• BluePhone67
    3.5k
    Danas prijateljska u 11h na Maksimiru ili Hitrecu.. Dinamo - SesveteBluePhone67

    Ipak odigrano

    Dinamo - Sesvete 4:1 ( Gavranovic, Andric, Situm, Majer )
  • deda
    29.7k
    Trostruki program znači.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Hvala Olivariju na idiotskom naslovu “U Ligi prvaka nećemo biti samo turisti” dva dana prije utakmice.
  • deda
    29.7k
    Budaletina
  • xavier
    11.4k
    Jedan Valladolid odigra u Madridu sa Realom 1-1. Zašto nebi i mi to mogli?Majki-Papi2111

    Pa možemo, svašta se može dogoditi u jednoj utakmici, ali po ovoj tvojoj logici bolje da smo prošle sezone odmah u startu odustali od Europe nakon što smo u prvenstvo krenuli remijem protiv Rudeša jer "ako može Rudeš odigrati nerješeno protiv nas, onda..."
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Ma Real je trenutno u rasulu, kao i još nekoliko momčadi u prva dva pota, moglo bi se dobar rezultat izvuć samo uz malo sreće u ždrijebu i nastavak dobre igre naših
  • Infinity
    15.5k
    Ako nama Rudes moze uzeti bod, kako ne moze Hapoel? Europska takmicenja su specificna po tome da je tu teze otkinuti bod nekom velikanu nego u domacem prvenstvu. Neki Watford ce uzeti bod Cityu, pa i pobjedit ce ih, jer je i za njih i za Watford ta utakmica svakodnevnica. Sutra ce taj Watford dobiti pet komada na Bernabeu, jer ce Real ici 100% zbog LP, a i Watford ce biti pod dojmom jer igra protiv Reala. Valladolid nikad nece biti pod dojmom na Bernabeu, jer tu stalno gostuju, a pod dojmom ce biti puno bolji klubovi van Spanjolske.

    Tako se moze desiti da Valladolid uzme bod u Madridu, da Rudes uzme bod na Maksimiru, ali ce te ekipe to jako tesko ponoviti i jos teze ce ponoviti ekipe njihove snage u europskim takmicenjima.

    To sto je Real u rasulu je druga prica.
  • Majki2111
    2.8k
    Ne nikad nisam reko da treba odustat. Treba vjerovat da ova ekipa može puno.
  • Beowulf112
    301
    Bas me zanima kolko ce nam vrijednost biti po novim cijenama na transfermarktu od 1.9.Trenutno 73,95 M €.Vjerojatno cemo probit 80M€ ali sumnjam da cemo prijeci 90M € posto olmo vec vrijedi 15M€ po sadasnjem.Ocekujem da bi Petkovic mogao mozda najvise skocit jer trenutno je na samo 3M€.
  • Dragon1Warrior123
    3k
    ma lako moguće da i stotku pređemo, Moro bi se mogo podić, Gojak nekim čudom, Perić, Oršić, Petković, Olmo nekih 5 mil minimalno, Livaković itd.
  • marcio amoroso
    34k
    Neki će i pasti. Ja mislim da ćemo biti na nekih 85-90.
  • Carrasco
    4.1k
    Olmo ide na 25
  • Dragon1Warrior123
    3k
    ja sam malo računo, sa relativno malim podizanjem igrača i padom nekih, gotovo je sigurno 90, a tko zna možda dođemo i do sto.

    Pogotovo ako odigramo dobro u LP, pa nakon toga možda i naši protivnici krenu uspoređivat vrijednost njihove momčadi s našom, kao što smo to mi znali :D
  • Hipo
    406
    Edouk ne igra derbi, upravo dobio žuti zbog opasne igre.

    Caktašu i hamzi također prijeti 3.žuti
  • Neki tip
    19.6k
    to je HNS smjestio da ne bi igrali najbolji igrači protiv Dinama. Urota.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.