje sigurno , mogao bi Kaneko dobit pola sata u to sam siguran , jedino još za stoperski par nisam siguran al mislim da će to bit Šutalo - Rile
  • marcio amoroso
    36.4k
    Osvanuo spletom okolnosti na lijevom krilu, a ne nekakvom planiranom sportskom politikom.Neki tip

    Tko će nam sada osvanuti na lijevom krilu planiranom sportskom politikom?
  • nwankwo646
    342
    Šutalo (Ajax 90%) i Ivanušec (Feyenoord) odlaze, Petkovića ne žele i traže mu klub, Livaković još nema pravu ponudu. Za mene su dvi opcije, ili su ovi u blagajni našli pustoš i neplaćene kredite ili je politika rekla dobit ćete stadion morate se maknit sa strane na godinu dvi...
  • Jurki
    11.7k
    Za mene su dvi opcije, ili su ovi u blagajni našli pustoš i neplaćene kredite ili je politika rekla dobit ćete stadion morate se maknit sa strane na godinu dvi.nwankwo646

    Pustoš sigurno nisu nasli jer iz svih godisnjih izvjesca se vidi da poslujemo svake godine u blagom plusu tj potrazivanja su veca od obaveza.
    A da bas je politiku briga za nogomet i nece nam nitko dati novi stadion.
    To kaj novinari pišu, to ni pes z maslom nebi pojel.
  • Captain America
    17.7k
    Za mene su dvi opcije, ili su ovi u blagajni našli pustoš i neplaćene kredite ili je politika rekla dobit ćete stadion morate se maknit sa strane na godinu dvi...nwankwo646

    Teško da su našli pustoš, a klub posluje s profitom zadnjih nekoliko godina uz povećane kontrole državnih tijela što i kako se radi s transferima. U financijskim izvješćima je ionako vidljivo kolko se novca izvuklo iz kluba (pogledaj proviziju za transfer Jurića u izvješću za 2021.). Tu i je puklo između bjegunca i policajčine jer je ovaj spustio rampu na muljaže s transferima jer je i UEFA ograničila do kolkog postotka transfera se može isplatiti provizija.

    Ne znam baš kakve veze ima stadion kad ćeš od države dobit financijsku injekciju od 13 milijuna eura, a sam stadion će biti preko 80 s ovakvim cijenama gradnje i povišenim kamatnim stopama. Neće sigurno država izgradit kompletan stadion...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Gledajuci unaprijed mi na papiru imamo rijesenu stopersku poziciju, ali u realnosti je to kula od karata. Realno, meni je cak i ok da su Ristovski i Peric prijelazno rjesenje odlaskom Sutala. Bosko, Perkan i Bernauer bi u normalnoj situaciji bili sasvim dobre HNL opcije s tim da je Bosko sposoban kao i Rile igrat i desnog beka. E sad, realna je situacija da do sada jedino Perkovic nije dobio ni minute, a jel se Bosko skockako poslije svih operacija i terapija je ogroman upitnik.
  • BornaPŽ1986
    1k
    a Rijeka će tražiti 5M hahahaCastAway1986

    Ako nastavi ovako ocekivano
  • emilperska
    5.5k

    Gabrijel Rukavina! :lol:
  • nwankwo646
    342
    a riješiti će zemljište... Ne znan, pokušavam naći logiku u ovim odlukama kluba...
  • OsamŠest
    3.3k

    Jesi se tak kesio i kad je Baturina ulazio? :grin:
  • Orc123
    7.9k
    Muka mi dođe kad procitas da smo financijski u banani jer su to takve gluposti i izmisljotine koje svijet nije vidio! Prosto je nemoguce da kad imas toliku realnu zaradu i da si financijski nestabilan. Dinamo svaku godinu zavrsava u plusu svi zive preko revolving kredita i ocito da je cilj da se raznim insinuacijama dinamo destabilizira. To najvise pustaju u eter novinari...masinerija s juga radi svoje...dok neki drugi redovito godine zavrsavaju u minusima i ono su odjednom u savrsenoj financijskoj situaciji...treba nam malo pozitive i dobre vjere prije sutrasnje tekme. Ne bi me cudio danas opet neki Međedov tekst o urusavanju Dinama...
    I ja sam bio nezadovoljan poslje Gorice ali kad mi netko ide uspoređivati Cacica i Biscana slabo mi dođe. Doslovno ne znam koga bi rađe gledao na klupi od Biscana. Vjerujem mu, zna sto treba, jos ga treba uprava ispostvovati! Definitivno mi bolje izgledamo nego prosle sezone i micenje protiv skhupia, pa onda onaj Ludogorec koji nismo zasluzili proc....nisu nam se poklopile neke stvari ači vratit ce nam se...vjerujem u to. I vjerujem da ukoliko odu neki nasi nositelji da ce ih zamjeniti kako potencijalima tako i kapitalcima!
  • superhik
    11k
    tražiš logiku u odlukama kluba, a istovremeno znaš insajderske odluke kluba koje iznosiš ovdje:

    "Šutalo (Ajax 90%) i Ivanušec (Feyenoord) odlaze, Petkovića ne žele i traže mu klub, Livaković još nema pravu ponudu"

    Ili si insajder ili nisi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions