• db-izbjeglica
    13.6k
    ovo je 'Shakhtar' level idiotizma bio jučer.San Lorenzo

    Protiv shaktara nismo izgubili :sweat:
  • Zagreb1992
    1.4k


    pa i jesmo ...Izgubili smo moguću osminu finala LP
  • San Lorenzo
    12.4k
    Livaković ima skoro 190 cm, digne ruke u zrak, to je 240 cm, kad lagano skoči s mjesta to je već cca 270 cm.

    Igrač te pipne prilikom skoka... imaš faul.
    On nije ni pokušao skočiti...
    db-izbjeglica

    Mislio sam da je reakcija golmana Gzire koji je obranio penal i krenuo slaviti dok se lopta kotrlja u gol najgluplja golmanska reakcija koju ću vidjeti taj dan, ali boy oh boy kako li sam samo grdno pogriješio. :death:
  • Logistika
    1.1k
    Ne bi se čudio ni da se turci povuku nakon ove Livijeve reakcije...svaki balon u 16m strepim...svaka povratna jucer stepim da ce ju profulati nezz zasto...ako je u meni ta nesigurnost kad mu ide lopta,i njemu je...igras u najjacem klubu u regiji,branis za jednu od najboljih ekipa europe za HR...odakle ide ta nesigurnost...dabe mu ona parada 5 min kasnije...volim tog dečka stvarno volim...ali je tip golnana koji ce čuda poskidati...ali ce ti zakuhati kad ne treba...sinoc prati loptu u trenutku kad ju treba uzeti in se uplasio livaje i uhvatio za njega....ma idi na nju oa sta bude...to je ono kad mu Modrić govori "ne smijes se bojati pogriješiti" ...mislim da bi Luka jednog dana ako mu se tim bavi (a mislim bas da ne) bio vrlo dobar trener.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    A jesmo govna. Hocemo cijeli tjedan brisat pod s kapetanom i Petkovicem? Dogodilo se, prva prvenstvena utakmica i obojica kiks na istoj. Neko napise da je bolje da su popusili superkup, a dobili ovo i ostane ziv.
    Malo smo bili prepotentni i osamarilo nas. Utakmica sezone je utorak i ja ocekujem motiviranijeg Petka i budnijeg Livakovica, a kad su takvi onda...
    Na pocetku sezone ionako redovito primamo HNL samar, ovaj je bolniji zato sto je od Hajduka, al zato cemo valjda bit i budniji.
  • Noel
    4.3k
    Tužan poraz jučer. Reći ću samo da je Čačić bio u pravu kad je rekao Ivanušecu da onakav nigdje nebi mogo igrat ozbiljno. U dva derbija ništa nije pridonio. Glavom negdje u transferu. Petku i Livju neću ništa prigovorit jer su obojica vrhunski. Ove pogreške su nažalost dječje i bolne al uz njih maksimalno. Ovaj Ivanušec sramota. Njemu ne opraštam sekunde. Da u dvije tekme ne napravi jebeni višak na tom krilu.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Kakvo brisanje poda... komentira se utakmica i ono što se dogodilo.

    Evo, nek petković nastavi pucati penale, iako je očito da mu ne ide... samo da nitko ne služi kao krpa.
  • San Lorenzo
    12.4k

    Baš zato što je od tih smradova, nije se smio dopustiti takav glup poraz i još da ti ga spakuju igrači u koje najviše vjeruješ...realno, da, počeci sezone su nam standardno sranje, jedne sezone smo se poraza spasili u nadoknadi protiv Rudeša, jednom smo izgubili od Belupa, lani gubili od Lokse 2-0 u prvih 20 minuta.
  • Jaro
    6k
    Neki ovdje rezoniraju kao da su Petkovic, Livakovic i pogotovo Biscan svete krave. Jesu zajebali? - jesu.
    Jel Biscan radi gotovo sve ko i sto je radio Cacic? - radi.
    I nek se ne lovi nitko na "nema kvalitete na klupi" jer Drmic, Menalo, Emreli su sigurno bolji izbor od Dolceka.
    I narativ - "pregazili smo ih do penala" - cime to tocno osim kaj se lopta drzala i beskonacnom jalovom dodavanju naokolo?
  • K3p
    131
    ovo je jedina istina, svake sezone nam je početak labav i izgleda kao da pola prvotimaca nije dostojno prve momčadi, pa to nakraju izgleda odlično već za mjesec dana. Ali spikic i bulat mislim da definitivno nisu za ništa osim rotacije. Ne daju nikakvu dodanu vrijednost našoj igri, zapravo ju otupljuju
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Pa je, boli, unatoc tome sto je relativno nebitna utakmica i boli nacin na koji smo izgubili. Petko ne bi trebao pucat penale ok, Livakovic kiksao ok. Prvi njegov pravi kiks u dugo vremena i sta sad? Turci ce odustat? Nek odustanu, kome bi to trebalo tesko past?

    EDIT - i ono najbitnije, ako neko misli da nije stalo vise Livakovicu ili Petkovicu neka pogleda fotografije poslije tekme, a nek odvrti si sinoc i kadar utakmice kad je Petko sjeo na klupu. Decki su svjesni zajeba i to dobrano.
  • Jurki
    9.5k
    Ok ovo je kiks i jača šamarčina ali mozda je tak moralo biti, necu reci da je dobro..
    Sad i najveci slijepac vidi da je vrijeme da se svi ukljucujuci igrace, trenera i uprave trgnu i jos bolje zapnu.
    Da smo dobili a trebali smo dobiti..sve manjkavosti bi se pogurale pod tepih i nikome nista.
    Promijeniti krvnu sliku ekipe.. nekima bi dobro doslo hlađenje na klupi da si mozak resetira.
  • Logistika
    1.1k
    Svjesni su dečki svega,lakše mi je jer zbilja mislim da nisu bolikurčine...i da jutros zajedno dijelimo tugu.
    Steta bas steta...umjesto da se o Petku pise nakon ove tekme kao o "svetoj kravi" citamo clanke o nekim igracinama...pa tko je ovaj..sta je ovaj napravio sinoc...ili ja nisam vidio magiju jer sam samo nase gledao
    btusrylm21lviwgu.jpg
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nadam se da ce ovaj poraz probuditi neki inat u igracima i da ce sada sezona sa novim pojacanjima krenuti bolje nego ikada.
    Svi su svjesni zajeba, ali mi smo dinamo. Idemo dalje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.