• bbb medimurje
    3.2k
    Nama na krilima izgleda igraju Špika lijevo i Topić desno.Yovitssa

    Izvor?
  • Juznjak
    3.8k

    Ovaj upitnik koji je stavljen na kraj mijenja strašno puno. Ne možeš samo tako izjavit da nema Ivanušeca jer se očito većina naših novinara nada da ne može igrat večeras i jer su odlučili jučer i danas nagađati odjednom da ne može igrat večeras.
  • Yovitssa
    624
    Ovaj upitnik koji je stavljen na kraj mijenja strašno puno. Ne možeš samo tako izjavit da nema Ivanušeca jer se očito većina naših novinara nada da ne može igrat večeras i jer su odlučili jučer i danas nagađati odjednom da ne može igrat večeras.Juznjak

    Ma ja sam samo prenio vijesti referirajući se na to da smo fakat u banani ako budu Špika i Topić na krilima (s naglaskom na to da je Špika lijevo, a inače igra desno)...

    Uostalom, u tekstu piše: "Međutim, domaćin bi vrlo vjerojatno mogao biti oslabljen izostankom Ivanušeca..."

    Navijam da Ivanušec ipak igra danas, ali da popravi formu iz tekme Superkupa.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Danas bih malo promiješao karte, jedino razmišljam da li dati Menalu zadnju šansu u prvih 11 da vidimo da li se može nametnuti ozbiljnom partijom;

    Livi
    Rile-Šutalo-Perić- Perković
    Mišić
    Baturina Ljubičić
    Špikić (Menalo) Emreli
    Petko
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ako ne može Ivanušec, stavio bi Menala. Življi je i obrambeno odgovorniji i od Emrelija i od Topića i Bočkaja.
  • Zagi
    7.6k
    Ako ne može Ivanušec, kladio bih se na start Marina. Bišćan njega jako voli sudeći po u21.

    Menalo kada ulazi zadnjih 20-30 minuta često zna odigrati zapažene role jer da sve od sebe, a suparnici su izmoreni. Kada starta pa se dozira za svih 90, ja se ne sjećam jedne njegove makar solidne utakmice.
  • dzg717
    1k
    Dodatne karte puštene za sjever ili ?

    Izvor: index sport
  • IceMan
    2k
    Da, kupio jos jednu.
  • manikk
    230
    Kada vidim da Marin igra, nekako se uvijek nadam nečemu, nekom iznenađenju iako sam svjestan da od toga vjv nema ništa. Nažalost, većinom tako i bude.
    Ne znam u kakvom je stanju Emreli, nekako mislim da je on pre lako odbačen
  • Lynx17
    4.1k

    Ovo je dobro. Mi, hvala Bogu, nismo u potrebi ovakve stvari, ali postoji oni koji jesu.


    Medutim, ovo me posjeca na ti dana kada nisu imali streamova (pa cak utakmice nisu niti bili na TV-a), pa smo morali "slusati" preko radio. A onda mozda dobijes 20 sekundi komentara o samoj utakmici, onda "malo na reklemu" onda "malo na vijesti" onda kada dodu nazad na utakmicu, pricaju o svasta osim sto se desava na terenu. Ajmo koliko sam znao popizditi zbog toga....
  • Neki tip
    21.3k
    ovo me posjeca na ti dana kada nisu imali streamova (pa cak utakmice nisu niti bili na TV-a), pa smo morali "slusati" preko radio. A onda mozda dobijes 20 sekundi komentara o samoj utakmici, onda "malo na reklemu" onda "malo na vijesti" onda kada dodu nazad na utakmicu, pricaju o svasta osim sto se desava na terenu. Ajmo koliko sam znao popizditi zbog toga....Lynx17

    A vidiš, meni su najljepše rane uspomene vezane uz Dinamo i nogomet (osim prvih utakmica s tatom) zapravo povezane upravo sa slušanjem prijenosa na radiju...

    Govorim prvenstveno o samom kraju 80ih, kada sam nogomet i zavolio.

    Završiš s nedjeljnim ručkom pa nakon malo odmaranja/igranja priljubiš uho uz zvučnik radija da te ne ometa neko brbljanje roditelja i čekaš kada će se javiti komentator iz Tuzle prekinuvši redovno javljanje iz, štajaznam, Skoplja, jer je upravo pao gol za Dinamo protiv Slobode u gostima..

    Tada, doduše, reklama ili nije bilo ili ih ja uopće ne pamtim. A ni teleteksta (barem na našom starom televizoru), ni sofascorea.

    "Oprostite, XY, gol je pao u Tuzli" pa čekaš uznemireno i uzbuđeno jel naš ili njhov. "Dinamo je poveo 1-0.." i padne kamen sa srca.

    Divno!
  • manikk
    230
    vidiš, neki dan sam se u vožnji sjetio baš tih prvih sjećanja vezanih za slušanja utazmica na Zagreb 2 (kraj 90-ih) . Sjetim se starog mercedesa i vrućine (klimu nije nitko tada imao), ali i onog osjećaja kada bi spiker prekinuo program radi gola ili nakon novosti kada je prva informacija ulet spikera sa izjavom ''došlo je do promjene rezultata''

    ne znam jel se netko od vas starijih sjeća telefosnkog broja za sportske informacije :)
  • Lynx17
    4.1k
    Ma nostalgija i sve to, to stoji. Ima i drazi upsomena zbog toga.

    Ali meni je najvise iznervirao ti komentatori koji su o svemu a ne o samoj utakmici. Kada je to na radio, to moras raditi kao "play-by-play" nije kao na tv gdje moze sam vidjeti sto se desava.

    To je islo ovako (utakmica je vec pocela):

    "Dobrodosli na utakmicu Dinama i Kamena Ingrada. Vrlo lijep dan za nogomet. Idemo sada najaviti sastave.... Dinamo inace je pobijedio 5 od zadnji 6 utakmice dok je Kamen Igrad izgubili zadnji 3 utakmica i su bez pobjede u zadnji 6. Medusobni..... IDEMO KRATKO NA VIJESTI I VRATIT CEMO SE NA UTAKMICU...."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.