• Bosna86
    11.7k
    Nije telesport los, pogotovo ne nogometni novinari, ali ovaj nogometni je NH na najjace
  • Draž
    1.3k
    Vrijednost radova milijun KM???
  • deda
    32.8k
    Ta istočna tribina ti je kao naš istok samo 60 godina poslije. Smeće. Moji zidari to za tjedan dana naprave.
  • Hipo
    406
    Atalanta

    9rsBMkK.jpg?1

    Tribina po tribina - palača.

    Od ružnog pačeta do labuda.

    Namjerno ovdje stavljam kao usporedbu s maksimirom.
  • deda
    32.8k
    Današnja posjeta po meni pokazuje top naših potreba za kapacitetom. Ja sam svoj nivo dogao s 15-16 na 18-20 tisuca. Max. 22-24
  • Carrasco
    4.1k
    24 tisuce je jako dobro brojka ako se uzme u obzir da je prva utakmica, da protivnik nije bas atraktivan i da su ulaznice nesto skuplje nego prije(trebat ce ljudima malo vremena da se naviknu na takvu cijenu). Po meni je kapacitet bas onakav kakav i treba biti.
  • Carrasco
    4.1k
    I da, prenosio je HRT. Sigurno je i to malo utjecalo na posjetu
  • xavier
    12.1k


    Uvijek se potencira da ljudi dolaze kad nema prijenosa, a ostanu doma kad je utakmica na tv-u. Onda najbolje da ništa ne bude na tv-u i stadioni će biti puni. No istina je upravo suprotna. Što su češći prijenosi, to je veća popularnost i to u konačnici dovede ljude na stadion.

    Uostalom, jeftinija je mjesečna pretplata za televiziju koja prenosi utakmice nego karta za utakmicu.
  • Ludovic IX
    7.3k
    zanimljivo, ostal osamo 200 karata na webu za prodaju..vidio prazna mjesta i na zapadu i na istoku. to se neko zajebo ili? a kao prodane sve karte za te tribine.istok + zapada je preko 20000 ljudi + jug i sjever i nakraju samo 24000 ljudi a jug bio pun.
  • Draž
    1.3k

    Vjerojatno je to dio godišnjaka koji nisu došli i dio mjesta koja su namijenjena sponzorima pa opet nisu došli.
  • 000
    946
    UEFA je ograničila kapacitet. Iz dobro poznatih razloga nisu sva raspoloživa mjesta bila u prodaji. Ovo sa jugom dobro ispalo. Pročistilo sjever, a dio derbi navijača ipak popunio jug za nižu cijenu.
  • xavier
    12.1k
    Na zapadu su često one dvije rupe na istom mjestu, pisali smo prošle sezone o tome.
  • SAS1987
    14.8k
    UEFA je ograničila kapacitet. Iz dobro poznatih razloga nisu sva raspoloživa mjesta bila u prodajiCavalera

    Koji je razlog? Stadion ili nesto drugo?
  • SAS1987
    14.8k
    Današnja posjeta po meni pokazuje top naših potreba za kapacitetom. Ja sam svoj nivo dogao s 15-16 na 18-20 tisuca. Max. 22-24deda

    Slazem se. Dinamo treba stadion koji je u prosjeku pun barem 50%. Prosle godine je prosjek bio nesto vise od 9000 (hnl i europa) i po toj logiki nama treba stadion od 18 - 20k. Ali zbog specifične situacije u kojoj postoji puno demotivacijskih faktora dolazka na utakmicu (katastrofalan stadion, Mamići itd) sam vrlo optimističan da će posjeta u buducnosti puno veca. Da npr Maksimir ima krov bi prosjek vjerovatno bio visi za 1000 - 2000, da sutra dobijemo pravi nogometni stadion prosjek se digne za 1000 - 2000, da dobijemo pravo upravu sa dobrim marketingom jos mojih 1000 - 2000.

    Zbog toga bi ja gradio stadion od 22 000 - 25 000. Od toga cca 1200 ide za goste, cca 1500 - 2000 loža, sky boxova i ostalih sranja tako da za normalne domače navijače ostane cca 20 000 - 22 000.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.