• Bosna86
    11.6k
    Ismajli se junacki ocistio u 92
  • Ludovic IX
    6.2k
    Se sjeća tko kad smo dolje zgubili cimirotičevim golom. Imali smo 5x bolje igrače i izgubili. Tuči će vjerojatno jer jedino prekidanjem igre mogu nešto napraviti. Ali nadam se da će ovaj tjedan ipak bit dvostrukog razloga za slavlje
  • Dudu
    2.6k
    Predviđam naslov Dalmatinskog portala nakon derbija:

    HNS MAFIJA: Sudac masakrirao Hajduk, nije išlo bez Edouka i Ismajlija
  • Hipo
    406
    Predviđam naslove:

    "POKRALO! Poraz bilih 0:3"
  • Bosna86
    11.6k
    Crni Gavran nam je u krizi, sreca pa je sljedece kolo laksi ispit pa ce utrpati nesto
  • Draž
    1.2k
    24sevx3k4jfybxa2.jpg
    bw6483sw87dna4fb.jpg
    I dio o transfer špekulacijama Murića i Samkea
    91auhh3rj61y4dw0.jpg
    SN 26.08.2019
  • xavier
    11.4k
    Da se ne bi nama obilo od glavu. Već smišljate naslove nakon teškog poraza Hajduka, ali moramo prvo dobiti utakmicu.

    Razlika u kvaliteti je ogromna, ali to često nije ključan faktor u derbiju, a Dinamo - Hajduk, bez obzira na veliku razliku između klubova, to je.

    Ali stvarno bi im bilo krasno prizemljenje...Dinamo odigra nerješeno s Osijekom, oni se već vide na prvom mjestu i onda 3 poraza u nizu :rofl:
  • BluePhone67
    3.5k
    Ako izgube i trecu zaredom onda ide nastavi niz i raspad sistema Vol. 10
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Ma kakav raspad sistema, to im samo igra sad pati zbog europskih utakmica, i čim to bude gotovo Hajduk se vraća dominiranju!
  • deda
    29.7k
    Ne trčat pred

    tshmlfp3k09e0ph6.jpg
  • The Undertaker
    4.6k
    Hajduk će u Splitu igrati neku vrstu bunkera sa kojim mi uvijek imamo problema. Ako im trener nešto zna, onda je to posložiti ekipu u def. blok. Očekujem 0:0.
  • Mr Anderson
    6k
    Mislim da će i Bjelica u Splitu postaviti igru ko i zadnji put, vjerojatno i malo izmiksati sastav. Pošto sumnjam da će se oni ići otvoriti lako moguće da završi 0:0, ili neka naša minimalna pobjeda. Sigurno neće biti razvaljivanja kojeg se oni pribojavaju.
  • xavier
    11.4k


    Nema baš neke potrebe miksati sastav osim ako netko bude ozljeđen. Protiv Rosenborga igramo u utorak, a protiv Hajduka u subotu. Znači 3 cijela dana su između, a LP se nastavlja tek 17./18.09.
  • deda
    29.7k
    Ajde otvorit ću temu pa da tamo nastavimo.
  • superSantos
    2.7k
    Može netko stavit tu raspored igranja grupne faze LP, zanima me s kim igramo (ekipom iz kojeg pota) 1. i 2. domaću utakmicu?

    Naišao sam neki dan slučajno na to i sad ne mogu više nać
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.