• Mr Anderson
    7.9k
    Kakva tekma Galata:Fener. Čini se da se Fener diže, trebali su dobiti, okrenuli 0:2,puno promašivali na kraju. Za kraj utakmice, masovna tuča.
  • deda
    32.6k
    Još 42 karte za ove sektore koje su otvorili za prodaju. To je zasada cca. 17.000-18.000 prodanih karata.
  • BluePhone67
    3.9k
    k8emt4u8lfgkktll.jpg
    88omsc392voqsl6p.jpg

    SN 3.11.2018

    *Preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • Infinity
    16.4k
    Zapad gore ima sest sektora? Vidim da je pustan samo jedan u prodaju. Ne mogu vjerovat da se ovo sve rasprodalo do sad. Daj neka postave stolice koje fale, neka stave montaznu pod istok, bilo sta.
  • deda
    32.6k
    I ova sad utakmica i prodaja ulaznica ukazuju da Maksimir nije za drugo nego za detoniranje.
  • 000
    946
    Nogometaši Dinama danas odlaze put Osijek gdje ih u nedjelju u Gradskom vrtu očekuje derbi 13. kola nacionalnog prvenstva. Zagrepčani su u dobroj formi, modri uspješno plove na tri fronta, a u svoj rodni grad vraća se i Nenad Bjelica. Za trenera Dinama ovaj će dvoboj imati posebnu važnost...

    "Uh, mislim da sam na Gradskom vrtu posljednji put bio 2000. godine, tada sam odigrao zadnju utakmicu za Osijek. Bilo je to baš protiv Dinama, završilo je 1:1, a mene tada isključio mladi sudac Bebek, haha" rekao je Nenad Bjelica, pa nastavio:

    "Ma, naravno da mi se lijepo vratiti u Osijek, na stadion na kojem sam napravio prve nogometne korake i mjestu na kojem sam odrastao, tako da se jako radujem toj utakmici. I mi i Osijek se nalazimo u dobroj formi, vjerujem da je to garancija još jedne dobre, ali i kvalitetne utakmice."

    Dinamo ulazi u vrijeme brojnih derbija; poslije Osijeka na domaćoj vas sceni očekuju Lokomotiva, Rijeka...
    "To je tako, Dinamo stalno igra nekakav derbi. Evo, sada gostujemo kod Osijeka, pa prije reprezentativne stanke igramo s Lokomotivom, a onda poslije te stanke gostujemo kod Rijeke. Drago mi je što su naše utakmice gotovo uvijek derbiji, znači da radimo dobar posao, ali za Osijek se pripremamo kao za svaku drugu utakmicu. Poštujemo suparnika, Osijek ima dobru momčad i odličnog trenera, a imat će i pomoć publike s tribina. Vjerujem da će to biti fer i korektna utakmica, pa neka pobijedi bolji, a ja se nadam da će to biti Dinamo."

    Pred vama je novi europski tjedan, u četvrtak u Maksimir stiže Spartak Trnava...
    "Ma to me nimalo ne ometa u pripremi utakmice s Osijekom, uopće ne razmišljam o Europi, samo mi je prva sljedeća utakmica u glavi. Dat ćemo svoj maksimum, želimo pobjedu u Gradskom vrtu, a onda od ponedjeljka razmišljati što i kako dalje."

    Zdravstveno stanje prije Osijeka?
    "Još uvijek nisu spremni Dilaver, Leovac i Majer, dok na sve ostale mogu računati za ovu utakmicu. Odabrat ćemo 18 najspremnijih za ovaj dvoboj" završio je Bjelica.

    https://www.goal.com/hr/vijesti/osijek-dinamo-nenad-bjelica/3m9s1o2kdkcp1nu44gorahx8y
  • 000
    946
    ''Nas'' Lec dovodi Lokose na dva boda zaostatka :cool:
  • 000
    946
    Sulejman Krpic :cool: zabija sa 11m za izjednacenje u sarajevskom derbiju. 1-1
  • BluePhone67
    3.9k



    Jedan stariji video.. Zvonimir Soldo

    :clap:
  • Infinity
    16.4k
    Sulejman Krpic :cool: zabija sa 11m za izjednacenje u sarajevskom derbiju. 1-1Cavalera

    Nadam se da nemas zelju da dodje u Dinamo, kao ni da ga u Dinamu nece vidjeti kao neko pojacanje, jer ima dobru statistiku, ali mi se ne svidja kao igrac. Uostalom, mnogi su imali dobru statistiku u PL, pa u HNL-u nista. Isto vrijedi i za Elvira Koljica za kojeg vidim da se spominje po nekim komentarima. Nisu mi to pojacanja za Dinamo, pogotovo ne ovakav Dinamo.
  • 000
    946
    pxl_090424_910.jpg?quality=100&strip=all&w=669&strip=all

    Ma igrao je on vec za Dinamo, jedna tekma protiv NK Plitvice Gojanec. Legendarna devetka. Nisam imao pojma da je u Zelji ;)

    0dcf7048db52e3a798a1.jpeg
  • BluePhone67
    3.9k
    v40o8kvvthua390l.jpg
    ybup2xqkg0zp0xn1.jpg
    u5eedjhoi9dmszgx.jpg
    5aybz43xt9issy75.jpg

    SN 4.11.2018
    *Preuzmi sliku, uvecaj i citaj ..
  • BluePhone67
    3.9k
    i1rq9wifx154wixq.png

    Na danasnji dan 1942 godine rodjen je nas legendarni igrac i trener Dinama Rudi Belin..
  • 000
    946
    Dinamo nastavlja dominirati domaćom nogometnom scenom, modri su u derbiju 13. kola svladali (2:0) Osijek u Gradskom vrtu. Ova se utakmica odigrala po velikoj magli, gotovo neregularnim uvjetima, no u tome su se bolje snašli igrači Dinama koji su pogocima Gavranovića i Olma stigli do vrijedne pobjede...

    "Puno smo bolje odigrali drugo poluvrijeme, treba biti realan i priznati kako je Osijek u prvom dijelu imao ozbiljne šanse, osvajao druge lopte. Mi smo preskakali igru, prebrzo htjeli doći do gola, a to se ni u prijašnjim utakmicama nije pokazalo dobrim rješenjem" rekao je Nenad Bjelica, pa dodao:

    "U nastavku smo se smirili, počeli igrati preko bokova, pa na taj način stigli do dva gola i zaslužene pobjede. Opet, možda i remi ne bi bio nezaslužen rezultat, posebice jer je Osijek bio bolji u prvom dijelu i imao više prilika. Imamo širok kadar i dovoljno kvalitete, na klupi igrače koji mogu promijeniti ritam, a to se dogodilo i danas."

    "Teško je reći zasluženo, nezasluženo, mogao je i Osijek zabiti, ali osvojili smo važna tri boda, za svaku pohvalu."

    Dinamo je nakon trećine prvenstva ozbiljno pobjegao svojoj pratnji...
    "Zadovoljni smo trenutačnim stanjem, tako i rezultatima, ali uvijek može bolje. Možda smo u nekim utakmicama prošli bolje nego što smo igrali, ali moramo biti sretni načinom na koji rješavamo prvenstvene utakmice."

    Kako je bilo vratiti se u Osijek?

    "Podvojene su emocije: vraćaš se u svoj grad, svoj klub, gdje si sanjao postati nogometaš, ali na klupi si drugoga kluba s kojim želiš puno napraviti. Čudan osjećaj... pa pjesme navijača znam kao i oni, teško mi je, mogao sam i zapjevati s njima, haha! Ali trener sam Dinama i ponosan sam što ostvarujem ove rezultate i do kraja ću davati sve od sebe. Ali čudan osjećaj, moj grad, moj klub..."

    U jednom dijelu utakmice Kohorta je ispalila arsenal neshvatljivih pogrdnih pjesama Bjelici...

    "Sve sam rekao o porukama Kohorte, to je njihovo pravo, cijenim svakog navijača na stadionu, imam puno prijatelja u Kohorti koji se ne slažu s tim povicima, nekima sam danas donosio Dinamove dresove..."

    Dinamo ima veliku prednost na vrhu, je li Osijek ispao iz utrke za naslov?

    "Prerano je govoriti. Devet bodova je puno, od drugih smo pobjegli još više, ali imamo tek 33 boda, nikad se nije osvojio naslov s toliko bodova, moramo nastaviti pobjeđivati. Pa Dinamo je lani na zimu imao 12 bodova prednosti pa je u jednoj fazi proljeća bilo stani-pani! Ali lijep je pogled na tablicu."

    "Osijek je jako dobro igrao prvo poluvrijeme, visokim presingom nas tjerao da igramo duge lopte. Ne, nisu igrači razmišljali o četvrtku, jednostavno se nismo dobro osjećali na terenu, nismo igrali kako hoćemo i najbolje znamo. Možda smo ušli i malo nervozno, previše smo željeli pobjedu. Nije to ni prvi put, imali smo par utakmica gdje je prvo poluvrijeme bilo bolje nego drugo."
    A sada u Maksimir stiže Spartak Trnava. Tribine će biti popunjene s 20.000 gledatelja.

    "Dosta je teško držati noge na zemlji, već dva-tri tjedna svi pričaju samo o toj utakmici sa Spartakom. Vjerujem da ovo za nas neće biti povijesna utakmica, da ćemo još puno takvih odigrati ove sezone. Evo, austrijski je predstavnik lani stigao do polufinala, pa i mi smo dobra momčad. Ako prođemo skupinu, onda možemo neopterećeno igrati dalje, a sigurno bismo bili bolji bez pritiska. Naš je cilj prezimjeti, a onda igrat ozbiljnu ulogu u Europi na proljeće."

    "Vjerujem da ćemo odigrati dobru utakmicu, ali siguran sam da ćemo imati ove sezone još puno povjesnih. Ovo je jedna u nizu koje treba pobijediti i koje ćemo pobijediti."

    https://www.goal.com/hr/vijesti/osijek-dinamo-bjelica-hnl/1mri5tf1fhjev15sm4dkctud2c
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.