• Maksim Maksimirski
    5.5k
    Krivo.

    Dinamo je Tolica dao na posudbu sa obavezom otkupa (iznos nepoznat kao i eventualni bonusi).

    Sam Miskovic je rekao da Jankovic nije poklonjen i da nema veze sa Friganom. Fiksna cifra transfera je 0 ali su vjerojatno ukljuceni bonusi i sigurno je ukljucen postotak daljnje prodaje (oko 50%).

    Bockaj je igrac na koga se na racuna (sasvim opravdano, procitat moj post iznad). Ima ugovor do 2027. godine i nemalu placu (ako netko zna kolko nek napise) sto znaci da se ustedio solidan novac.
    NitkoBitan

    Bio bih onda sretan kada bi se znale otkupne cijene tih igrača. Sada smo transparentan klub i ne trebamo kriti takve stvari. Kod hajdukovog Marina Ljubičića smo u cent znali kolika je otkupna cijena za LASK Linz.. Ja se bojim da su za naše igrače (Janković, Tolić, Bočkaj) to samo simbolične cijene koje su tako male da se ne žele ni objaviti. Janković sigurno nije prodan za više od 200-300 tisuća eura a ni Tolićeva klauzula nije puno veća od toga. Ako netko ima podatke neka me demantira.
  • NitkoBitan
    17.2k
    Ja se bojim da su za naše igrače (Janković, Tolić, Bočkaj) to samo simbolične cijene koje su tako male da se ne žele ni objaviti.Maksim Maksimirski

    I da jesu u cemu je problem? Zasto bi placali igrace na koje se ne racuna da igraju na posudbama u drugim klubovima? Igraci na koje se trenutno ne racuna, a placa ih se i salje na posudbe, bi trebali biti mladi talentirani igraci koji trebaju skupljat minutazu. Od tvoje navedene trojice jedino Jankovic djelomicno zadovoljava navedene uvjete, a Dinamo se osigurao velikim postotkom daljnje prodaje ukoliko od njega bude nesto u buducnosti.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Ja bih itekako računao na Bočkaja jer mi je puno bolji bek od Ljubičića. Ofenzivno je avion za njega a defenzivno su ionako obojica teške rupe. Ako biram ko će mi sjediti na klupi kao rezervni lijevi bek uvijek bih radije izabrao Peru. Tu se ne slažem u ovoj procjeni sportskog direktora pa ko god trenutno bio sportski direktor u Dinamu.

    Riješit se Tolića i Jankovića i njihove plaće bi bilo u redu da mi imamo rezervne igrače bolje od te dvojice. Nama ako se ozlijedi Baturina na tu poziciju će uletjeti ko? Antonio Marin, Krdžalić, Bulat i Sučić? Mi nemamo bolje rezerve od Tolića i Jankovića u klubu. Kad do rujna odu minimalno 2 od 4 nositelja igre a otići će onda će se još više vidjeti koliko je tanak kadar i koliko bi nam dobro došli igrači poput Tolića i Jankovića..
  • Facke
    3.6k
    Defenzivno je Ljubo sto put bolji od Bockaja. Bockaja na levuga beka nemres desti. Jedino ofenzivne na krila.
  • CastAway1986
    1.4k
    Kad vidim kako je Tolic odigrao ove prve utakmice za Slovan nimalo mi nije žao što smo ga se riješili!!Janković pored Bulata Ljubicica eventualno Alzirca i nema neku budućnost vjerojatno je dobar postotak u pitanju a vjerujem da će iz Rijeke napraviti solidan transfer!!Što se Bockaja tiče on trenutno nema mjesta pored Mike , Ljubičića i da ne zaboravimo Perkovica koji sasvim dobro može da odigra tu, Al opet necu reci da je Bockaj ispao toliki promašaj jest da je placen puno Al opet dao je nešto zauzvrat
  • mali M
    5.1k
    buraz al moraš uzimat u obzir kakav nogomet igramo i kakav tip igrača nam je potreban za to. Tolić je i meni neprežaljen, ali Tolić je za lagani tempo, problem nešto kao i mali Halilović. Imaju znanje ali ne i volju za trku, tempo i agresivu. Bočkaj još jedan moj neprežaljen ali debelo nije isporučivao za što je doveden. Pero kad se može igrati i bolesno napadati je bio dobar, ali čim smo se minuti morali braniti je baš bio smješan, totalno toplo/hladno igrač. Ako smo se riješili cca milju njegove plaće, kao i tolićeve odličan potez je ova "prodaja"
  • Ivanmtk
    1k
    Vjerojatno se računa da će mali Perković bit back up Mykhaylichenku..
  • Facke
    3.6k
    Tulike o tomu da Bockaj ide nazad u Osijek. Opet su novinari fulali zgleda. Ode on u Pafos.
  • Hrc-Vg
    346
    Bočkaj je igrač koji bi se dao super iskoristiti da imamo napadača koji voli biti u 16-cu i maltretirati braniče u skoku na Perine jebene centaršutove...Kako trenutno imamo Petka koji bi radije igrao Baturininu poziciju, Bočkaj stvarno nema mjesta u Dinamu...Eventualno za tekme protiv slabijih protivnika koji se zatvaraju, pa da on roka s ljevačom s desnog krila...A to očito nećemo vidjeti.
  • Orc123
    7.9k
    Bas sam si jucer navecer razmiskjao kak bi Bockaja mogli utrpati u taj Pafos.....i danas ujutro evo ti ga na heheh
  • blue heart 72
    1.7k
    Ja sam već pisal da Peru ne želim vidjeti u našem dresu, ali opet ne shvaćam da je on ako je ovo točno kaj se navodi poklonjen bilo kome besplatno. Je on lijenčina i živi nesportski, ali opet ima unatoč svim deficitima vrlo dobru statistiku i mislim da bi mogel kroz sezonu poslužiti kao rotacijski igrač protiv Rudeša, Varteksa, Slavena..... Bar da smo miljončeka dobili ne bi riječ rekel
  • marcio amoroso
    36.4k
    Jel zna netko koga smo sve riješili od one ekipe koja je trenirala odvojeno?
  • SAS1987
    14.7k
    Je on lijenčina i živi nesportski, ali opet ima unatoč svim deficitima vrlo dobru statistiku i mislim da bi mogel kroz sezonu poslužiti kao rotacijski igrač protiv Rudeša, Varteksa, Slavenablue heart 72

    Nikome tko je "lijenčina i živi nesportski" nije mjestu u svlačionici Dinama jer "One rotten apple spoils the whole barrel"
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne kuzim samo zasto mogucnost, a ne obveza otkupa. Sve ostalo ok, na Cipru se igra sporiji nogomet i njima su prekidi bitna stavka. Peri sretno, da je usla ona Salzburgu danas bi mozda bilo drugacije sve. :broken:
  • Jurki
    11.7k
    Pero Bombardero mi je drag ko igrac..nas Zagorec.. ali jbg Pero nazalost nisi za Dinamo.
    Nazalost jos bacenih milijuna kroz prozor i glupe Kopiceve odluke da ga se dovede.
    Sretno na Cipru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions