• Sven123
    23
    evo i badelj se javio preko jutarnjeg...

    "Konkretno, nije bilo nikakvih kontakta. Ne još. No, Dinamo je moj dom, ja ga doživljavam kao dom i ja ću se vratiti, ali u kojoj ulozi - igračkoj, trenerskoj, upravljačkoj - ne znam. U kontaktima sam s nekim ljudima u klubu, ti su odnosi iskreni i duboki, ali da je sad bilo nekaj konkretno - nije. Da je, bio bih u kušnji. Ali, u Genoi sam obiteljski riješen, sin mi uči talijanski i engleski. Gledam perspektivu i iz familijarne strane. Ali da se vidim u Dinamu - vidim. To je moja utopija. No, ne želim se vratiti samo da se vraćam, nisam uhljeb"

    cini mi se skroz posten odgovor...
  • thomas22
    256
    Orši otišli ligamenti koljena. Nije moglo gore...
  • vjeko1701
    5.9k
    Baš mi je užasno žao. Pa jbm m*ter, nisi mogao tu ostati kao kralj i legenda....
  • bongo
    686
    Žao mi je Oršića...

    Baš mi je prošlo kroz glavu kad sam pročitao vijest kako smo mu napisali poruku "Okolo svuda je tama" i stvarno kad pogledaš od odlaska iz Dinama sve crno..
  • Eduardo
    17.8k
    Modrićev assist za Viniciusa.


  • BornaPŽ1986
    1k
    Trabzon bi mogao raskinuti ugovor s Orsicem
  • Neki tip
    19.6k
    Trabzon bi mogao raskinuti ugovor s OrsicemBornaPŽ1986

    Ja bih mogao raskinuti ugovor s A1.

    Ali nitko iz te informacije ne zna hoću li, namjeravam li uopće, kakav je moj ugovor s A1, je li to moja želja, ženina želja ili ničija, slaže li se A1 s time, kakve su posljedice raskida. Nitko ne zna je li to pretpostavka, konstatacija ili informacija niti na čemu je utemeljena.
  • Nino Bule
    11.7k
    Trabzon bi mogao raskinuti ugovor s OrsicemBornaPŽ1986

    Zasto bi tocno orsic pristao na takvo nesto ?
  • vjeko1701
    5.9k
    "Uprava će se također sastati ovaj tjedan s Oršićem i njegovim menadžerom te raskinuti ugovor s njim, ne dovodeći u pitanje sva njegova prava." Ipak, doznajemo kako ta informacija nije točna te da Bjeličin Trabzonspor neće raskinuti ugovor s ozlijeđenim hrvatskim ofenzivcem.
  • mali M
    3.6k
    dođe Vjeko i pokvari svu priču u startu!!! a taman smo išli u zavjere!!! :lol:
  • Droljo
    5.5k
    Zasto bi tocno orsic pristao na takvo nesto ?Nino Bule

    Zašto ne? Uzme bar pola ugovora od jednom, dođe doma na operaciju i oporavak i lagano za godinu dana ide kud hoće. Zakaj bi čubio u turskoj
  • Patak
    2.3k
    I onda ga mi obavezno moramo potpisati, ovako ozlijeđenog, da mu pokažemo gdje mu je dom.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Orša može poslužiti kao dobar primjer svima onima koji traže kruha preko pogače. Ne samo nogometašima, nego općenito svima.
  • Olmic
    2.8k
    zaboravio si ono nema veceg kluba od Dinama ocito
  • Sajla
    3.8k
    Oršu koji je raskinuo ugovor s turcima i vratio se oporavljati u Zagreb možemo potpisati jedino da mu damo ugovor po učinku. Neka koristi klupske resurse za oporavak, ako se nakon njega pokaže da može igrati i biti koristan - super. Ako ne, jbg. Drag mi je, odigrao je puno dobrih utakmica u našem dresu, ali ne možemo mi gledati njegove interese već samo svoje. Uostalom, tako je i on napravio. Je li mu guzica zinula na lovu, je li ga menadžer nagovorio, je li želja za premier ligom, nije me briga. Bilo je dobro dok je trajalo, a sad može samo biti primjer drugima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.