• LovroZG
    1.3k
    Istina. Najbolje bi bilo sve povezat s PayPalom i Paysafecardom. To postaje vrlo čest oblik plaćanja prek neta.
    A ne bi bilo loše(ak je izvedivo) prodavat online ulaznice prek klupskog weba. Onda klub ne bi plaćo proviziju za ulaznice niti bi ovisio o tuđim serverima. Sad već neki na fejsu seru klubu da je klub kriv za pad servera, a neki lumen je lupio i da je to klub namjerno napravio da se sve proda na blagajnama...
  • deda
    32.6k
    Inteligencija ličke bukve što ćeš
  • reziser
    6.8k
    problem je kaj ljudi nemaju godisnje pa je sad frka :joke:

    kolko put sam ja ostao bez karata za neki događaj..pa nisam nikog optuživao osim sebe :cry:
    najlakše drugog okriviti
  • reziser
    6.8k
    otvorim index...
    ni slova o dinamu...o guzvama za karte....ali zato ima o đokoviću i o Jugoslaviji na noge? :clap:
  • Papastrumf
    12.2k
    Budući da su u klubu znali da će biti velika navala za ulaznice, posebno iz razloga što nema u prodaji cijelog sjevera ( oko 10.000 ulaznica), bilo bi npr. u redu da su prva dva dana pustili prodaju samo za članove kluba.
  • reziser
    6.8k
    mislim da većina članova kluba ima godišnju
  • Eduardo
    20.1k
    Nebitno ima ili nema, slažem se sa @Papastrumf

    Članovi bi trebali imati tu pogodnost na pravo kupovine ulaznica prije ostalih, posebno radi ovakvih situacija.
  • immerwieder
    1.4k
    točno to, u svim klubovima s rasprodanim stadionima, za onaj dio koji ostaje za par dana prije tekme ili ako netko vrati karte (ima i toga), prvo postoji rok za članove, negdje čak imaju prednost oni koji su bili na više utakmica prošle sezone, znam točno jer sam za nekoliko klubova gledal na koji način mogu kupiti karte za neku proljetnu tekmu i uvijek ima takvo neko pravilo
  • BluePhone67
    3.9k
    Pa u klubu su dosli do ideje da bez oiba ne mozes biti clan, pritom ne mislim na Hrvatske drzavljane vec izvan nje.. Ima ljudi koji su godinama u Njemackoj i dugogodisnji clanovi sada ne mogu jer nemaju oib, a imaju naravno neki drugi indentifikacijski broj iz svoje drzave.

    Da im je imalo stalo, vec bi to rijesili, jedino ne znam zasto onda postoji povjerenici za Bosnu, Njemacku, Svicarsku, Austriju itd cak i po gradovima ako ne mogu uclanit nekog tamo Dinamovca sa papirima iz svoje drzave.
  • Infinity
    16.4k
    Imam OIB, ali sam uvijek mislio da bi proslo da posaljem bh. JMBG.

    Danas su se spominjali nacini placanja ulaznica. I to me podsjetilo na jednu nepravdu, pa da kazem sad kad se spominje clanstvo.

    Clanstvo i Dinamu je 60kn, a za navijace u inozemstvu je 10€ sto je 74kn. Lako za tih 14kn, iako nijer fer ni to. Ja kad se uclanjujem i placam preko banke meni je clanstvo 18€ sto je 133kn. Tu ne racunam da i banci placam uplatnicu, taj dio razumijem, to ide banci. Nije meni zao ovih 18€ godisnje, ali zasto je meni clanstvo 133kn, a nekome 60kn. Pa to je vise nego duplo.
  • BluePhone67
    3.9k
    Puno mi je to. Nisam upoznat sa placanjima izvan HR ali nekako mi je puno za transakciju da se daje cca 60 kn plus. Tu nisam racunao ovih dodatnih 14 kn vise u startu sto se placa.
  • Infinity
    16.4k
    Nije meni puno to kad gledam na tu cifru kao cifru za clanarinu, al kad vidim razlog te cifre onda mi nije OK, nije mi posteno.
  • deda
    32.6k
    Zašto se ne učlanjuješ kad navratiš u Zg? Ja mislim da onda nebi platio sva ova dodatna sranja.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nisam sve čitao. Kaj se iz inozemstva može članarina platiti samo doznakom? Ne možeš karticom?
  • reziser
    6.8k
    ima ulaznica kom treba:

    Tribina istok dolje 1 Cijena: 50 HRK Rasprodano
    Tribina istok dolje 1 (desno) Cijena: 50 HRK Odaberi
    Tribina istok dolje 3 Cijena: 50 HRK Rasprodano
    Tribina istok dolje 5 Cijena: 50 HRK Rasprodano
    Tribina istok gore 1 Cijena: 50 HRK Odaberi
    Tribina istok gore 1 (desno) Cijena: 50 HRK Odaberi
    Tribina istok gore 3 Cijena: 50 HRK Rasprodano
    Tribina istok gore 5 Cijena: 50 HRK Rasprodano
    Tribina zapad dolje 10 Cijena: 70 HRK Rasprodano
    Tribina zapad dolje 9 Cijena: 70 HRK Rasprodano
    Tribina zapad gore 1 Cijena: 50 HRK Odaberi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.