• Olmic
    3k
    ma upitno je li uopce istina
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Vjerujes istim onim medijima koji su imali sve krive informacije o tom i svim drugim transferima. Zaista interesantno
  • OsamŠest
    2.7k
    Vjerojatno je to godinu dana da se izgura dok Perišiću ne istekne ugovor u Tottenhamu.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Nebi me cudilo da u europi igramo 352.Mislim da cemo imat sasvim dobru ekipu za taj sustav.
    Rile-sutalo-peric.. Kaneko-Misic-bulat(ljubo) - Ukrajinac... Ivanusec-Baturina... Petkovic
    Laugreano

    Kakvih je ovo 3-5-2?

    Baturina napadač? Japanac desni bek?
  • Jaro
    6k
    ..u kojem periodu se broje utakmice? Zasto kvsle, a ne skupine?Dinaminjo



    pa ako je uvjet ulazak u LP - onda je logicno da se broje kvalifikacije - nemres skupine brojati kao poduvjet za ulazak u iste te skupine...
  • Laugreano
    1.6k
    Baturina i Ivanusec amc, japanac wb. Tu poziciju je jedino i igrao u japanu
  • Mali dioničar
    15.1k


    Wb brojiš pod špicu ili beka?

    Desni bek u 3-5-2 ljevak? Ako je on bek onda ti fali špica. Ako je on špica, onda ti fali bek.
  • Laugreano
    1.6k
    Wb je wing back.. Zasto mislis da fali spica? 3421 bi to bilo ajde
  • OsamŠest
    2.7k
    Možda malo smiješan smjer gledanja..

    Može li ozljeda Oršića ovisiti o konačnoj Petkovićevoj želji za ostankom u Dinamu?

    Ako plaću stavim malo sa strane, vjerujem da su Turci (Bjelica) imali kao vrlo jaki adut činjenicu da bi ga spojili sa Oršićem s kojim voli igrat.
    U slučaju da je Oršić dugo out, vjerujem da bi njegova želja za odlaskom u Trabzonspor mogla oslabiti.
  • marcio amoroso
    33.7k
    A Kačavenda ?Ali

    Kačavenda ima energiju, ali je jučer malo igrao za neku ocjenu. Izlazi iz teške ozljede, ali mislim da se za neku razumnu cijenu s njim sigurno ne bi pogriješilo. Prgav je, borben, a to ovoj Dinamovoj momčadi nasušno treba.
  • CastAway1986
    945
    Malo smiješno zvuči ugovor 1+1 kao da je penzioner neki Al opet možda SN kao po običaju izmisljaju!Nego zna li tko je li Kaneko sletio?
  • vjeko1701
    6k
    Nadam se, ako je uopće bilo ozbiljne priče s Trabzonsporom. Sve je to počivalo na piskaranju turskih medija koji su primjerice napisali da Gazprom ulazi u Hajduk.
  • Droljo
    6.1k
    Krovinović je možda ključan igrač u Hajduku, ali u Dinamu ne bi imao mjesta ni u rotaciji.Kaktus Car
    Svega čuda. Je, bulat je bolji pa krov nebi bio ni na klupi kod nas :lol:
    Iste sekunde bi bio stavljen uz mišića i igrao bi sve utakmice.
  • vjeko1701
    6k
    Ljubičić je bolji a i Bulat se diže, Krovinović "pa san jer mi je vitar potpuha" mi ne bi imao mjesto u prvih 15 Dinama.
  • Nevo7
    636
    smiješno, Kača im je donio novi razinu jučer protiv Istre. Čak se niti ulazak Stojkovića nije tako osjetio kao ulazak Kačavende. Bilo ga je po cijelom terenu, doslovno. Njegovim ulaskom je i Stojković dobio krila, pa su se tako savršeno nadopunjavali da je gol visio u zraku. Kada Kačavenda i Stojković ne igraju, Lokomotiva je za 7., 8. mjesto, bezidejna, mlaka.
    Dao bi im Šaranića i igrača po izboru od mladih propalih nada plus novac jer su fakat oni igrači za Dinamo, a Lokomotiva može oživjeti karijeru nekom tko je zastranio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions