• Dragon1Warrior123
    2.9k
    nisam nimalo za Mamića, ovo ali je samo zato što se ne slažem s njegovim metodama
  • Mali dioničar
    14.7k
    Ovo sa tezom o rušenju atmosfere je za ispovraćati se.

    Jučer na presicu Bjelica Mori nije dao odgovarati na pitanje o Ligi prvaka jer je koncentracija ekipe na svakom slijedećem koraku, “znamo što svaki korak nosi dalje” da citiram Bjelicu ne baš doslovce, ali je to definitvno smisao onoga što je rekao.

    Dakle, ako im je on utuvio u glavu (a sudeći po koncentraciji na svim ključnim europskim utakmicam njegovog mandata je to uspio), kome normalnom može pasti na pamet da će taj Moro danas čitati tekst na Večernjaku pa će igrati lošije nego u slučaju da teksta nema.
  • BluePhone67
    3.3k
    Moze netko tekst staviti od Tudjena da se procita i ovdje. Hvala
  • xavier
    11.2k
    ovo ali je samo zato što se ne slažem s njegovim metodamaDragon1Warrior123

    A za koje si ti metode? "Pustiti pravosuđe da radi svoje" i "nije naše miješati se"?

    Kako sam već napisao, kad bih mogao, rado bih zamijenio koju rezultatski dobru sezonu za čišćenje kluba od ekipe koja tamo vlada.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Kako sam već napisao, kad bih mogao, rado bih zamijenio koju rezultatski dobru sezonu za čišćenje kluba od ekipe koja tamo vlada.xavier

    Ma i to je teza koju su oni nametnuli. Kad ih ne bude sve će otići u pm. Kak bi ljudi rekli, groblja su puna nezamjenjivih ljudi.
  • xavier
    11.2k


    Nisam rekao da će oni otići nakon nekoliko loših sezona nego da bih, kad bih mogao (a naravno da to nije u mojoj moći), rado "žrtvovao" par sezone za čišćenje kluba.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    samo da budem jasan, ja nisam protiv ovakvih tekstova, samo sam protiv ovakvih tekstova koji dolaze od osoba poput Tuđena, koji je koliko sam upoznat isto krao i iskorištavao Dinamo (mislim, moguće da ga mijenjam za nekog drugog)

    a ovo njegove metode je pljuvanje po svemu u Dinamu od Bjelice do uprave (uprava zaslužuje, Mamić pogotovo, gamad je kriva što ovakve rezultate nismo imali i ranije...)
  • Mali dioničar
    14.7k
    rekao da će oni otići nakon nekoliko loših sezona nego da bih, kad bih mogao (a naravno da to nije u mojoj moći), rado "žrtvovao" par sezone za čišćenje kluba.xavier

    Krivo smo se skužili. Htio sam reći da su javnosti plasirali tezu da bez njih sve propada 1/1. Nema više ni reprezentacije ni Dinama ni njihovih rezultata. Kad gle vraga, rezultati nikad bolji.

    Znači uopće ne treba ( po meni) te stvari stavljati u istu rečenicu. To nema veze s rezultatom niti će imati osim ako zbilja ne dodje hrpa nepismenih raspikuća u što ne želim vjerovati i ne vjerujem.
  • Mali dioničar
    14.7k
    osoba poput Tuđena, koji je koliko sam upoznat isto krao i iskorištavao Dinamo (mislim, moguće da ga mijenjam za nekog drugog)Dragon1Warrior123

    Ti čak ne znaš kaj je Tudjen radio, a za cijeli slučaj izvlačenja novca se zna. Ali si našao za shodno braniti one za koje svi znaju od onoga za kojega ni ti ne znaš.
  • xavier
    11.2k


    Ma to je druga stvar. To mi je inače najjača ekipa..."jesam protiv Mamića, ALI samo ako dođe netko tko može garantirati naslove, Europu jer Mamić je krao, ALI..." :yikes:
  • Mali dioničar
    14.7k


    Poučak Zlatka Dalića i Nenada Bjelice za takve.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ok, ovako. Samo da objasnim jednu stvar, ako se netko ne slaže s vama nije protiv vas odma dovraga... Šta sam ja sad posto Mamićevac jebeni jer se ne slažem sa osobom koja cijelo vrijeme pljuje po jebenom Dinamu za kojeg navodno svi tu navijamo?!? Ja evo fala bogu želim sve najbolje svom najdražem klubu i ne volim kad se po njemu sere, pogotovo od strane nekog tko valjda nije napiso jedan pozitivni članak o ičemu vezanom uz Dinamo, reprezentaciju ili ičemu. Plus mislim da je glavni na onom smeću od portala Sportnews

    https://www.vecernji.hr/autori/branko-tu-en-36584/profil pogledajte samo njegove članke

    Plus koliko ja znam ovaj je bio u Nadzornom odboru Dinama kad je DInamo doveden pred stječaj i masno se iz njega izvlačilo novce i sjećam se da je moj djed koji je DInamovac pljuvo po njemu između ostalih... Zato ga ne volim i zato ne volim kad vidim takav članak dan prije utakmice koju jedva čekam...
    Sad ako sam ja mamićevac i protiv Dinama zato što želim da se ljudi vrate na tribine, da se vrati pozitiva u ovaj naš klub, onda koji je smisao borbe...
  • Mali dioničar
    14.7k


    Ovdje smo mahom svi na tribini i danas, a bome smo bili i kad je god trebalo.

    Nemoj o tribini, nema puno utakmica na kojoj netko sa zone nije bio. Ako uopće postoji ijedna.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Ako ti nije jasno da se oko Dinama vode borbe, to je tvoj problem.

    Jasno je da svaki novinar koji je radio u glavnim hrvatskim medijima okretao stranu i jasno je da je BT kao glavni urednik Večernjaka imao i druge političke zadatke.

    Isto tako, ovaj tekst danas možeš shvatiti i kao preventivni jer imamo iskustvo da je Dinamo nakon ulazaka u Ligu prvaka i velikih izlaznih transfera imao problem s financijskim fair playom.

    Ne želimo da se to ponovi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.