• blue heart 72
    1.7k
    Ja bi osobno uvijek birao najlakše moguće protivnike. Ne dira me atraktivnost protivnika, kako u kvalama, kao ni u grupnoj fazi.
  • OsamŠest
    3.5k
    Ludogorets/Olimpija
    Sheriff/Haifa
    Bate/Aris Lim.
    Sparta Prag
    AEK Atena
    Klaksvik/Hacken
    Klenx

    Izbjeć Ludogorets/Olimpija, Sheriff/Haifa i AEK, a ne bi bilo loše izbjeć BATE/Aris, Spartu i Klaksvik/Hacken.
  • criticus
    2.3k
    Ludogorets/Olimpija
    Sheriff/Haifa
    Bate/Aris Lim.
    Sparta Prag
    AEK Atena
    Klaksvik/Hacken
    Klenx

    AEK najbolje izbjeć, ostalo su klasični protivnici za 3. pretkolo lige prvaka. Nema tu previše razlike.
  • ksapi
    2.9k


    Znači govoriš da je najbolje da ne igramo ni protiv koga? :rofl:
  • OsamŠest
    3.5k

    Kad se krene u kvalama birat i izbjegavat, onda je najbolje sve izbjeć :grin:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Daj AEKKeyser Soze

    Pa da nam smanje kapacitet za 10% zbog sigurnosnih razloga :lol:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Klaksvik/Hacken po meni najbolja opcija, i Olimpija ako prođe
  • Kaktus Car
    561

    Poznajući UEFA-u šanse da Klaksvik/Hacken budu u istoj podgrupi s Dinamom su minimalne. Za očekivati je Ludogorec/Olimpija, AEK ili Sparta i treći je upitan.

    Ali stvarno se ne bi smjelo strahovati od mogućih protivnika u 3. pretkolu. Tko god to bio Dinamo je favorit.
  • emilperska
    5.7k
    Lako za 3.pretkolo, treba Astanu proc, a sutra nam i cetnicki vojvoda dolazi u ZG po novu porciju sa svojom jogurt japanka vojskom..
  • rob ljubavi
    868
    Izgleda da odgode protiv Istre nema. Trebalo je danas biti objavljeno ako je rok 8 dana
  • Bruh
    956
    Najavljen je ponovni nalet ovakvog nečeg oće se igrat je pravo pitanje
  • DrawTube
    4.8k
    Malo da odrežem

    Puno emocija, pozitive, veselja i osmijeha uz poneku suzu radosnicu vidjeli smo u petak prijepodne na stadionu Maksimir u jednom iznimno dirljivom susretu ♥️

    Dinamo i Zaklada Nema predaje ugostili su u Zagrebu 15-godišnju djevojčicu Antoniju Bošnjak i njezine roditelje. Nakon što smo prošlog vikenda vidjeli tekst na portalu Index.hr o djevojčici iz malog baranjskog mjesta Branjin Vrh, u blizini Belog Manastira, a koja je velika navijačica Dinama i koja ima životnu želju upoznati Dominika Livakovića, nismo mogli ništa drugo već krenuti u ostvarenje te želje

    U prvom dijelu susreta obitelj su dočekali predstavnici Dinama i Zaklade Nema predaje kako bi izvršili donaciju za djevojčicu. Antoniji su klub i zaklada odlučili pomoći uz novčanu donaciju za liječenje u iznosu od 10 tisuća eura

    Uz potpis ugovora o donaciji, klub im je poklonio godišnje ulaznice za utakmice Dinama u ovoj sezoni, a poseban poklon bio je dres Dominika Livakovića

    Obitelj Bošnjak u dogovoru s klubom i zakladom derbi susret pratit će iz svečane lože stadiona Maksimir, a vjerujemo da je to samo prvi od brojnih budućih susreta

    Mi joj od sveg srca želimo što brži put do potpunog izlječenja te da zauvijek bude vedra i nasmijana djevojčica koja nam se danas uvukla u srca



    Sretno Antonija!


    Ps vidim da su brojni lege postali moralna policija otkad su izgradili stadion, kao Osijek je privatni klub i nije nečija kasica, zanima me kaj bi bilo da su u obitelji veliki fanovi Osijeka
  • superhik
    11.1k
    Izgleda da odgode protiv Istre nema.rob ljubavi

    Ulaznice su puštene u prodaju
  • Lynx17
    4.1k
    Jel postoji bolja tema za ovo?


    c5aprj2uv9cshoba.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.