• xavier
    11.3k


    Sam si sad nabrojao ne znam koliko faktora. Stadion je samo jedan od njih, ali ne najvažniji.

    I ponovit ću da netko ne bi krivo shvatio, nisam protiv izgradnje stadiona, dapače. Smatram da apsolutno treba izgraditi stadion (novi, nikakva renoviranja ili dovršenja) jer je ovo što sad imamo ruglo, ali ne treba nakon toga očekivati čuda.
  • Infinity
    15.4k
    Spomenu Celtic. Celticu je posjeta bez Rangersa pala te tri sezone. Celtic se vrtio oko 55.000, a istina da im je krace vrijeme posjeta bila malo u krizi, a onda je Rangers izbacen i to se zaglavilo na 40-45.000. Rangersi prvi rang igraju posljednje tri sezone i Celtic sve tri sezone ima iznad 55.000, cak im je posjeta u porastu. S Rangersima je sve zanimljivije, a kako postaju jaci tako je i sve napetije pa je u te tri sezone prosjek narastao za 2.000.

    Al Celtic je fenomen i prica za sebe. Mi se s njima mozemo poredit samo na terenu i to je to. To je klub s otoka, osvajac LP, klub koji ima dugu i neprekidnu povijest, klub koji je nesmetano mogao rasti bez ikakvih sputavanja. Danas su izrasli u jednog velikana kojeg ce bez obzira na sve gledati 40.000 ljudi. Klubovi s danas daleko vecim uspjehom od Celtica se ne mogu porediti sa Celticom po mnogim stvarima. Dinamo je prezivio previse sra*a u svojoj povijesti da bi se razvio u jednog Celtica, a sto je najgore jos uvijek ih prezivljava.
  • SAS1987
    13.8k
    Grad i Dinamo će imati jos jedan sestanak a nakon toga navodno ide natečaj za stadion.
  • deda
    29k
    Izgleda je Božica rekla mumiji da bi voljela da ju izvede na taj novi stadion dok su još mladi. :rofl:
  • SAS1987
    13.8k
    A stari toliko da spavaju u sarkofagu :D
  • The Undertaker
    4.4k

    Natječaj za što? Projekt?
  • The Undertaker
    4.4k
    Inače, gledam prekjučer, travnjak je prilično loš, kao da nedostaje 30% trave. Čudno, s obzirom da je tek početak sezone.
  • SAS1987
    13.8k
    da, projekt za stadion. Wrap up / timeline informacija oko stadiona:
    1) Barisic je prosle godine najavio novi stadion
    2) Vise sastanka grada i Dinama
    3) Grad želi graditi stadion na drugi lokaciji. Dinamo želi ostati na Maksimiru
    4) Dinamo navodno želi sam financirati stadion ali ga navodno želi grad sam financirati
    5) Grad želi rekonstrukciju Maksimira ali se dinamo i struka ne slazu sa tim. Bandic je vratio lopticu dinamu da nek klub kaže kakav stadion zeli
    6) Sastanak jucer i najava projekta
  • Dudu
    2.6k


    7) Nista od stadiona :D
  • SAS1987
    13.8k

    8. Projekt spreman, investitor iz kine će napraviti ultra dobar stadion
    9. Mamići osudeni i investitor odustaje zbog krivice koja se dogodila familiji :D
  • Draž
    1.2k
    Mali offtopic
    Stala gradnja i na Osijekovom stadionu
  • SAS1987
    13.8k
    stala i na našem. Prije nekih 20 godina :D
  • Draž
    1.2k
    Nemre kod nas niš normalno biti kak drugdje u svijetu.
  • xavier
    11.3k
    Mali offtopic
    Stala gradnja i na Osijekovom stadionu
    Draž

    Gradnja na Osijekovom stadionu ide po planu, ali Telegram već neko vrijeme vodi privatni rat protiv tih stadiona koje Mađari grade van Mađarske. Po njihovoj logici Orban ne valja pa treba s gnušanjem odbiti njegov novac.

    Politici ovdje sigurno nije mjesto pa nije uopće bitno slaže li se netko s Orbanom ili ne, ali ne vidim kako izgradnja tog stadiona može biti loša stvar za Osijek i Hrvatsku.

    Teško mi se oteti dojmu da Telegram ne bi stalno pokušavao pronaći zamjerke tom stadionu da ga Mađari recimo rade Hajduku...
  • Draž
    1.2k
    Teško mi se oteti dojmu da Telegram ne bi stalno pokušavao pronaći zamjerke tom stadionu da ga Mađari recimo rade Hajduku...
    18m
    xavier
    Dovoljno je vidjeti koji novinari pišu za Telesport, slažem se...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.