• marcio amoroso
    36.4k
    Perkovic uopce nije prijavljen za Grke i nije otputovao sa momcadi? Kako, zasto?Orc123

    Očigledno ne računaju sa njim i traže mu opcije.
  • Orc123
    7.9k
    Pa tko ce nama biti zamjenski bek? Nedaj boze da se ozlijedi Bogdan, Ljubo? Tko ce igrat u sredini onda?
  • vjeko1701
    8k
    Netko je spomenuo i ja se apsolutno slažem, bilo bi odlično dovest Žilinskog kao backup na beku. U suprotnom smjeru Perković na posudbu.
  • Droljo
    8k
    Puno previše se nagađa i oko toga se formira mišljenje o klubu i/ili igraču. Nemamo pojma tko šta želi i šta se gura.
    Jedino što znamo je da ivanušec ima čvrst ugovor i da ga se ne mora pustiti nigdje.
    Pa jebemu mater, ak treba i primjer radit od njega. Dve godine tribine pa nek vidi tko će ga kupiti.
    Naravno, ako je istina da on forsira odlazak. Šta opet ne znamo... :grimace:
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Onda je izgleda istina što je pisano na drugom forumu za Perkovića da je nezadovoljan statusom i da traži ili posudbu ili transfer?

    Makar TOTALNO mi je nejasno koji K su se riješili SVIH MOGUĆIH zamjenskih bekova ako već imaju rupu u sredini i ne mogu ni odmorit Ljubičića pravo... Nisam htio ništa komentirati ranije jer su ljudi počeli malo pretjerivati, ali ovo već postaje cirkus...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Meni je to sa ivanusecom nategnuto. Sve dok ne ode ne vjerujem. A ako odem vjerujem da je bilo na njegovo inzistiranje. Bilo kako bilo

    DZIS
  • Neki tip
    21.3k
    Imam jedan skroz nov pogled na cijelu ovu situaciju s Ivanušecom.

    Možda malo revolucionarno, ali vrlo promišljeno i mudro. Doduše, može i u nepopularna mišljenja, ali odvažan sam pa ću ipak napisati.

    Mislim da je 8-9 milijuna premalo za Ivanušeca!

    On nama više vrijedi!

    Ako već mora otići, onda moramo dovesti kapitalca!

    Ja samo želim najbolje za Dinamo!

    Imam pravo na svoje mišljenje!
  • marcio amoroso
    36.4k
    Pa tko ce nama biti zamjenski bek? Nedaj boze da se ozlijedi Bogdan, Ljubo? Tko ce igrat u sredini onda?Orc123

    Ljubo će očigledno biti zamjenski bek. Puno nelogičnosti, ali čekati ćemo dok sve završe da vidimo rezultate.
  • Jurki
    11.7k
    Na oba clanka i za Ivanusca (sn) i Petka (imbex) nema autora clanka.
    Bas zanimljivo.
  • vjeko1701
    8k
    Opet Turci. Ovo je koji transfer Petkovića tamo? Pa jbt, po njima smo im ga prodali više puta nego Lokomotiva nama Brozovića.
  • scooniepenn
    3.3k

    I bas zato dolazimo do onoga sto mi je igrom slucaja profesija, a to je komunikacija. Jedno je raditi na transferima u tisini, a drugo je uopce ne artikulirati sportsku politiku za narednih godinu dana. Jedno je davati nerealne ciljeve za narednih 5 godina poput Hajduka, a drugo je reci ovo su kapitalci na kojima gradimo novu ekipu, moramo poslovanje racionalizirati i podici po pitanju profesionalnosti na svim razinama, ali oni su tu da ostanu. Sportska strategija je nesto sto u jednom sportskom klubu dolazi prvo, a tu je profesionalni pogon na pjedestalu. To je ono sto ja ne vidim, jer evo samo da uzmem najrecentniji primjer, a to je da ti trener nakon utakmice izlazi s izjavom da ce se tesko bez Ivanuseca, to je za mene ogledalo lose komunikacije i navijaci to imaju pravo komentirati.
  • Nogo
    3.6k
    Ako bi prodavao onda samo Livi i Šutalo mogu ići.
    Petka i Ivanušeca bar do zime. Ja samo ne znam ako navedeni odu tko će biti njihove zamjene
  • Infinity
    16.4k
    Kad Ljubo igra beka nece osjecati umor koji je zaradio igrajuci kao vezni. Cak ce se kao bek umarati samo za poziciju beka i onda iducu utakmicu ide svjez kao vezni.

    Ne znam kako se ovog nitko nije ranije sjetio. Treba i Ukrajincu naci jos jednu poziciju, pa se na istoj moze odmarati za nastupe na beku, a taman njega pokriva Ljubo koji se odmara za nastupe na veznom. Nesto si kontam da je nama dovoljno 11 igraca, samo im mijenjati pozicije. S ozljedama vjerojatno funkcionira isto kao i s umorom, pa kad se Ivanusec ozlijedi na lijevom krilu moze iduce kolo igrati desno krilo dok se oporavlja za lijevo. U isto vrijeme bi lijevo krilo igrao svjez Kaneko, jer je do tad igrao samo desno i tu lijevo bi se odmarao za kasnije nastupe na desnom nakon sto se Ivanusec oporavi za lijevo krilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions