• blue heart 72
    1.4k
    Nazire se da nam Livi odlazi i samim time bit ćemo primorani uzeti još jednog golmana (ako Livi ode). Neki spominju Čavlinu (po meni bi trebao još ostati u Loxi), kakvo je vaše mišljenje o Majkiću kao rezervi Nevistiću? Mislim nije on meni neki strašan golman, ali mi se ne čini loš za rezervu, a opet mislim da je bolji od Zagija. Drag je meni Zagi kao osoba, ali mislim da sa njime nije trebalo produžiti ugovor. Mislim da previše košta s obzirom koliko ga koristimo i koliko može pružiti.
  • Patak
    2.2k
    Ajmo po Vidovića, još mu je otac iz Žepča, neki dan se tu pričalo da je i jedan moderator od tamo, tako da ne smijemo gubiti vrijeme. :-)
  • vjeko1701
    5.9k
    Ništa, dignut sve kaj hoda,
    #VidovićuVrimeJe
  • Bosna86
    11.6k
    Moderator se osobno zna s Gabrijelom, roditelji su nam kućni prijatelji…

    u325u0iibwfi6st2.jpeg

    Profilna slika Gabijevog oca :smile:
  • Patak
    2.2k
    To je onda win win situacija za Zonu i Dinamo! A i Bišćan ga zna...
  • Dinamosaur
    947
    uvijek sam se pitao kolko bi kostao let balonom oko Maksa :grin:
  • Bosna86
    11.6k
    Inače, stric Gabrijela, Rajko Vidović ima 100+ nastupa u HNL
  • Zagi
    4.9k
    Uh Vidović je za u19 bio daleko najbolji u generaciji. Nekak mi više zgleda ko 10ka/SS nego krilo.

    Inače, kad smo kod tih naših gastarbajtera ovaj mali:
    Noah Phil Pesch
    Sa 16 godina je ismijavao ekipu na u19 reprezentativnom okupljanju.
  • OsamŠest
    2.5k
    Moderator se osobno zna s Gabrijelom, roditelji su nam kućni prijatelji…Bosna86

    Dodaj gas :grin:
  • Bosna86
    11.6k
    Gabriel Vidović dodji u Dinama, Gabriel Vidović dodji u Dinama, biti ćemo prvaci
  • San Lorenzo
    11.2k
    Gabviel Vidović dodji u Dinama, Gabviel Vidović dodji u Dinama, biti ćemo pvvaciBosna86
    Ispravio sam ti post.
  • vjeko1701
    5.9k
    Onda je sve jasno, željno se isčekuje potpis do kraja prijelaznog roka.
  • BBB Sibenik
    4k
    Nadam se ako je tako ka šta pisete, da ćemo brzo i uvjerljivo djelovat
  • vjeko1701
    5.9k
    Di su sad svi ti novinari koji čitaju zonu da ekspresno bace bubu u javnost...
  • blue heart 72
    1.4k
    Meni se Vidović čini kao lijepo ulaganje za budućnost, izgleda da dolazi i ovaj Alžirac Titroui, spominje se Stojković,... samo da se ne nakrcamo sa gomilom tih mladića, a da onda ne dobijaju i adekvatnu minutažu. Jasno je da igramo na tri fronta bit će puno tekmi, samo je pitanje koliko je Bišćan spreman rotirati. Ja mislim da nije previše
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.