• Captain America
    15.1k
    Šutili i radili. Neka rezultati govore za sebe.Zagi

    Ovo im je minus i to je dobro Vice detektirao. Dopustili su manjkom komunikacije raznim glodavcima poput I.M, A.L., A.B. da pljuju po imenu najvećeg hrvatskog kluba. Zgazi goveda objavama poput onog demantija, a ne da se bez razloga unosi nervoza među navijače pa i igrače.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Gledao sam Lokose uživo sa frendom sa zone i oduševljeni smo Stojkovićem. Dečko ima doslovno sve i baš se nadamo da dolazi.
  • Joey Barton
    255
    Bilo bi mudro napraviti razmjenu s Lokosima i kroz dolaske Stojkovica i Kačavende, u drugom pravcu poslati igrače tipa s jačim ugovorima kako bi se oslobodio djelomično budget - Kulenovic (ima jak ugovor), Čop (šta je s njim, kakav je njegov status), Deni Jurić (teški promašaj), i plus kojeg mlađeg poslati na posudbu (Tomek, Laća, Šaranić).
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Kulenovic mozda i ode tamo, iako oni guraju Tucija. Copu je istekao ugovor, nema vise nista sa nama, Jurica mislim nece vise ni Rudes a ne Lokomotiva, po TM ima ugovor jos 3 godine, a ne vjerujem da ga se isplati raskidat po nasu stetu. Tomek, Laca i Saranic bi mogli u donji dio hnl-a ili slovensku ligu mozda. Nisam siguran ni da imaju kvalitetu za takve klubove :confused:
  • Zagi
    5.8k
    Laća nije više u Rudešu?
    Šaranić bi mogao u Lokomotivu, tanki su na RW i AMC. Odlaskom ove dvojice ostaju na Šotičeku i Kanižaju.
  • Ali
    2k

    A Kačavenda ?
    Mene on jako na Maru u najboljim danima podsjeća.
    Dobro bi nam došao jedan takav koji grize, pun ga je teren. I nekako je Loksa po meni zivnula njegovim ulaskom.
    Stojković je ušao u prvom ali nije toliki impuls dao ekipi. Ne kažem da je lošiji naprotiv...

    Njih dvojica bi mogli biti Majer+Ivanusec v2.0.
  • Lynx17
    2.8k
    A cujte, kada Lynx daje rijec za igraca, onda je to to. Dao sam vec za Stojkovica.


    (Oprostite, ali sam popio "malo")
  • BigZ
    395
    Bilo bi mudro napraviti razmjenu s Lokosima i kroz dolaske Stojkovica i Kačavende, u drugom pravcu poslati igrače tipa s jačim ugovorima kako bi se oslobodio djelomično budget - Kulenovic (ima jak ugovor), Čop (šta je s njim, kakav je njegov status), Deni Jurić (teški promašaj), i plus kojeg mlađeg poslati na posudbu (Tomek, Laća, Šaranić).Joey Barton

    Mudro s nase strane, naivno s njihove. Mozda da se javimo Pripuzu i CIOS-u
  • xyz
    840
    Evo da napokon pohvalim Šimića - odlično ispregovarano s Anderlechtom.
  • bbb medimurje
    3k
    Anderlecht će dobiti 450 tisuća eura ako se Dinamo plasira u Ligu prvaka, ali samo ako Mihajličenko bude u startnoj postavi u 50 posto utakmica u kvalifikacijama.

    Sad dok zavrsi na klupi pa internet i zona eksplodiraju s teorijama zavjera :rofl:
  • emilperska
    4.3k

    Ima da, vjv ne za startera odmah ali kroz godinu dana svakako. U svakom slucaju i jucer pokazao da je igrac za Dinamo.
    S druge strane, ja fkt ne znam sta bi mi trebali s Kacavendom. Ja ga ne vidim ni kao bolju rezervu od Bulata i Marina trenutno. Mozda se digne, ali slabo je to za konkurentni i europski Dinamo..
  • Dinaminjo
    602
    Jel netko trolla oz kluba SN ili kaj je s ovim ugovorom..
    ..u kojem periodu se broje utakmice? Zasto kvsle, a ne skupine?

    Dokazani 26 god lijevi bek na 1+1.
    Sad sam zabrinut da nije zapelo u tome sto nije bio 100% na lijecnickom..
  • boem
    309
    Vjerojatno vidi Dinamo kao dobru odskočnu dasku za dalje pa nije htio dugoročni ugovor...
  • Laugreano
    1.7k
    Dokazan je bio i Moubandje. Pa nam je 4 godine bio na placi.
    Nebi me cudilo da u europi igramo 352.Mislim da cemo imat sasvim dobru ekipu za taj sustav.
    Rile-sutalo-peric.. Kaneko-Misic-bulat(ljubo) - Ukrajinac... Ivanusec-Baturina... Petkovic
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions