• ZgBlue
    566
    Nisam siguran gdje...pa pišem u ovu temu.

    Jedna od dražih emisija mi je Purgeraj na Radio Sljemenu, pogotovo tijekom vožnje.
    Danas je gošća bila Željka Ogresta, a tek nakon Google pretrage sam spojio ime s licem. :nerd:

    U emisiji se naravno pričalo i o Dinamu. Kaže kako ju živcira i kako nikad neće shvatit ljude kojima je Zagreb dao sve (došli i odrasli tu, završili škole, našli posao, izgradili obitelj itd.) a u europskoj utakmici navijaju za npr. Liverpool protiv Dinama.
    Tim povodom je kao glazbenu želju naručila Dinamo ja volim od Pipsa :lol: :cool:

    Legenda! Ranije se na kratko dotakla Građanskog i Augusta Lešnika Belog koji joj je pričao kako nakon gostovanja u Beču nisu išli za Zagreb jer bi pokušavali nabavit karte za operu itd.
  • superhik
    11.1k
    Daljnje rasprave oko crnca na sjeveru su prebačene u Šank.
    Držite se teme.
  • NORTE
    11.5k
    Osobno mislim da je bolje igrati s Istrom sad nego kad se skroz poslože. Tak smo prošle sezone odgađali pa spušili 1:0.Mr Anderson
    Veselio sam se tom gostovanju, punom stadionu i vjerojatno rekordnom broju dinamovaca u Puli.
    Ljetno gostovanje dinama u Puli, ne može bolje.
    Čak sam si i planirani godišnji u Istri početkom 8.mjeseca produžio i spojio s tom tekmom, ali ako je i ne bude kaj sad...danas će dinamo saznat ide li u Gruziju ili još dalji Kazahstan, možda i o tome ovisi.

    Nk Istra na ulaznice hr već prodaje ulaznice za čitav stadion, u prodaji je i gostujuća po 8 €.
  • Pop corn
    8.4k
    Danas je gošća bila Željka Ogresta, a tek nakon Google pretrage sam spojio ime s licem. :nerd:ZgBlue

    Da te podsjetim onda malo.... :smile:
  • ZgBlue
    566


    Ma jednostavno imam te neke ljude koje znam izgledom, odnosno glasom ako pričamo o voditeljima s radija ili komentatorima...ali nikako ih ne mogu spojit licem i imenom.

    Npr. da na ulici vidim jednog od voditelja dnevnika prepoznao bi ga, ali nema šanse da bi znao kako se zove :monkey:
  • Facke
    3.6k
    Znaci iduci tjedan nas ceka Astana. Vu Kazahstanu bu grde.
  • OsamŠest
    3.5k
    Baš me zanima hoće li Istru odgodit
  • blue heart 72
    1.7k
    Da se mene pita, ja ne bi nikada nijednu utakmicu odgađao.
  • rob ljubavi
    868
    Dokad ju uopće smijemo odgodit?
  • Neki tip
    21.3k
    Dokad ju uopće smijemo odgodit?rob ljubavi

    Do prvog slobodnog termina, a najkasnije do 2 kola prije kraja natjecanja.
  • Crusades1986
    12.5k
    Mislim da kolega pita koliko prije utakmice smijemo zatraziti odgodu
  • Neki tip
    21.3k
    Mislim da kolega pita koliko prije utakmice smijemo zatraziti odgoduCrusades1986

    Ak to pita - onda 8 dana prije termina tekme prema utvrđenom rasporedu.
  • rob ljubavi
    868


    Hvala na odgovoru, malo sam loše postavio pitanje
  • Klenx
    5.6k
    Ludogorets/Olimpija
    Sheriff/Haifa
    Bate/Aris Lim.
    Sparta Prag
    AEK Atena
    Klaksvik/Hacken

    U ponedjeljak je ždrijeb 3.pretkola, ovo su potencijalni protivnici.

    Osobno bi volio parove BATE/ciprani ili Klasvik/Hacken
  • Keyser Soze
    10k
    Daj AEK :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.