• Mali dioničar
    14.3k
    Pro Recco mu je raskinuo ugovor a operaciju u SAD platio HOOPatak

    Tako je. Raskinuo mu je Ugovor jer je vjerojatno neka stavka Ugovora tako govorila.

    Trenutno je trener Pro Recca.

    Vjerojatno bi po tebi bilo bolje da mu ništa nisu dijagnosticirali.
  • Patak
    2.2k
    Sad ti što bi po meni bilo bolje, ajd ostavi se toga, drži se samo činjenica. Dijagnosticirali su mu neku manu i ostavili ga nakon toga na cjedilu. Nije problem dijagnostika, jer je on išao po drugo i treće mišljenje. Problem je operacija od nekoliko desetaka tisuća dolara a to mu nisu hteli platiti, nego mu je to platila Hrvatska. Sad što je tamo trener isto nema veze, druge okolnosti, drugo vrijeme, možda drugi ljudi.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Sad ti što bi po meni bilo bolje, ajd ostavi se toga, drži se samo činjenica. Dijagnosticirali su mu neku manu i ostavili ga nakon toga na cjedilu.Patak

    Neku manu. Kao da je mucao. Dobra neka mana zbig koje je išao na operaciju srca.

    Dijagnosticirali su mu da ima srčanu manu, a čovjek se bavio vrhunskim sportom.

    Jel treba vaditi primjere umiranja sportaša na terenu kojima nije dijagnosticirana srčana mana?

    Raskid ugovora na vlastitu štetu ili smrt u bazenu? Nije težak izbor.

    Dakle, po meni, spasili su mu život. Zašto mu u reprezentaciji nije dijagnosticirano stanje zbog kojeg je uopće išao na operaciju?
  • Patak
    2.2k
    Tko mu je spasio život? Spasili su mu život talijanski liječnici koji su mu dijagnosticirali manu i HOO koji mu je platio operaciju. Klub se ponio nakon dijagnoze nekorektno. Zašto mu u reprezentaciji nisu dijagnosticirali? Pa zato jer to klubovi rade, kako u nogometu tako i u vaterpolu. Evo sad prije transfera idu liječnički. Pa neće Modrića i Brozovića dat na liječnički kad se okupe za tekmu između vikenda.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Zasto bi tocno orsic pristao na takvo nesto ?Nino Bule

    Zaboravio dodati da je jedan portal stavio clanak, kasnije dodano da je Bjelica opovrgnuo
  • Ivdzo11
    3k
    Lagani Mislav

  • plavi67
    920
    šteta da mu nismo dovoljno ponudili ne kužim kaj si išo tam, ak se tu stalno varcas, a opet trazis vise para, pa daj koji k ono
  • Neki tip
    19.4k
    šteta da mu nismo dovoljno ponudili ne kužim kaj si išo tam, ak se tu stalno varcas, a opet trazis vise para, pa daj koji k onoplavi67

    Pa nije povratak propao jer je Orša tražio previše para, nego zato što nismo htjeli platiti traženu odštetu (određi se druge rate, što li).
  • mali M
    3.5k
    ma sve pet, ali nebi orša sa plaće u Southamptonu (bubam napamet) 2mil se vratio u Dinamo za 850 tisuća.. nije baš da nije tražio previše..
  • bluelions
    250
    Meni je uvijek drago vidjeti igrače koji su igrali za Dinamo na Maksimiru (naravno ako nisu lopine). Sjećam se također Kelave na San Siru :strong:
  • mali M
    3.5k
    naravno ako nisu lopinebluelions
    imaš nekog konkretnog ili? mislim to je reklativno što si napisao jer nam je jedan takav u Bišćanovom stožeru tj rikverc igrač...
  • Neki tip
    19.4k


    A ne znam(o) koliko je tražio, ali nijednom nigdje nije "iskočilo" da je zapelo na plaći, nego na odšteti.

    Naravno, što je točno bilo ne možemo znati 100%, ali ako već ne znamo, onda se radije ne bih zalijetao s "opet tražiš više para".

    Mislim, otišao je gdje je otišao, i ispalo je kako je ispalo, činjenica je da je svojim odlukama odlučio ne postati "besmrtan" dinamovac, nego je prvo ispao PL promašaj, a sad se nažalost i teško ozlijedio, ali po onome što je u javnost izašlo, plaća nije bila problem.

    Kako god bilo, sretan mu oporavak, na tribinama Maksimira bih ga uvijek rado vidio, kad je već odustao od igračke besmrtnosti.
  • Papastrumf
    9.9k
    ma sve pet, ali nebi orša sa plaće u Southamptonu (bubam napamet) 2mil se vratio u Dinamo za 850 tisuća.. nije baš da nije tražio previše.mali M

    Budući da su ispali iz Premiera, plaća bi mu pala na milju godišnje, a toliko je imao i u dinamu prije odlaska. Tako da se ne bi odrekao ničega.
    Nije problem bio u plaći.
  • mali M
    3.5k
    a onda je sve rečeno... čini mi se više da je problem onda bio u glavi... vratit se u Dinamo bio bilo neko priznavanje poraza.. to uvijek tako bude
  • bluelions
    250
    imaš nekog konkretnog ili? mislim to je reklativno što si napisao jer nam je jedan takav u Bišćanovom stožeru tj rikverc igrač...mali M

    Nemam, samo nebi htio da se takav profil igrača vrti oko stadiona. Naravno to je samo moja želja..
    Realnost je sasvim drugačija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.