• Oluja
    4.3k
    Rile za Germanijak o sutrasnjem derbiju:

    U Hajduku, eto, kažu kako su bili bolji u Superkupu?

    "A da? Neka su, trofej je naš".

    Kažu i kako ste se puno izležavali, da niste htjeli igrati nogomet...

    "Mi smo uvijek ispred njih, a oni uvijek mogu u nečemu tražiti alibije. Jednostavno, mi se znamo nositi s ovakvim utakmicama, imamo puno samopouzdanja. Pobijedili smo u Superkupu, sad to želimo ponoviti i na otvaranju prvenstvene sezone. Poslati svima još jednu poruku o tome tko je najbolji u HNL-u".
  • Mr Anderson
    7.9k
    Rile uvijek oštar i precizan.
  • Facke
    3.6k
    Moram reci da mi ideju uzasne na zivce. Sezona nije ni pocela kak treba a oni su u svemu najbolsi.
    Ak nas sutra pobediju to budu pak slavili ko da su osvojili ligu prvaka. Mesec dan bume morali poslusati kak su oni mocni i velesila.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Meni je ok ovaj zajednicki rucak, uz sav taj navijacki folklor koji je maltene na rubu incidenta izmedu sjevera i juga, svida mi se sto je uprava pruzila fer ljudsku ruku i pozvala tovare na rucak. Prije svega trebamo biti gospoda. Palac gore od mene
  • Facke
    3.6k

    je da lepe od nas. A nase budu cipelarili kad vu Split dojdeju.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ak nas sutra pobedijuFacke

    Nebudu i digni gace. Te price kaj bi bilo kad bi bilo ostavimo njima. Mi idemo po pobjedu i za to moramo navijati do zadnje sekunde(nema predaje)
  • Sljeme
    2.4k
    Meni je ok ovaj zajednicki rucak, uz sav taj navijacki folklor koji je maltene na rubu incidenta izmedu sjevera i juga, svida mi se sto je uprava pruzila fer ljudsku ruku i pozvala tovare na rucak. Prije svega trebamo biti gospoda. Palac gore od meneGražvydas Mikulėnas

    Ne bi sjeo s njima za isti stol ni da mi plate. Valjda nisam gospodin.
  • NORTE
    11.4k
    Pred početak utakmice na YouTubeu upiši Dinamo Hajduk, filtriraj tražilicu pod "uživo" i izbacit će ti par dobrih prijenosa. Kasne po max 15-ak sekundi.blackbully
    E hvala!
  • IceMan
    2k
    Jel zna ko, dal se može kupljena karta mijenjat na drugo ime?
  • Juznjak
    3.8k
    Zašto su se svi raspisali da nema Ivanušeca večeras ako je skroz suprotno rečeno?
  • mali M
    5.1k
    Ma neznam ni ja.. to svi nagađaju. Bišćan je rekao da ga pripremaju da bude spreman za utakmicu, a novinari sami zaključuju i kuhaju frku.. ma mislim to je ono, pišu tek toliko da nešto pišu jer nemaju šta pametnije napisati
  • Yovitssa
    624
    Nama na krilima izgleda igraju Špika lijevo i Topić desno... ‍♂️
    Božek pomozi...
  • Neki tip
    21.3k
    Sad kad Špika ubije na lijevom krilu pa mu počnemo ode ovdje pisati. :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.