• Klenx
    5.6k
    Izgleda da više nije tako mlad i toliko dobar da bi netko za njega iskrcao 15 milijuna eura.Crusades1986

    I to znači da ni nama nije toliko ni dobar niti koristan pa ćemo ga utrpati za 8-9?
  • Jurki
    11.7k
    Ivanusec ako odlazi, definitivno odlazi kao veeeliki duznik prema klubu.
    Dinamo ga je forsiral i cekal da ovaj proigra i sad kad je pocel igrati kak treba..forsira transfer.
    Nimalo korektno s njegove strane.
    Al dobro kaj je tu je. Treba naci adekvatnu zamjenu i nadam se da se bu razrijesila kesa.
  • Crusades1986
    12.1k
    Ne. Nama je puno vrijedniji od tih novaca koje ćemo dobiti. On očigledno želi transfer i valjda se ne želi riskirat sa "nezadovoljnim" igračem u ekipi. Ja drugu logiku ne vidim.
  • Captain America
    17.7k
    Startno krilo repke ? Daj molim vas umijte se hladnom vodom prije nego pisete komentareNino Bule

    F4 Lige nacija je igrao u obje utakmice. Dalić je jedinu rotaciju napravio na poziciji lijevog krila u odnosu na Svjetsko uz stopersku poziciju koju je bio primoran zbog Lovrenovog odlaska.
  • Crusades1986
    12.1k
    Startno krilo repke nije netko tko je igrao zadnje dvije utakmice u prvih 11. Treba malo veći kontinuitet u prvih 11 da bi se netko mogao nazvati stalnim starterom.
  • Patak
    2.9k
    Da.onda i Mišića prodamo prvom kupcu ko ponudi milju eura, jer nitko ne nudi više? Nama sigurno Ivanušec vrijedi više od tih 9M, tako da se nadam da ga klub neće pustiti za te novce.
  • Praskaton
    2.3k
    Svi mi govorimo da treba ulozit u 2 pojacanja koja kostaju i dokazana su klasa.I s tim se slazemo svi.Al tko su ta pojacanja?
    Znamo da ne mozemo dat preko 5-6 mil na ulazni transfer, znamo da nam liga nije dovoljno atraktivna,problem posjete,placa...
    Imajuci sve to na umu jako je tesko naci "pravo" pojacanje za kojeg si siguran da ce zamjenit dosadasnje nositelje(Ivanusec,Petko).
    Nitko nije vječan,znam da ce otic kad tad al u ovoj sezoni kad se na neki nacin lomi prvenstvo ne smijemo se kockat.

    Edit:pustanje Ivanuseca za bilo koju cifru ovog ljeta je pogreska,pustanje Ivanuseca za 9mil je vrijedanje.Covjek ima ugovor i tu je da ga postuje.Ne cini mi se kao momak koji ce radit probleme zbog toga.Na zimu il sljedece ljeto moze postic vecu cijenu i bolji klub
  • Mihaljević
    9.8k
    Treba nama Vaha pa da vidimo ko će u Feyenoord a ko neće trčat... :')
  • Beowulf112
    326
    Sutra je tekma.Sutra ce nas ekipa iznenadit.Mi smo takav narod.Sposobni smo sve uprskat protiv nekih bezveznih ali protiv najboljih uvijek se probudi neki inat i odigramo najbolje.
  • vjeko1701
    8k
    Iskreno, ako Ivanušec zbilja forsira transfer i to tamo di se piše, onda me baš jako razočarao i iskreno, kaj god donosio na terenu, nek slobodno ide...

    Igrači koje je klub tolko trpio kad bi ih mnogi drugi zakucali na klupu da bi nakon polusezone inzistirao na odlasku u klub koji je trenutno u najbolju ruku pola klase iznad...doviđenja, ne vidimo se više.

    S druge strane, ako klub forsira takav transfer u ovakvoj sezoni, onda se nadam da će te osobe čim prije van kluba na guzicu, zvali se oni Peras, Šimić ili sveti Pavao.

    S treće strane, ako to sve radi menadžer i forsira, on mi više nikad ne bi poslovao s klubom pa neka druge ucjenjuje.
  • Orc123
    7.9k
    Ivanusecu mozda nije islo extra prije ali je uvijek dao sve od sebe i nikad se nije vukao po terenu ko neki. Uvijek je barem isporucio veliku kolicinu trke i agresije! 9m eura je puno premalo zs njega!
  • emilperska
    5.5k

    Sve pet, ne velim da nije..
    Ali Baturina je imao smisleniji put..
  • vjeko1701
    8k
    Po tom kriteriju bi Ibanez i Kastrati bili legenda kluba. Meni je na terenu najbitniji doprinos igrača, inače bi nas tu par s foruma dali srce, đušu i tijelo na terenu i time odveli Dinamo u drugu ligu.
  • Orc123
    7.9k
    Perkovic uopce nije prijavljen za Grke i nije otputovao sa momcadi? Kako, zasto?
  • Ali
    2.1k
    Ako spominjemo četiri naša igrača oko kojih se spominju transferi. Šutalo, Livi, Ivanušec,Petko.

    Po meni jedino Šutalo ako je točno da nude 20mil€ bi išao ove sezone, jer je to skupa sa lovom od Gvardiola i one sitne naknade Kova, Broz itd. i više nego dovoljno za život narednih 12mjeseci. A i za njega je najmanja frka u zadnjoj liniji čak četiri igrača mogu igrati njegovou poziciju (Perić, Šutalo B, Bernauer, Rile) A prosjek njihovih godina he bliže 30 nego 20, a i većina njih ima odigrane utakmice za dinamo u Europi tak da nema prilagodbe.

    Ivanušec, u ovakvoj formi kako je trenutno i nažalost otpisanog Oršića je što se tiče nastupa u repki vrlo visoko za predstojeće EP. Na kojem uz kovu, broza i luku u veznom redu jednostavno ne možeš loše odigrati. Tak da bi klub trebao sjesti sa Ivanušecom i razriješiti ove natpise i potpisati novi ugovor sa povećanom plaćom što bi bio jasan signal da na njega računamo kao lidera ove ekipe. Jer za imalo ozbiljne nastupe u Europi nemamo zamjenu za njega. Stojković i Kačavenda mog upreuzeti tek nakon barem polusezone dok ih ne uigramo u naše linije.

    Livi, ako se realiziraju one priče sevilla, ok imamo alternativu u Nevisitiću, ako ne još bolje.

    Petko jednostavno čini sve druge napački orijentirane igrače Dinama boljim igračima. To je radio prije Orši i Olmu, a sada Baturini, Ivanušecu... tako da to sigurno vrijedi traženih 1,2m€ godišnje. To je i nama laicima vidljivo. I tko želi klubu dobro to mora shvatiti. Očito je njemu vlak za veliki transfer u Europu prošao, a da ga dajemo za neku mizernu cifru turcima nema smisla
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions