• Mr Anderson
    6k

    Možda je čovjek došao na sistematski u Zagreb, onak, radi sebe.
  • Papastrumf
    10.6k
    Kako raditi lijecnicki s igracem ako nemas nista na pismeno od kluba? Kako je to moguce? Tko to jos radi?Orc123

    Koliko si ti to transfera odradio u zivotu pa da znas kad se sto potpisuje?
  • Ivanmtk
    810
    o tome se malo priča. Janković je otišao slobodnih papira. Vjerojatno u dobroj vjeri oko transfera Frigana.
  • emilperska
    4.3k

    Mogao je otic kod cijenjenog doktora Madzara u njegovu kliniku, usput bi mu po povoljnoj cijeni dao i antigenski test.
  • blackbully
    4.5k
    Mogao je otic kod cijenjenog doktora Madzara u njegovu kliniku, usput bi mu po povoljnoj cijeni dao i antigenski test.emilperska

    Nemoj još i s tom gnjidom gaditi ovu temu... Taj bi za 50 eura ispod stola nepokretnom čovjeku prepisao prolazni liječnički za profesionalni sport. Prevarant.
  • Jaro
    6.1k
    Koliko si ti to transfera odradio u zivotu pa da znas kad se sto potpisuje?Papastrumf

    Na FM ili IRL?
  • emilperska
    4.3k

    Kad sam ga vidio kod onih covid kucica prije 2 godine, nije mi dobro bilo.. jedna od stvari sta klubu najvise zamjeram je sta su dozvolili da nas necijepljene navijace pljackaju s covid potvrdama po "povoljnim cijenama za navijace".. ne ponovilo se..
  • Captain America
    15.1k
    Kad bi mu antigenski testovi bili najveći grijeh :lol: Taj je još ko student muljao sve oko sebe :vomit:
  • Nino Bule
    12k
    Kako raditi lijecnicki s igracem ako nemas nista na pismeno od kluba? Kako je to moguce? Tko to jos radi?Orc123

    Ne kuzim koji se ti kurac snebivas a nemamo pojma ni ti ni ja koja je procedura oko ovakvih stvari, meni je sasvim logicno da se prvo obave lijecnicki da vidis hoces li uopce kupiti igraca pa tek onda potpise transfer i ugovor s igracem
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Ne razumijes ti naseg transfer maga gospodina Orca. Nisi svjestan koliko je on transfera zakljucio na FM-u i da tu se dogovori odsteta,pa igrac odradi lijecniko i ako prodje kliknes confirm transfer. Sigurno je tako isto i u stvarnosti hahaha
  • Ivanmtk
    810
    Ovo je baš postala toksična tema...
  • BluePhone67
    3.4k
    Sve generali poslije bitke, a kada je trebalo ići u rov, "nigdje nikoga". Umjesto da svaki put držite špalir Bišćanu i Šimiću što su se ponovno ulovili u koštac sa svim nevoljama što se događa u klubu i izvan njega, vi ih minirate svakodnevno i prije nego su došli u klub, a sada ste jedva dočekali da ih nagazite do kraja. Ja da sam i Bišćan i Šimić, otišao bi već nakon osvojenog prvenstva i rekao jebite se svi..

    Toliko zločestih strelica i negativnih komentara je trenutno u medijima i komentarima pa i ovdje, da se čovjek zapita gdje su bili kada smo igrali Ligu za bedaka, bili kanta za napucavanje i skupljali negativne rekorde u Europi, kada smo kupovali škart robu, a bilo ih je na vagone i prodavali za nula kuna najbolje igrače poput Sammira, a na sve to dokazani lopov je imao preplatu i na ulazne i izlazne transfere i to na debelu štetu kluba dok je trpao u svoje džepove.

    Danas kada se u klubu okreće nova stranica poslovanja i prezivljavanja do nekih novih uspjeha i izazova, nekima to sada ne odgovara jer znaju da je pitanje vremena kada će morati otići sa sise koja ih je hranila svih ovih godina, a cijelo ovo vrijeme su samo klimali glavom dok im je bjegunac držao omču oko vrata. Ako netko misli da je slučajno kako Miskovic i Šikić odjednom traže duple pare za svoje igrače nakon svih podjela novaca i šlepera igrača što smo im dali i poklonili, taj onda ništa ne zna o Dinamu i kako se poslovanje vodilo u našem klubu.

    Bjegunac je stvarao svoju mrežu biznisa više od 20 godina i nema niti jednog managera u Hrvatskoj, a da on nije imao prste sa njima i da mu nije kasnije dužan neku uslugu, kao ni kluba koji nije surađivao u prošlosti u nekim kombinacijama sa istim, uključujući i uvijek omraženi Hajduk. Svi su oni dobro namireni i svima njima odgovara, da jedan takav lopov koji ima veze po cijelom svijetu i dalje drma HNL-om kao i svim institucijama u Hrvatskoj jer će prije svega zato biti bogato plaćeni prljavim novcem, a i sve njihove usluge i suradnje dodatno nagrađeni, što je između ostalog sve i dokazano na sudu.

    Sada kada se taj Šimić ulovio posla u velikoj bari punoj krokodila, za smanjivanje plaća i rješavanja škartova bivse "sposobne" uprave i krenuo u čistku tuđih pogrešaka, pritom zamjerajuću se tim istim managerima jer im izbija čistu lovu iz džepa koji je u njihovim očima sada ništa drugo nego zločesti Pedro, a sa druge strane mora i dalje poslovati sa njima dok mu oni zabijaju nož u leđa jer se ne mogu pomirit činjenicom da sve sto je bilo jucer nije isto sto i danas. Pa tako neki njihovi igrači ne žele produzit bolji ugovor, neki ne žele otići iz kluba jer su ovdje preplaćeni za sjedenje na tribinama, a bolje place od ovoga ne mogu dobiti nigdje, neki opet teraju svoje igrače u bilo koji klub samo da nisu ovdje, neki tako traže duple i troduple novce za svoje igrače, neki čak i ne žele više poslovati sa njime na pošteni način, a bome neki niti ne smiju imati bilo kakvu suradnju sa njim i nama, a ako još nadodamo i da nam mila uprava na čelu sa Vlatkom i Mirkom rade štetu jer su mu ogranicili ovlasti i blokiraju ulaze iz samo njima poznatih razloga, dok se pritom dobro skrivaju iza tih odluka jer nitko njih u ovoj priči danas i ne spominje, dolazimo na početak priče da sam ja taj Šimić da bi dao otkaz već nakon osvojene titule i rekao odjebite i radite budalu od nekog drugog od mene nećete.

    Dali kasnimo sa rosterom, svakako kasnimo ali već tri sezone unazad kasnimo sa svime ovime, kad smo nagomilali igrače sa poluproizvodima kao što su Špikic, Bulat, Kulenovic, Bočkaj, Štefulj i takvi gelipteri koji u najbolju ruku mogu biti samo rotacijski igrači u Europskom Dinamu. Zato Šimić danas zbog takvih ne smije pogriješiti oko igrača, zato danas i nema bugget za potrošit kao oni prije njega jer love nema, zato danas mora tražit nove suradnike jer će opet 10 000 000 eura otici samo posrednicina, a sa druge strane nema niti mogućnost da odgovara za svoje prohtjeve jer su mu ruke vezane ali zato što ima je povećalo iznad glave što u povijesti kluba prije njega nitko do sada nije imao.

    Ako tko treba dobit vremena onda je to Šimic u ovom trenutku, da li je najbolje riješenje pokazat ce budućnost, a ako tko zaslužuje bolji i pošteniji Dinamo onda smo to mi navijači. Zato strpite se još malo pa ćemo suditi svi zajedno jer kad dodje novi statut i izbori možda njega više i neće biti jer će dati otkaz ili će mu naspunati dasku do kraja što mu sapunaju svi oni koji ga ne vole, a u najbolju ruku uz novi statut i izbore moći ćete i izabrati onoga koji u ovoj situaciji može to bolje odradit od njega, a do tada treba vjere i u toga Šimića i Bišćana jer ako sumnjamo već sada u ovom trenutku u njihovu rad, sposobnost i Dinamovštinu, onda smo dobro zavedeni od onih kojima je Dinamo bio isključivo sredstvo za pranje novca i osobni bankomat, a uspjeh, navijači i budućnost kluba u drugom planu pod geslom, ovo je samo njihov Dinamo, a svi mi ako nam ne paše, da si osnujemo svoj.

    Ne ponovilo se.

    Lp
  • dZg1986
    406
    Dok ne bude slika sa dresom ništa nije gotovo.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Sve generali poslije bitke, a kada je trebalo ići u rov, "nigdje nikoga". Umjesto da svaki put držite špalir Bišćanu i Šimiću što su se ponovno ulovili u koštac sa svim nevoljama što se događa u klubu i izvan njega, vi ih minirate svakodnevno i prije nego su došli u klub, a sada ste jedva dočekali da ih nagazite do kraja. Ja da sam i Bišćan i Šimić, otišao bi već nakon osvojenog prvenstva i rekao jebite se svi..BluePhone67

    Pa mi smo ovdje skupljali potpise “Za naš Dinamo” i naravno da imamo pravo kritizirati.

    Skupljali smo potpise i za Povjerenike u Skupštini i naravno da imamo pravo kritizirati.

    Šimić i tako nije praktički ništa radio sve ovo vrijeme od kraja igračke karijere, a ima skoro 15 godina od toga osim što je bio član skupštine Lokomotive pa se mogao i te kako dobro pripremiti za svoj posao.

    Ako mu se posao ne svidja, da - neka ga ne radi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions