• LovroZG
    1.3k
    Prosle godine je bila neisplativa, al ove...: :ok:reziser

    Bila je isplativa i prošle godine :chin:
  • reziser
    6.8k


    nije bilo EL
  • deda
    32.6k
    Ako sve bude išlo pozitivno idućih mjeseci, ja očekujem iduće godine 8-9 tisuća pretplatnika. Osobno znam već trojicu koji si psuju sve po spisku i iduće godine sigurno uzimaju.
  • reziser
    6.8k


    sam trojicu? ja ih nagovorio i više na godišnje od iduće godine, ako se ne prodomisle do tada
  • deda
    32.6k
    Bravo režek. Neka svaki od 6000 dovede jednog to je 12000. Uh čekaj, past ću pod stol od takvog šoka. Ma bit će dobro i 7-8.

    I da ih naravno bar 3.500 dođe na Istru i Inter.
  • LovroZG
    1.3k

    Bilo je dost domaćih tekmi da se pokrije cijena godišnje. Pogotovo ak si si uzeo 20% popusta zbog članstva. :smile:

    To ujedno govori i kolko je sve to jeftino. Nagodinu bi se dalo i povećat cijenu, ili nekak drukčije sredit da klub dodatno zaradi na svojim navijačima.
  • deda
    32.6k
    I ovo što Lovro kaže je realno s obzirom na potražnju. Cijena je već godinama identična, mislim da se stječu uvjeti da se to počne dizati nekom stopom od cca. 10% po sezoni. Mislim, pa ta godišnja se isplatila samo na europskim tekmama.
  • xavier
    12k
    Pa to smo već pisali. Iduće godine će cijene sigurno biti puno veće, a onda je pitanje kako će se to odraziti na broj prodanih. S jedne strane, dobar dio ljudi ionako ne planira na HNL. Međutim, ne treba zanemariti ni komfor izbjegavanja strke prilikom kupnje karte za svaku pojedinačnu utakmicu.
  • BluePhone67
    3.9k
    Ono sto bi trebali uvesti je obrocno placanje i sa drugim karticama, a ne samo sa Diners i American, mislim da bi bilo jos vise korisnika godisnjih.
  • reziser
    6.8k


    uvijek se isplatila godisnja ako ides na tekme, mislio sam kaj se tice evrope....

    kaj ce biti iduce godine zavisi i od rezultata ove.

    Blue, najrasireniji je mastercard, american ima sve manje ljudi

    xavier, meni je osobno bitna komocija kaj se tice ulaza, kaj se tice guzvi oko kupnje karata a i cijena je dosta manja kad gledas sve tekme, sve u svemu, isplati se
  • reziser
    6.8k


    deda, polako s padanjem od šoka, nek se pokrenulo nekaj, da ljudi opet raze kartu vise. bit ce šokova :up:
  • BluePhone67
    3.9k
    Blue, najrasireniji je mastercard, american ima sve manje ljudireziser

    Zato sam i napisao. Ne mozes se u danasnjem svijetu uskracivat prodaju i minizirat i zadovoljavat sa samo pojedinim karticama, a mastercard vodeci svjetski brand u potrosaca i korisnika
  • LovroZG
    1.3k
    @reziser
    Ma kužim šta si ti mislio, al meni je grozno reć da se godišnja ne isplati kad to nije tak.
    Ko kalkulira nikad ni neće imat isplativu godišnju.
  • reziser
    6.8k


    nismo se skuzili, godisnja se uvijek isplati osim za one koji idu samo na EL ili LP, zato sam to i napisao.

    Plavi telefon, a gledaj, kaj se mene tice mogu uvest placanje paypalom...meni svejedno, otvoren za sve opcije pa i gotovinu....bitno da se kupi :up:
  • Eduardo
    20.1k
    mogu uvest placanje paypalomreziser

    U biti i nije loša zamisao da se povežu s PayPalom, članstvo, web shop...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.