• Crusades1986
    10.2k
    Više od transfera i nadam se dugoročnijeg pokrivanja tanke pozicije me veseli da ovi novinarski lešinari kurca ne znaju šta se dešava s transferima i da se većina posla obavi u tajnosti

    I onda tu svu svoju frustraciju liječe tako da izmišljaju laži i šire dezinformacije
  • vjeko1701
    6.1k
    ovi novinarski Lesinari kurca ne znajuCrusades1986

    Mrvicu sam te ispravio
  • diebalo77
    174
    Mislim da se plava mašina tek zagrijava za pojačanja
  • Orc123
    6k
    Mislim da je Kaneko nadam se sletio u 22:5 ili sad slijece u 22:20h
  • Beowulf112
    301
    Ajmo paparazzi..odradite svoj posao :)
  • boem
    309
    Odlična je stvar što transfere odrađujemo u tišini, za ovog Ukrajinca nitko nije imao pojma i praktički bi potpisao još u petak da nije zapelo kod nekih detalja. Tako je bilo i s Bernauerom.

    Mislim da će do kraja prijelaznog roka, barem što se tiče ulaznih transfera, ocjena biti odličan. Mnogi nasjedaju na medijske baljezgarije i plaćene komentare iz Međugorja pa se stvara bespotrebna panika da su Šimić i Bišćan nesposobni itd.

    Baš s ovim odrađivanjem dijela transfera u tišini pokazuju da znaju posao, a često im se predbacuje da im je puno transfera propalo i sl. Vjerujem da su svi koji su otpali, otpali opravdano - bolja ponuda drugog kluba, traženje prevelike plaće, prevelika odšteta itd. Onda se upravo kroz članke i komentare to predstavi kao nesposobnost, a zapravo je "usual day at the office" što se tiče transfera.

    Žao mi je što je utakmica u petak prošla kako je prošla, potpuno nezasluženo, i nakon greški naših inače najboljih pojedinaca. No, ja pred novu sezonu nemam ni najmanje straha, ni što se tiče prvenstva ni Europe. U situaciji kakva je sada, poželio bih uz ostanak ključne četvorke jedino još dolazak alternative Petkoviću, neki mlađi igrač koji ima nos za gol. Shodno tome, odlazak Drmića.

    Za kraj, odlazak Bočkaja u Osijek po meni bi bio promašaj. Moje mišljenje je da nam može biti dobra alternativa za HNL tekme.
  • San Lorenzo
    12.6k
    Ušao Kačavenda i čini se igra špicu.
  • Captain America
    15.1k
    Ušao Kačavenda i čini se igra špicu.San Lorenzo

    Igro ju je i lani nekoliko puta.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ima li Kule zelje igrat za Loksu i dalje? Mogli bi ga upakirat..
  • MolonLabe
    393


    Nemoj tako, Medo je pisao za casopis "Naprijed bili" pa je shvatio da u taj svijet nece bas moci uci jer nije njihov. Ali Medu to nije pokolebalo.

    Pokusao je vjecno sahraniti Cibaliju koja je ipak iz njegovog grada, nije ni to uspjelo ali Medu to nije pokolebalo.

    Nakon puno poraza Medo je shvatio da mu treba velika pobjeda pa je krenuo i na Dinamo. Nakon 100 i jednog poraza Medo je i dalje nepokolebljiv.

    Prica o Medi je ustvari poucna prica za djecu.
    1- nikada nemojte odustati koliko god puta niste uspjeli
    2- ako nemate bas nikakav talent u zivotu svejedno mozete imati posao i primanja
  • vjeko1701
    6.1k
    A ne mogu svi biti medvjedići meka srca...mora biti nekih i sa tvrdim.
  • mali M
    4k
    Kreću sada "alisti"... Ja nisam protiv Šimića ali... To su vjerojatno isti oni koji su govorili ja nisam za Mamića ali... Uglavnom drago mi je da šute i rade, je nama frustrirajuće na forumu ali ekipa se hoće požderati.. od novinara do dežurnih narikača.. bravo za upravu, treba imat malo i snage šutit i izdržavati sva pljuvanja..
  • CastAway1986
    984
    Definitivno ako Šutalo ode treba nam i jedan stoper kapitalac!!Jeftino se mogao uzeti Pongračić koji je i inače veliki navijač Dinama
  • Facke
    2.7k

    Pograncic? Katastrofa od igraca. Napuhan do neba, misli da je Carlos Puyol. Nerealen decko, unosi nemir u ekipu (Wolfsburg i BVB) a po ponasanju je tip Rebic. Dobre da je ostal u Lecceu.
  • Zagi
    5.8k
    bravo za upravu, treba imat malo i snage šutit i izdržavati sva pljuvanja..mali M
    Niti jedan intervju, kroz najveće usmjereno pljuvanje koje sam ikada vidio.
    Jedan demantij oko neisplačenih plaća.
    Šutili i radili. Neka rezultati govore za sebe.

    Oduševljen sam.
    Trebalo je samo malo vjere.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions